Şimdi Ara

Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.949
Cevap
27
Favori
95.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Favorilere eklediğim yerler için internet bağlantısı yokken navigasyon çalışıyordu.

Bir süredir kullanmadım dün baktım "üzgünüz ağa erişememeniz nedeniyle rotanız alınmadı" mesajı veriyor. Ayarlarda biryeri mi kapattım acaba fikri olan var mı?
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Ben microsimi kestirdim hiçbir sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: nataraj marble

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar şebeke gidiyor 1 dk sonra telefon reset atıyor. Sorun yazılımsal mı domanımsal mı gün ıcınde 2-3 kez oluyor.

SIM kartınız kesik değildir umarım. Bende böyle bir sıkıntı olmadı hiç

Türkcell in orjinal 3 lu sım ı hocam.

Bende aynısını kullanıyorum ama hiç başıma gelmedi. Telefonda sıkıntı olabilir. Güncellemeler tam mı?

Hocam update 2,den sonra oldu zaten bu durum

Hafıza kartınızdan olmuş olabilir gibi geldi. Varsa çıkarıp biraz böyle dener misiniz?

Hocam hafıza kartımdan neden olaun kı?

Belli olmaz deneyin en iyisi. Update 2 de bu sorun olan duymadım hiç

Hocam sorunu yasayanlar burda toplanmış.http://answers.microsoft.com/en-us/mobiledevices/forum/mdlumia-mdupdate/lumia-735-reboot-issue/bcebec2c-365f-4a22-b330-e5bb21a7cd0f.com/en-us/mobiledevices/forum/mdlumia-mdupdate/lumia-735-reboot-issue/bcebec2c-365f-4a22-b330-e5bb21a7cd0f bu sorunu mıcrosofta dırekt ıletemez mıyız acaba?

Sayfa hatalı. Açamadım bir türlü

http://answers.microsoft.com/en-us/mobiledevices/forum/mdlumia-mdupdate/lumia-735-reboot-issue/bcebec2c-365f-4a22-b330-e5bb21a7cd0f?auth=1 buyrun hocam düzeltilimiş link.

• Klasorleri kilitlemek için herhangi bir uygulama var mı arkadaÅŸlar. Mesela fotoÄŸraflar klasorunu ÅŸifrelemek istiyorum ya da mesajlar veya whatsapp. MaÄŸazaya baktım ama bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iog

Klasorleri kilitlemek için herhangi bir uygulama var mı arkadaşlar. Mesela fotoğraflar klasorunu şifrelemek istiyorum ya da mesajlar veya whatsapp. Mağazaya baktım ama bulamadım.

Ben de aradım fakat bulamadım.Ayrıca UC Browser Veya Maxthon browser kullanmayın kirlilik yapıyor.
  • Garanti durumu nedir bu telefonun?Hb yada hızlıaldan almayı düşünüyorum.
    Ayrıca nokia kapanacak microsoft olacak dıyorlar sadece isim değişkiliği olarak mı olacak?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar şebeke gidiyor 1 dk sonra telefon reset atıyor. Sorun yazılımsal mı domanımsal mı gün ıcınde 2-3 kez oluyor.

SIM kartınız kesik değildir umarım. Bende böyle bir sıkıntı olmadı hiç

Türkcell in orjinal 3 lu sım ı hocam.

Bende aynısını kullanıyorum ama hiç başıma gelmedi. Telefonda sıkıntı olabilir. Güncellemeler tam mı?

Hocam update 2,den sonra oldu zaten bu durum

Hafıza kartınızdan olmuş olabilir gibi geldi. Varsa çıkarıp biraz böyle dener misiniz?

Hocam hafıza kartımdan neden olaun kı?

Belli olmaz deneyin en iyisi. Update 2 de bu sorun olan duymadım hiç

Hocam sorunu yasayanlar burda toplanmış.http://answers.microsoft.com/en-us/mobiledevices/forum/mdlumia-mdupdate/lumia-735-reboot-issue/bcebec2c-365f-4a22-b330-e5bb21a7cd0f.com/en-us/mobiledevices/forum/mdlumia-mdupdate/lumia-735-reboot-issue/bcebec2c-365f-4a22-b330-e5bb21a7cd0f bu sorunu mıcrosofta dırekt ıletemez mıyız acaba?

Sayfa hatalı. Açamadım bir türlü

http://answers.microsoft.com/en-us/mobiledevices/forum/mdlumia-mdupdate/lumia-735-reboot-issue/bcebec2c-365f-4a22-b330-e5bb21a7cd0f?auth=1 buyrun hocam düzeltilimiş link.

Bu uygulamayı dener misiniz?https://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/stop-restart-app/b60588a9-5c4c-4d99-b95e-6b15495be83f

• [simage][/simage] bugun cektigim fotograf[simage][/simage]
     Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• [simage][/simage] birde bu
     Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: bien

Favorilere eklediğim yerler için internet bağlantısı yokken navigasyon çalışıyordu.

Bir süredir kullanmadım dün baktım "üzgünüz ağa erişememeniz nedeniyle rotanız alınmadı" mesajı veriyor. Ayarlarda biryeri mi kapattım acaba fikri olan var mı?

Bu konuda fikri olan var mı? 925 de offline çalışan here drive uygulamasını 735 de offline çalıştıramıyorum.
  • quote:

quote:

Favorilere eklediğim yerler için internet bağlantısı yokken navigasyon çalışıyordu.

Bu konuda fikri olan var mı? 925 de offline çalışan here drive uygulamasını 735 de offline çalıştıramıyorum.

Uygulama ayarlarini iyi karistirin. Offline da calisiyor uygulama .sadece guncel trafik bilgisini alamiyor offline olarak .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozandrl

quote:

quote:

Uygulama ayarlarini iyi karistirin. Offline da calisiyor uygulama .sadece guncel trafik bilgisini alamiyor offline olarak .

Biliyorum, zaten daha önce aynı telefonda offline olarak kullandım.
    925 le ayarları karşılaştırıyorum bir fark göremedim. Kafayı yemek üzereyim.

• Arkadaşlar bu telefonun ses ayarlarında eski lumialar gibi Dolby ses geliştirmesi ve ekolayzır var mı kontrol edebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: karahacı

Arkadaşlar bu telefonun ses ayarlarında eski lumialar gibi Dolby ses geliştirmesi ve ekolayzır var mı kontrol edebilir misiniz?

Ekolayzer var, ayrıyetten kulaklıksız da kullanılabiliyor. Dollby yok onun yerine surround ses geliştirme var
    Peki hocam eski lumialara göre ses kalitesi farkı varmı kulaklıkla siz sanırım L720 kullanmıştınız önceden

• quote:

Peki hocam eski lumialara göre ses kalitesi farkı varmı kulaklıkla siz sanırım L720 kullanmıştınız önceden

Memnunum sesinden. G2'de de kullandığım Philips kulaklıkla dinliyorum.
    Cevabınız için teşekkürler yani Dolby nin eksikliği pek hissedilmiyor diyorsunuz 😊

• quote:

Cevabınız için teşekkürler yani Dolby nin eksikliği pek hissedilmiyor diyorsunuz 😊

Hissetmedim şahsen.
  • bien kullanıcısına yanıt
    Türkiye Haritasını indirdiniz mi? İndirdiyseniz çalışması gerekir.
  • Çift tıklama problemi devam ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.