Şimdi Ara

Nokia N70 Hakkında Herşey (Official Topic) :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.982
Cevap
6
Favori
674.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet sw, ama mesela 6630 da ayarlar kendi olmuyor, el ile yapılandırman lazım, yani sw yi çalıştırıp ayar yapacan, bunda öyle değil bildiğin gibi, hattı takman yeterli

quote:

Orjinalden alıntı: internetboy

quote:

Orjinalden alıntı: noxco

Deniyeyim. Bu telefonun bir özelliği daha var, ayriyetten gprs, wap, internet ayarları yapmaya uğraşmıyorsunuz, Taktığınız hattı telefon tanıyor ve ayarları kendiliğinden yapıyor

Setting wizard ...

•  Nokia N70 Hakkında Herşey (Official Topic) :)

Nokia N70 Hakkında Herşey (Official Topic) :)

arkadaslar yukardakı gibi onızlemelı nsl fotoları yuklıcez sıteye tarıf edermısını ben upload edıyrm ama onızleme olayını becermıon

• Süper bi inceleme olmuş, eline sağlık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuyo

arkadaslar yukardakı gibi onızlemelı nsl fotoları yuklıcez sıteye tarıf edermısını ben upload edıyrm ama onızleme olayını becermıon

Bunla ilgili bir sayfa var forum da ama bulamadım ... sen bi arat , resim ekleme...ben imageshack kullandım...www.imageshack.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 23 Aralık 2005 0:50:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: aTTra

Süper bi inceleme olmuş, eline sağlık.

Çok sağol ...

Bu gün sabah 10 akşam 5 (6 saat) arası radyoyu test amaçlı sürekli açık bıraktım.... Pil sadece yarıladı ... Bu telefonda daha öncekiler gibi pil sorunu olmayacak.. ....(bunu ilave edelim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 23 Aralık 2005 0:51:29 >
  • nsl yaptın ben sadece linki atabılıyrm foruma ama on ızleme cıkmıo senın yukardakıler on ızlemelı tıklıosun resımın buyugu acılıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuyo

nsl yaptın ben sadece linki atabılıyrm foruma ama on ızleme cıkmıo senın yukardakıler on ızlemelı tıklıosun resımın buyugu acılıo

En koLay yoLwww.imageshack.us sitesine girersin orda Gözat'a tıkLar ve yukLeyecegin resmi secersin ve Upload'a tıkLarsın biraz bekLedikten sonra yeni bi sayfa acıLır en asagıda Here is a direct link to your image yazan yerin aLtındaki Link'i aLırsın. En sonundada resmi ekLemek istedigin konuyu cevapLarken bu Link'i yapıstırır ve yukardaki image butonu iLe resmi gosterirsin.

yada

http://forum.donanimhaber.com/m_1692648/tm.htm

Nerden nereye ?

Bunla ilgili binlerce başlık var arama butonunu kullansan daha iyi olur. (bir dost)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 23 Aralık 2005 1:43:12 >

• Süper bi inceleme olmuş eline sağlık.
    N 70 almak isteyenlerin kafasında artık sorun kalmamıştır.
    Bu arada güle güle kullan.
  • İnceleme güzel telefon kötü
  • quote:

Orjinalden alıntı: scrtlg

İnceleme güzel telefon kötü

neden böyle kötü olduğu kanısına vardın?

açıklada bizde sayenede bilgi sahibi olalım.
  • bende birşey ekleyeyim. standart nokia sarj cihazı jackı bu telefona uymuyor. arada aparatı var onu kullanmak gerek. bide kamera kapagı cepten cıkarken filan acılıyor kamera etkin hale geliyor bunu istege baglı aktif duruma getirme opsiyonu koysalardı keske. ayrıca telefon işlem yapmada 6630dan yavas.
    bide sorunum var. gprs ayarları yapılı ve etkin. f-secure u update bile edio ama wap sitelerini acmıyor bu neden kaynaklanabilir?
  • 6230İ Mİ BANA COK ANDIRDI SYMBİAN HARİÇ TAMAMEN KİŞİSEL BİŞEY KENDİ GÖRÜŞÜM

