Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (1460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
90
Favori
1.143.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende

quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

Titreşimin kapatılma olayı on numara olmuş. Telefonum garantide bakalım ne gibi cevap alacağız.

Ne için verdin servise?

Ben de İstanbul Beşiktaş 'daki Doruk İletişim 'e verdim, karşıya ses gitmeme sebebiyle.. Merakla bekliyorum ne olacak.

Orjinal olmayan bir kablo ile bilgisyara bağlamaya çalıştım telefonu şarj yeri yandı dumanlar çıktı. Telefona hiç bişey olmadı şarjı bitene kadar kullandım ama sonrasında şarj olmadı haliyle bende Bağcılar'daki Doruk iletişim'e verdim telefonu 15.02.2014 tarihinde 10 gündür bekliyoruz bakalım. İnşallah yeni telefon verirler

Pek sanmıyorum tabi laf olsun diye söylüyorum

• buraya yazmam ne kadar doğru ama yeni konu açmak istemedim bi kaç gün önce telefonun kendi kulaklığının sağ tarafı bozuldu performansından da çok memnun değildim nokianın kendi coloud serisi kulaklıkları varmış bunları kullanan var mı performansı nasıl ?
  • Şu kilitli ekrandaki saati küçültemiyormuyuz? Hatta takvimi de kaldırmak istiyorum.ekranın yarısını kaplıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam telefonu almaya gidiyorum. Bakalım ne alemde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Şu kilitli ekrandaki saati küçültemiyormuyuz? Hatta takvimi de kaldırmak istiyorum.ekranın yarısını kaplıyor

Küçültemiyorsun, 8.1 de daha da büyüyecek haberin ola :)

• quote:

quote:

Bu akşam telefonu almaya gidiyorum. Bakalım ne alemde.

Hayırlısı merakla bekliyorum

bende durum: Cihaz durumu : Üst serviste - Yönlendirildi
    Üst servis neresiyse :)

Bende de öyle yazıyordu. 10. gün Müşteride müşteriye teslim edildi falan yazıyordu.

Acaba bir ücret ödeyecek miyim diye arıyorum ama ulaşamıyorum. Bakalım.
  • arkadaşlar benim 920de m.youtube sitesinden izlediğim videoların sesini kısmak istediğimde kısılmadığını farkettim sesi 0'a alsam aynı yükseklik geliyor titreşim modundada.. Aranızda böyle bir problem yaşayan var mı ?
  • ugur294 kullanıcısına yanıt
    Black güncellemesinden sonra böyle bir sorun benim cihazda da ortaya çıktı. Cihazı yeniden başlatmadıkça düzelmiyor.
  • Elsewiir E kullanıcısına yanıt
    O kulaklıkların performansı iyi ama Creative EP630 öneririm. Kulaklık arıyorsan yok ama ne yazık ki.
  • Arkadaşlar lumia 920 nin kutusundan çıkan kulaklıktan almak istiyorum satan siteler var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Enıac

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Şu kilitli ekrandaki saati küçültemiyormuyuz? Hatta takvimi de kaldırmak istiyorum.ekranın yarısını kaplıyor

Küçültemiyorsun, 8.1 de daha da büyüyecek haberin ola :)

ne ekran görüntüsü var mı

Ewet hocam var. Şuan mıbildeyim bakamıyorum. Müsait olunca koyarım buraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

RTM dediğin tam sürüm oluyor sanırım, tam sürüm için ağustos haberleri de çıktı. Haziran-Ağustos'a kadar güncelleme dağıtımı devam edecek. Lumia 920'den sonra çıkan telefonları hesaba kattığımızda, 920'nin tam sürüm alması epey gecikecek gibi.

Dev hesabı olanlara nisandaysa akar gider ya :)

• Telefonu kulaklık takılıyken yere düşürdüm. Her zaman kulaklık takılıymış gibi görmeye başladı. Konuşmaları sadece kulaktıktan veya hoparlöre alıp yapabiliyordum. Radyo sürekli açıktı :):) şimdi kendi kendine düzeldi. Eskisi gibi oldu

• Jerfbin kullanıcısına yanıt
    Benim de kulaklık girişi bozulmuştu. Garantiye verecektim bu sabah, kutusu falan hazırdı. Sonra sabah sersemliği unutup kulaklığı taktım. Bir baktım müzik çalıyor. Şaka yapmıyorum, uzun zamandır bu kadar mutlu hissetmedim. 10 günlük garantiden, müzik dinleyememekten kurtuldum.
  • quote:

quote:

Titreşimin kapatılma olayı on numara olmuş. Telefonum garantide bakalım ne gibi cevap alacağız.

Ne için verdin servise?

Ben de İstanbul Beşiktaş 'daki Doruk İletişim 'e verdim, karşıya ses gitmeme sebebiyle.. Merakla bekliyorum ne olacak.

Şarj yeri yanmıştı dumanlar falan çıktı şarj olmuyordu.

Şarj yerini değiştirdiler şu an için hiç bir sıkıntım yok on numara.
  • Nokia Androidli 3 telefon tanıttı MWC 2014 te.

Nokia X, X+ ve XL

http://www.oncehaber.com/haber/2163-nokia-androidli-telefonunu-tanitti.html
  • Arkadaşlar şu tuşların titreşimini kapatamadım nasıl yapıyoruz? "Dokun" da herhangi birşey yok?!

Bu uygulama telefonunuzda kullanılamıyor diyor

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/dokun/bbc57c87-46af-4c2c-824e-ac8104cceb38?signin=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delioflu -- 25 Şubat 2014; 21:27:39 >
  • Dün gece hallettim problemi.

Güncelleme sorunu yaşıyorum yani "Dokun - Göz Atma - Ekstralar +Bilgi" Bunları güncellemek için türlü türlü yollar denedim uğraştım ancak öyle güncelleyebildim.

Çok uğraştım yani niye böyle oluyor anlamadım.

Güncellemeleri denetleyebileceğim bir uygulama var mıdır? Güncellemeleri yapacak vs?
  • quote:

Dün gece hallettim problemi.

Güncelleme sorunu yaşıyorum yani "Dokun - Göz Atma - Ekstralar +Bilgi" Bunları güncellemek için türlü türlü yollar denedim uğraştım ancak öyle güncelleyebildim.

Güncellemeleri denetleyebileceğim bir uygulama var mıdır? Güncellemeleri yapacak vs?

Sysapp pusher
  • quote:

Orijinalden alıntı: The dark lord

quote:

Dün gece hallettim problemi.

Sysapp pusher

Teşekkürler.

Fakat dün ben bu program ile güncelleme yaptım ama bütün uygulamalara tek tek tek tek girerek kontrol ettim. Göz atma ve Ekstralar+Bilgi 'yi buradan güncelledim. Fakat "Dokun" u internet explorer'dan girerek buldumda öyle güncelledim.

• 
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.