Şimdi Ara

Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.948
Cevap
27
Favori
95.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: streamin

yanlış belirtmişim dostum ..ürün 569 tl + diğer şeyleri alıyorum diye belirtmiştim yoksa temperli cam 20 küsür tl + 64 gb sd kart 80 tl derken 669 tl 'ye gelecek bana ..

microusb kablosundan dosya atabiliyoruz değil mi hani cevapsiz kalmasın da ..bir de 1 gb ram hep sorulmuştur ama ilerde uygulama yeterliliğinde ve oyunlarda kasma & donma yapabilir mi ? (pek çok oyun akıcı denmiş ama sorayim gene de..)

2gb ram windows Phone sayılı zaten şimdilik yeter
    zamanında underground 2oyunu nu pc 💻 de 256mb ram ile oynamış adamlarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    Dostum arşivindeki muziktir filmdir usb kablosuyla atabiliyorsun oyunlarıda ben wifi oldumu yüklüyorum herhangi bir kasma olmaz telde merak etme

• streamin S kullanıcısına yanıt
    Hediye çeki kullandığın zaman falan mı 569 a geliyor? Çünkü sıfırı 619 gözüküyor da hizlial da
  • ilk lumia deneyimim için bu cihazı almayı düşünüyorum ikinci el olarak alacağım. 400 500 arası... Tavsiye eder misiniz yoksa 640 ile mi başlasam? Beğenmezsem zarar etmeden satmak istediğim için ikinci el alacağım.
  • ANIL007 kullanıcısına yanıt
    Tabikide 735 kamera açısından fark var

wp 'leri zarar etmeden satamazsınız dostum..elimden çıkarırım diye bakıyorsanız lumia serilerini es geçin derim .32 gb lg g2 0''ı 1000 tl civari, 2.eli 750 tl

lumia 830 'un sıfırını 1000 tl 'ye satıyorlar ki sen 500-600 tl'ye elden çıkaramayabilirsin ..
  • Cihazı 380 liraya aldım sahibi kutuyu açmış 2gun kullanmış dedi fatura yok şirket vermiş netcell garantisi yazıyordu sorgulayamadım ama cihaz ciziksizdi

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanberber53

Cihazı 380 liraya aldım sahibi kutuyu açmış 2gun kullanmış dedi fatura yok şirket vermiş netcell garantisi yazıyordu sorgulayamadım ama cihaz ciziksizdi

İyi almışın güle güle kullan
    O fiyata bir tane daha bulursan yaz bende 2. Tel olarak alırım

• Beyler yazmıştım iplenmemiştim yine yazayım, SD kart almak istiyorum telefona ne öneriyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCKurdu1903

Beyler yazmıştım iplenmemiştim yine yazayım, SD kart almak istiyorum telefona ne öneriyorsunuz?

Toshiba kullanıyorum sıkıntı yok
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli hocam, kaç GB?
  • quote:

A101'de satılan model. 16 GB Class 10.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

Cihazı 380 liraya aldım sahibi kutuyu açmış 2gun kullanmış dedi fatura yok şirket vermiş netcell garantisi yazıyordu sorgulayamadım ama cihaz ciziksizdi

İyi almışın güle güle kullan
    O fiyata bir tane daha bulursan yaz bende 2. Tel olarak alırım

Sahibinden üzerinden aldınız dimi :) ya o cihazı ben alacaktım siz ilanı verir vermez adamı aramışsınız. O da aynen iki gün kullanmıştı hediye geldiği için fatura yoktu. Bana nasip olur diye ümitlenmiştim ama aradım defalarca adamın tel kapalıydı sonr döndü ve elden 380e sattığını söyledi, bir de sizin istanbulda olma gibi bir avantajınız vardı tabi :) Hayırlı olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: streamin

wp 'leri zarar etmeden satamazsınız dostum..elimden çıkarırım diye bakıyorsanız lumia serilerini es geçin derim .32 gb lg g2 0''ı 1000 tl civari, 2.eli 750 tl

lumia 830 'un sıfırını 1000 tl 'ye satıyorlar ki sen 500-600 tl'ye elden çıkaramayabilirsin ..

işte o yüzden çok az kullanılmış ikinci el almak daha mantıklı geliyor bana, sonucta kullanıp kullanamayacağımı bilmiyorum. Eğer seversem ilerde 830 ya da yeeni cıkacak olan 940 gibi modellere de bakabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Hocam SD kart taktığımızda uygulamaları sorunsuz SD karta aktarabiliyoruz değil mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Hocam SD kart taktığımızda uygulamaları sorunsuz SD karta aktarabiliyoruz değil mi?

Evet ama hepsini değil. Facebook ve WhatsApp aktarılmıyor mesela. Oyunlar filan aktarılıyor.
  • Facebook aktarılıyordu en son bnm 830 da sd kartta

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Aklımda öyle kalmış yorumlara göre. Hepsini telefon hafızasında kullanıyorum. Müzik ve fotoğraflarım hafıza kartında.
    İlk başta telefoncudan alacaktım kapalı kutu olarak 450 liraya ama Ümraniye Başakşehir arası uzak olduğu için pazar gününü bekliyordum gidip almak için ilanlara bakarken hemen yanı başımda bu cihazı buldum hemen kalktım gittim aldım sonradan anladım ki ayni cihazmış ben sahibinden almışım telefoncu adamın arkadaşıymış meğer ama garanti konusu kafama takılıyor netcell garantisi varmış güya neyse cihaZ güzel tavsiye ederim pili 30 saat gidiyor

• quote:

İlk başta telefoncudan alacaktım kapalı kutu olarak 450 liraya ama Ümraniye Başakşehir arası uzak olduğu için pazar gününü bekliyordum gidip almak için ilanlara bakarken hemen yanı başımda bu cihazı buldum hemen kalktım gittim aldım sonradan anladım ki ayni cihazmış ben sahibinden almışım telefoncu adamın arkadaşıymış meğer ama garanti konusu kafama takılıyor netcell garantisi varmış güya neyse cihaZ güzel tavsiye ederim pili 30 saat gidiyor

Hayırlı olsun çok kafaya takmayın garanti konusunu Türkiye'den alındıysa garantisinde sorun çıkmaz fatıura soracaklarını da sanmıyorum. İyi günlerde kullanın
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.