Şimdi Ara

♦ NOKIA Lumia 930 Kullananlar Kulübü - ANA KONU ♦ (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.803
Cevap
23
Favori
108.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekolayzer ayarını eski haline getirdiniz mi??Bir ihtimal unuttuysanız ondan olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tahoe_930

Ekolayzer ayarını eski haline getirdiniz mi??Bir ihtimal unuttuysanız ondan olabilir..

merhaba daha öncede hiç ekolayzer ayarlarını kurcalamadım. orayı kurcalamak ses şiddetini artırıyormu hangisi seçilmeli oradan ayar yapılacak ise teşekkürler
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Hangi tür müzik dinliyorsanız ona göre varsayılanlardan birini seçebilirsiniz..Ya da özel olarak kendiniz deneyerek bi ayar yapabilirsiniz..Ekolayzer menüsü altında dolby ses geliştirmesi seçeneğini de açamanızı tavsiye ederim..Yalnız bu ayarları yaparken kulaklık takılı olsun..Diğer türlü kulaklık ayarı değişmez hoparlör ayarı değişir..
  • Bugün forumdan bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine ankara balıkçıoğluna gidip cihazı tamir ettirdim..Servisin açıp bakmaya tenezzül etmeyip 1300liraya değişim önerdiği cihazı 15dk da yapıp verdiler..Üstelik parça değişimi bile yapılmadan..Bu sene kış fotoğrafı çekemedik ama seneye artık..Yeni telefon almaktan da kurtuldum bu sayede..L930 ile gittiği yere kadar devam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahoe_930 kullanıcısına yanıt
    Kamerayı mı tamir ettiler hocam? Ne sorunu varmış ki bir de kaça tamir ettiniz, siz 930 dan kurtulamadıysanız ben hiç kurtulamam herhalde. Neyse hayırlı olsun

• kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam..Evet kamerayı tamir ettirdim..Cihazı yere düşürmüştüm bozulmadan bir süre önce ondan dolayı soket tarafında bir sıkıntı olmuş sanırsam..Parça sordurdum ama bulamadılar..Neyse ki kamera bozuk değilmiş..Sizin cihaza birşey olursa garantili olduğundan direk değişim ya da para iadesi çıkar..Adamlar tamir falan yapmıyorlar..Bunu at ben sana yenisini alacam kafasındalar..Tabi benim garanti bitmiş olduğu için yenisini bana aldıracaklardı..

• Rascoal kullanıcısına yanıt
    vpnbook sitesine gir altta pptp baslıgını tıkla elle oradaki ayarları gir telefonun vpn kısmından hızlı da calısıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

vpnbook sitesine gir altta pptp baslıgını tıkla elle oradaki ayarları gir telefonun vpn kısmından hızlı da calısıyor

Eyvallah

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    Hocam denedim ama code 807 hatası verdi

• yeni gelen grove music güncellemesi ile ses kalitesi önceki gibi yüksek kaliteli oldu iyiki düzelttiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

yeni gelen grove music güncellemesi ile ses kalitesi önceki gibi yüksek kaliteli oldu iyiki düzelttiler

Ayrıca uygulamayı kapatınca arka planda açık kalmıyor, bu çok iyi oldu.
  • Şuanki versiyon stabil değil bazen hatalar ve kitlenmeler oluyor.

Şuan bana eksik/sorunlu gelen şeyler şunlar:
    1.Arama geldiğinde açmaya basınca duraksıyor 2 saniye sonra kabul ediyor gelen aramayı(yeni çıktı phone uygulaması sorunlu demek).

2.Store'da uygulamaları güncellerken hala neler değiştiğini söylemiyor direk (bu hep böyleydi).

3.Mail uygulamasına gelen güncelleme ile (bir kaç ay önce) yukarıdan gelen bilidirimde mail'i görüp silebiliyoruz direk.Bu çok basit yenilik bile güzel bir şey.Aynısı mesaj'da yok şuan, oda gelmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 14 Şubat 2017; 15:38:50 >
  • arkadaşlar merhaba ;
    bir sorunum var lütfen yardım !

microsoft lumia 535 kullanıyorum,
    durup duruken ws açılmadı,
    kaldırdım yeniden kuramıyorum,
    "beklemede" diyor

fikri olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 8 Şubat 2017; 20:48:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

arkadaşlar merhaba ;
    bir sorunum var lütfen yardım !

microsoft lumia 535 kullanıyorum,
    durup duruken ws açılmadı,
    kaldırdım yeniden kuramıyorum,
    "beklemede" diyor

fikri olan var mı ?

windows 8.1 sanırım.Annemde 620 var onda da benzeri olmuştu ama zamanla yükleniyor o uygulamalar.Tekrar deniyor sürekli sistem.
  • Selam arkadaşlar

Elinde ekranı kırık 930 olanlar varsa bana mailden ulaşabilir mı ?

Satmaya niyetli ve uçuk olmayan fiyatlarla

Arızalarını da yazarsanız sevinirim

İteke add Hotmail dot com

• Lumia 930 satan varsa almayı düşünüyorum Microsoft sağolsun değişim ile l640 verdi

Temiz olması iyi olur cizik vs istemiyorum yani temiz olsun rengi fark etmez

• selam arkadaşlar.
    yeni aldığım samsung a 7 ye verilerimi nasıl aktarabilirim.
    saygılar.
  • Arkadaşlar bir sorunum var çok enderde olsa 2 defa karşılaştım tlf alarmı ayarlıyorum tlf un arka hoparlörü masaya tam temas edip hava alamadığı içinmi başka bir sebepmi alarm çalmaya başlıyor hoparlör sanki patlak gibi ses veriyor. Kapattım alarmı. Müzik açtım sorun yok tekrar kurdum alrm aynı şekil bıraktım masaya bu defa yapmadı. Bundan bir kaç öncede olmuştu bir defa. Nedendir bu sorunla karşılasan oldumu. Bu arada son güncelleme problemli gibi sizde nasıl durum

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Hocam 8.1de de vardı 10da da. Bende de sürekli oluyor. 830 telefonda da aynısı duydum. Yapılacak bir şey yok, benim telefonun garantisi 9ay var, bir şekilde telefonu kasacam sorun çıkarsa gönderirim çıkmasa da sonuna kadar kullanırım. Vel hasılı kelam dediğin sorun 930 için kronik bir sorun. Yapacak bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Arkadaşlar bir sorunum var çok enderde olsa 2 defa karşılaştım tlf alarmı ayarlıyorum tlf un arka hoparlörü masaya tam temas edip hava alamadığı içinmi başka bir sebepmi alarm çalmaya başlıyor hoparlör sanki patlak gibi ses veriyor. Kapattım alarmı. Müzik açtım sorun yok tekrar kurdum alrm aynı şekil bıraktım masaya bu defa yapmadı. Bundan bir kaç öncede olmuştu bir defa. Nedendir bu sorunla karşılasan oldumu. Bu arada son güncelleme problemli gibi sizde nasıl durum

Bu sorun çoğu Lumiada var. Sürüm ile alakası olmadan oluyor. Lumia 735'te de var.
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.