Şimdi Ara

Nokia N73 Servis Hakkında Yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1-2 gün önce bir arkadaştan takas yoluyla N73 aldım.Cihazın kasası baya hor kullanılmış boya sökülmesi çizik v.s. ayrıca şarj aletinin girdiği yuvada şarj aletinin kablosu oturmuyo elle tutmayınca birde hafıza kartı girişinin kapağı tam kapanmıyo ayrıca kalem tuşu zor basıyo.Cihazı servise götürsem ücretsiz tamir ederlermi cihazın kutusu var 8 aylık cihaz ama garanti belgesi ve faturası kayıp acaba telefonumu tamir ederlermi ustalardan yardım istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beker3761 -- 4 Mayıs 2008; 1:45:43 >

• Söylediklerinin tamamı kullanıcı hatası olduğundan (bence) , ücret karşılığı tamir görecektir diye düşünüyorum.
    Saygılarımla.
  • Hiç ihtimal yokmu yaw kesin yapmazlarmı yani? Komple kasayı değiştirmeleri için ne olması lazım kırmak gerekiyosa kırarız napalım yeterki yapsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beker3761 -- 4 Mayıs 2008; 2:57:59 >
  • Bence de garanti kapsamına girmez. Mantıklı olarak düşünüldüğünde bahsettiğiniz kusurlar kullanıcıdan kaynaklanmış durumda. Yine de teknik servise giderek şansını dene.

Üç ay önce KVK teknik servisine telefon vermiştim. Fatura, garanti belgesi, telefonun kutusu vb. herhangi bir şey istemediler. Zaten bunlara da gerek yok imei numarasına göre telefonun garantili olup olmadığını kendi kayıtlarından hemen öğreniyorlar.
  • Valla içime biraz su serptin şansımı deniycem inşallah bi kıyak geçerler.
  • hayatta kıyak geçmezler,hepsi kullanıcı hatası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.