Şimdi Ara

Nokia Lumia 830 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.475
Cevap
13
Favori
62.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mançabule

Teşekkür ederim evet kargo gelince kontrol etmeden bırakmıyacağım, şeffaf kılıfla darbelere karşı korumak için cam koruma aldım siz kullanıyormusunuz? kılıf ve cam koruma microsoft ürünü
    cam koruma estetiğini fazla bozmaz umarımhttp://www.hepsiburada.com/microsonic-nokia-lumia-830-transparent-kilif-kirilmaz-cam-film-tam-koruma-set-p-TELKILDLTMSIN1-63

Nano jel bulursun ondan sür derim
    Ben cam ve ekranda jelatin kullaniyom sadece silikon kilifim var oda genisledi degistirecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Teşekkür ederim evet kargo gelince kontrol etmeden bırakmıyacağım, şeffaf kılıfla darbelere karşı korumak için cam koruma aldım siz kullanıyormusunuz? kılıf ve cam koruma microsoft ürünü

nano jeli ben 525 de kullandım jelatin yoktu avea bayisindeki kişi bak dedi ne işe yarıyor ekranı koruyor dağılmasını önlüyor hemde çizilmiyor dedi
    ıphone vardı makasın ucunu ekranda gezdiriyor bastıra bastıra videolarıda var nette izleyebilrsin.

3- 4 defa düştü 3 parçaya ayrıldı bişi olmadı 7 defa da değişim aldım 625 geldi yerine :)

note 2 de var kırılmaz cam geçen düşürdüm ucundan korudu cam çatladı ekranda bişi yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yesil Ok

ben wpye geçmeyi düşünüyorum da genel kullanılan uygulamalardan hangileri yok mesela

uygulamalarla aram yok pek sen yaz ben sana var yok derim :)

ınstagram hala beta ama kullanılıyor onun alternatifi var
  • Dün akşam telefonun siparişini hepsiburada'dan verdim ve bugün elime geçti. Hiçbir sorun yok, çok memnunum. Benim gibi şüphesi olanlar için yazayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wunnle

Dün akşam telefonun siparişini hepsiburada'dan verdim ve bugün elime geçti. Hiçbir sorun yok, çok memnunum. Benim gibi şüphesi olanlar için yazayım dedim.

Ilk 3 -4 sarjini tam bitir tam doldur batarya performansi icin
    Sarji bittikten sonra sarja taksaydin

Hayirli olsun güle Güle kullanin

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    benim sipariş dahada gelmedi :) temperli cam koruyucu ekranı tam olarak kaplar mı acaba köşelerin yapışmama durumu var mı?
  • quote:

benim sipariş dahada gelmedi :) temperli cam koruyucu ekranı tam olarak kaplar mı acaba köşelerin yapışmama durumu var mı?

Ben hiç kullanmadım bilgim yok gerek duymadım jelatin bile kullanmıyorum
    Gorilla glass 3 e güveniyorum

Tek silikon klıf var

• teşekkürler krkmz1666 :) ben de kılıf, jelatin falan kullanmıyorum. çünkü dokunmatik hassasiyetini değiştiriyor gerçekten. gorilla glass'ı bırak, eski 620'mde bile kullanmıyodum, hiç çizilmedi iki senedir.
  • Arkadaşlar şu şarj sorununu hallede bilen varmı telin bekleme modunda su gibi şarjı gidiyor ,şarjdan sokuyorum 14 saat bekleme diyor sizcede cok az değilmi?

• Arkadaşlar merhaba.Yahu bizim telefonun modası geçti mi ? Malum mayıs 15 te aldım sadece 15 gün kullanabildim :) Hala uğraşıyorum azimle.Sıfırını alana kadar devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Tüm cihazları kullanan biri olarak en son deneme amaçlı bu telefonu aldım yani Windows phone nasıldır diye merak ettim.

Yaklaşık 8 ay dır 830 kullanıyorum. Fotoğraflarından ve performansından çok memnunun uygulamalarda da bir sıkıntı çekmiyorum sadece güncel yeni uygulamalar biraz geç geliyor.

Benim için Problemlerim neler?
    1.Rehberdekiler isim soyadı şeklinde kayıtlı ve arandığım zaman kişilerin soyadı ekrana sığmıyor ekrandan taşıyor bunun bir formülü var mı?
    2.Tarayıcı sıkıntısı var başka güzel tarayıcı yok kendi tarayıcısında problem var mesela flim izlerken sardırmak çok zor oluyor. form doldurmak zor buna benzer tarayıcı elden geçmeli alternatif tarayıcı olmalı. Bu problemi çözen varsa lütfen paylaşsın.
    3.Çektiğim fotoğrafları tam boyut da mail atamıyorum illa bilgisayara bağlamak gerek. alternatif mail programı lazım bir kaç tane var onlarda kötü mail senkronizasyonunda problem oluyor. Bu problemi çözen varsa lütfen paylaşsın.

