Şimdi Ara

Nokia Lumia 830 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
13
Favori
62.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba lumia 925 marka telefonumu teleserviceye vermiştim 20 iş gününü geçti ve değişim kararı çıktı ancak forumdan'da okuduğuma göre lumia 925 artık üretilmiyormuş üst model veriyormuş bilgisi olan varmı ayrıca bu işlem ortalama ne kadar sürüyor yani telefon elime zaman geçer
  • Arkadaşlar merhaba.Hatırlayan vardır Bulgaristandan 830 aldım ve iki defa tamire gitti servise.Dün aldım cihazı fakat geri ok tuşuna basılı tutunca arka plana atılmış uygulama penceresi gelmiyor hiçbir tepki yok.Geri dönerkende bazen algılamıyor bir kaç defa basmak gerekiyor.Arama tuşu olan büyüteç ise hiç bir işe yaramıyor tepki yok.italya vodafone romy vardı romdandir diye tr rom yükledim bir işe yaramadı.Telde Gdr2 yüklü.Bunlar telefonu her seferinde daha beter ettiler.Acaba teleservise falan yollasam ne olur acaba.Garanti sonuçta burada geçmiyor.Sizce ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rash.87 -- 17 Ekim 2015; 12:27:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rash.87

Arkadaşlar merhaba.Hatırlayan vardır Bulgaristandan 830 aldım ve iki defa tamire gitti servise.Dün aldım cihazı fakat geri ok tuşuna basılı tutunca arka plana atılmış uygulama penceresi gelmiyor hiçbir tepki yok.Geri dönerkende bazen algılamıyor bir kaç defa basmak gerekiyor.Arama tuşu olan büyüteç ise hiç bir işe yaramıyor tepki yok.italya vodafone romy vardı romdandir diye tr rom yükledim bir işe yaramadı.Telde Gdr2 yüklü.Bunlar telefonu her seferinde daha beter ettiler.Acaba teleservise falan yollasam ne olur acaba.Garanti sonuçta burada geçmiyor.Sizce ne yapmalıyım?

Hocam uluslararası garantisi olması lazım bu telefonun. Bence teleservice ile konuşun ve durumu anlatın. Sonuçta ne kaybınız olur ki ? En kötü ihtimal tamir için para isterler, eğer fazla bir miktar olursa da konuşup makul bir seviyeye indirirsiniz. Sonuçta yapacağı şey yazılım yüklemek öyle parça değiştireceği ekleyip çıkaracağı bir şey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uçan Fin kullanıcısına yanıt
    Hocam bence yazılımla alakalı değil.Yazılımı kendimde yapıyorum bi değişiklik olmuyor.Önceki tamirde anakart değişti doğal olarak imei değişti,allahtan kayıt etirmemişim yoksa bi 135 tl daha bayılacaktım.ışte bu tuş mevzuları o anakart değişiminden sonra oldu halen devam.Ben şansımı deneyip hu defa gondereyim servise olmadı yine bg ye bu sefer değişim isteyeceğim.Izdırab oldu resmen.

• Merhaba arkadaşlar,

Lumia 620 kullanıyorum ve 830'a geçmek istiyorum. Ama telefon gerçekten çok zor bulunuyor. Sanırım şu anda sadece hepsiburada'da var, orda da bu ara bir ton rezalet yaşanmış ve istediğim rengi yok. İstanbul'da alabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Ayrıca Windows 10 deneyen var mı cihazda? Bu bahsedilen battery drain olayı devam ediyor mu ve genel performans nasıl merak ettim.
  • wunnle W kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada da ne rezaleti yaşandı, ben almayı düşünüyordum o siteden endişelerin ne?
  • Mançabule M kullanıcısına yanıt
    Ekşi'ye göre son zamanlarda çok bozmuş, bir sıkıntı yaşandığında insanlar muhatap bulamıyolarmış falan.
  • beyler belki daha önceden sorulmuştur ama 830 un ön kamerqsı nasıl

• lumia 830 almayı düşünüyorum ne dersiniz arkadaşlar kullananlar memnun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mançabule

lumia 830 almayı düşünüyorum ne dersiniz arkadaşlar kullananlar memnun mu?

uygulamalar harici sıkıntı yok :(

ekranda bazen ölü piksel çıkar o da kronik başka bişi görmedim ben :)ha bide hoparlörde sıkıntı var ahizede cızırtı geliyor bazen bayan sesinde :)
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    ölü piksel çıkıp kayboluyormu yoksa devamlı mı kalıyor bazen dediğin için soruyorum
  • quote:

ölü piksel çıkıp kayboluyormu yoksa devamlı mı kalıyor bazen dediğin için soruyorum

ASLINDA yanlış kullandım bazende ki kastım ben 3 üncü 830 u kullanıyorum :)

2 sinde vardı resimleride konuda mevcut ekran ve kasa değişti geldi geldiği günde tek nokta ölü piksel vardı hala tek çoğalmadı :)
    bende şimdi hepsiburada dan siparişi vereceğim inşallah bir sorun çıkmaz 1000 tl vereceğim. Ne dersin?
  • karar sizin yinede ama
    neredesiniz bilmiyorum siyah renk alın
    biide forumda 750 tl ye 2 tane var bana sorarsan sivas taki 1 aylıkmış daha mantıklı 1000 lira vermekten se tamam sıfır alacaksınız ama 250 lira var arada
    1000 lirayada 930 var onun fiyatını biraz daha düşürebilrsin
    Sıfır almayı düşünüyorum, siparişi az önce verdim hayırlısı olsun, inşallah bir sorun çıkmaz. Yanlış anlamadıysam sorunsuz olarak kullandığınız 830 var değil mi? Renk siyah düşünüyordum zaten siyah modelden başka seçenek yok tükenmiş olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mançabule -- 22 Ekim 2015; 21:30:47 >
  • quote:

Sıfır almayı düşünüyorum, siparişi az önce verdim hayırlısı olsun, inşallah bir sorun çıkmaz. Yanlış anlamadıysam sorunsuz olarak kullandığınız 830 var değil mi? Renk siyah düşünüyordum zaten siyah modelden başka seçenek yok tükenmiş olmalı.

şuan bi sıkıntı yok çok şükür olanlarıda yazdım zaten :)

aiyah olması iyi olmuş ilk benimde siyahtı Bursaspor oldu :)hemen dikkatleri üzerine topluyor

hayırlı olsun güle güle kullanın telefona bakın öyle imzalayın kargo teslimini
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

lumia 830 almayı düşünüyorum ne dersiniz arkadaşlar kullananlar memnun mu?

uygulamalar harici sıkıntı yok :(

ekranda bazen ölü piksel çıkar o da kronik başka bişi görmedim ben :)ha bide hoparlörde sıkıntı var ahizede cızırtı geliyor bazen bayan sesinde :)

neden uygulamalar hariç dediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Yesil Ok

mağazada çeşitlilik yok o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

Orijinalden alıntı: Yesil Ok

mağazada çeşitlilik yok o yüzden

ben wpye geçmeyi düşünüyorum da genel kullanılan uygulamalardan hangileri yok mesela

Teşekkür ederim evet kargo gelince kontrol etmeden bırakmıyacağım, şeffaf kılıfla darbelere karşı korumak için cam koruma aldım siz kullanıyormusunuz? kılıf ve cam koruma microsoft ürünü
    cam koruma estetiğini fazla bozmaz umarımhttp://www.hepsiburada.com/microsonic-nokia-lumia-830-transparent-kilif-kirilmaz-cam-film-tam-koruma-set-p-TELKILDLTMSIN1-63

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.