HAYIRLI OLSUN
  • incelemelerinizi okuduktan sonra bu telefonu almaya karar verdim. İstanbulda nereden en uygun fiyata garantili olarak alabilirim?
  • eline sağlık kardeşim güzel bir inceleme olmuş.
  • flaşı neden kötü dedin ki 6680 tarzi bi flaş mı barındırıo alet
    ellerine saglık bu arada
  • ya çok saolda bnde n70 war ama program ve oyun vs. nerden bulcam n70 için
  • tsender
    quote:

bende birşey ekleyeyim. standart nokia sarj cihazı jackı bu telefona uymuyor. arada aparatı var onu kullanmak gerek. bide kamera kapagı cepten cıkarken filan acılıyor kamera etkin hale geliyor bunu istege baglı aktif duruma getirme opsiyonu koysalardı keske. ayrıca telefon işlem yapmada 6630dan yavas.
    bide sorunum var. gprs ayarları yapılı ve etkin. f-secure u update bile edio ama wap sitelerini acmıyor bu neden kaynaklanabilir?

Evet sarj için ek aparat var,Kamera kapağı kolay açıklıyor.

Gprs kuruluysa wap ayarlarını telefonun Web brawserını açtıktak sonra setting>acccespoint (erişim noktasını ) turksel wap a değitirrerk bir dene....

deck
    quote:

flaşı neden kötü dedin ki 6680 tarzi bi flaş mı barındırıo alet
    ellerine saglık bu arada

Fash konusunda yanılnışım bir fotoraf makinası gibi olmasada başarılı çalışıyor... Teşekkürler...

bilykid
    quote:

Süper bi inceleme olmuş eline sağlık.
    N 70 almak isteyenlerin kafasında artık sorun kalmamıştır.
    Bu arada güle güle kullan.

Çok teşekkürler...

slyt

quote:

6230İ Mİ BANA COK ANDIRDI SYMBİAN HARİÇ TAMAMEN KİŞİSEL BİŞEY KENDİ GÖRÜŞÜM

HAYIRLI OLSUN

Çok sağol. Daha cok 6680 e benziyor...

scrtlg

quote:

İnceleme güzel telefon kötü

Teşekürler incelemeyi beğenmişsin. Telefonu beğenmeyebilirsin. Zevk ve renk meselesi... Ben tarafsızca yazmaya çalıştım....

laguns
    quote:

incelemelerinizi okuduktan sonra bu telefonu almaya karar verdim. İstanbulda nereden en uygun fiyata garantili olarak alabilirim?

Ben İME sini konrol etmeme izin veren bir yerden aldım takasda kabul etti bu konuda pek bilgim yok...

Uyarıları dikkate alarak inclemeyi güncelledim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 23 Aralık 2005 18:31:48 >

• quote:

Orjinalden alıntı: burak_3000

ya çok saolda bnde n70 war ama program ve oyun vs. nerden bulcam n70 için

S60 la uyumlu programlar dan benim kulandıklarım Lifeblog, Mobipocket reader,Notepad,Opera,Fexplorer ,Chess genius,ReadM,Screen Taker,Power Lock,Netfront bu telefonla uyumlu olarak çalışdı ama hepsi çalışmayabilir... Sky Forge (oyun) uyumlu...

PC suitte sorun yaşarsan bluetoothdan dosyayı telefona gönder oradan kur yada MMC karta kopyalayıp ordan kur...

Program ve oyun için genelde yabancı forumları dosya kısımlarını incele burada c...... mevcut bazı diğer forum larda da var.... Ama biliyorsun bu linkleri vermek kural dışı....
    Temalar için
    www.zedge.no iyi bir site çok zararlı olmayan bir tracker coki si olsa da ben burayı kulanıyorum....EEski S60 temaları uyumlu.

Legal link buldukca yazalım... Özel Mesajınlarına bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 23 Aralık 2005 18:22:41 >

• ya bunun işletim istemi 7710nunkıyle aynımı
  • n70 n 90 serisi , 6680, 6681 aynı....Symbian 8.1a , Series 60 2.0 (n 91 farklı bir üst symbian 9 var.... 7710 farklı...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.