şimdilik bu sıkıntılarım var. Bazen bıkıyorum değiştirmek istiyorum ama android kabus arkadaşlar s5 aldık dün bir bu gün iki bir yıl geçmeden takılmaya başladı. WP10 bekliyorum umudum toparlamaları olacak ama fotoğraf harika gerçekten. WP10 ile bu işi düzeltirler umarım.

wp 10 ile bir de bilgisayar gibi kullanma özelliği geliyormuş o benim çok işime yarayacak artık tablet de taşımam. düzenlemeleri yaparlarsa 950xl almak istiyorum. eğer umduğumu bulamazsam elmayı yerim.

• tarikki kullanıcısına yanıt
    Selam tarikki,

Bu sorunlarının nerdeyse hepsi Windows 10 geldiğinde düzelecek şeyler.

Win10'de yazıların ve diğer ui elementlerinin boyutlarını ayarlayabiliyorsun istediğin gibi, bu ekrana sığmayan şeyleri halleder.
    Yine Win10'de yeni bir tarayıcı yaptılar Edge diye. Sanırım alternatif default programların kullanılmasına da izin verecek yeni güncelleme.
    Mail uygulamasını da baştan yazdılar, umarım bunu da çözmüşlerdir.

Gerçekten Android WP'den sonra çok yavaş geliyor. Continuum özelliği sadece yeni telefonlarda olacak ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KronCHE

Arkadaşlar merhaba lumia 925 marka telefonumu teleserviceye vermiştim 20 iş gününü geçti ve değişim kararı çıktı ancak forumdan'da okuduğuma göre lumia 925 artık üretilmiyormuş üst model veriyormuş bilgisi olan varmı ayrıca bu işlem ortalama ne kadar sürüyor yani telefon elime zaman geçer

Ben de artık 830 kullanıcısıyım (4 gündür). Teleservice 925 imi 2 ayda tamir edemeyince Microsoft 830 ile değiştirdi. Eski telefon onlara ulaştıktan 4-5 gun kadar sonra 830 bendeydi.
    925deki ısınma sorunu 830da yok. Ayrıca batarya daha uzun götürüyor (en azından şimdilik). 830un ekranını da daha çok beğendim.
    Kısacası 830 925i döver.
    Telefonum beyaz. Yıllarca siyah kullandıktan sonra beyaz kullanmak hoşuma gitti. Tavsiye ederim.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schef75 -- 26 Ekim 2015; 21:56:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: schef75

quote:

Orijinalden alıntı: KronCHE

Arkadaşlar merhaba lumia 925 marka telefonumu teleserviceye vermiştim 20 iş gününü geçti ve değişim kararı çıktı ancak forumdan'da okuduğuma göre lumia 925 artık üretilmiyormuş üst model veriyormuş bilgisi olan varmı ayrıca bu işlem ortalama ne kadar sürüyor yani telefon elime zaman geçer

Ben de artık 830 kullanıcısıyım (4 gündür). Teleservice 925 imi 2 ayda tamir edemeyince Microsoft 830 ile değiştirdi. Eski telefon onlara ulaştıktan 4-5 gun kadar sonra 830 bendeydi.
    925deki ısınma sorunu 830da yok. Ayrıca batarya daha uzun götürüyor (en azından şimdilik). 830un ekranını da daha çok beğendim.
    Kısacası 830 925i döver.
    Telefonum beyaz. Yıllarca siyah kullandıktan sonra beyaz kullanmak hoşuma gitti. Tavsiye ederim.

Edit: İmla

Teşekkurler değişim onaylandı ve lumia 930 gönderildi bugün teslim aldım bakalım memnun kalacakmıyım.

• 830 üzerinde windows 10 deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lilpackage

830 üzerinde windows 10 deneyen var mı?

tabiki ben :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

ben 830u yeni sipariş verdim sizce elime geçtiğinde direk windows 10'a geçeyim mi? stabil çalışıyor mu lumia 830 ile
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

ben 830u yeni sipariş verdim sizce elime geçtiğinde direk windows 10'a geçeyim mi? stabil çalışıyor mu lumia 830 ile

Bana sorarsan geçme

Ama görmek denemek istersen geç bak sonra geri dönersin
    daha eksileri var zaten git gide iyileşiyor
    Zaten 830 a update 2gelecek telefon gelince yüklersin

• Ya ben hepsiburadadan alacaktım ama sorun felan var diyorsunuz telefon birtek orda var napcam şimdi bilemedim. Sıfır almak istiyordum
  • Kardes ben aldim hepsiburadadan hicbir sorun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.