Şimdi Ara

Nokia Lumia 720 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.133
Cevap
17
Favori
179.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açık olan uygulamaları nasıl kapatıyoruz arkadaşlar ?
  • Asphalt 8 oyununu yükleyen var mı? Herhangi bir kasma ya da bozukluk söz konusu mu?
  • Mağazada az önce 15e yakın güncelleme belirdi sizde kontrol edin.Çoğu sistem güncellemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hiç yok. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

Mağazada az önce 15e yakın güncelleme belirdi sizde kontrol edin.Çoğu sistem güncellemesi

Güncellemeler için mağazaya girmemiz mi gerekiyor ?

Android te olduğu gibi program adı vererek uyarı vermiyor mu sistem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilocrom

quote:

Mağazada az önce 15e yakın güncelleme belirdi sizde kontrol edin.Çoğu sistem güncellemesi

Uyarıyı çok nadiren verdiğini gördüm, genelde mağazaya gidip güncelleme var mı yok mu öyle anlıyoruz. :)
  • bende direk ana ekranda göründü mağaza ikonunun yanında 15 yazdı.baktım hepsi sistem güncellemesi..ya da daha önceden çıktı da bana yeni geldi..telefon 3 günlük şu an :)
  • Ben baktım mağazaya herhangi bir değişiklik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanAKKIR

quote:

quote:

Uyarıyı çok nadiren verdiğini gördüm, genelde mağazaya gidip güncelleme var mı yok mu öyle anlıyoruz. :)

eğer güncellemeler bugün yayınlandıysa bende hiç uyarı falan yok. nasıl yapabilirim ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HakanAKKIR

quote:

quote:

eğer güncellemeler bugün yayınlandıysa bende hiç uyarı falan yok. nasıl yapabilirim ?

Arkadaşın telefonu 3 günlükmüş telaşa gerek yok bizde zaten mevcut olan güncelleştirmeler arkadaşa yüklenmesi için gelmiş. :) Otomatik arada geliyor zaten sistem güncellemesiyse ama anında herkese gelmiyor. Wifi açık bulundurmaya çalışın gün içinde gelir. Forumları takip edin.

• TEŞEKKÜR EDERİM.
  • bilemeden anlık bir heyecan yarattım galiba :) kusura bakmayın
  • multitasking diyoruz ya, mesela bir uygulamayı açtım geri döndüm
    o uygulama kaldığı yerden devam etmiyor
    örnek verirsem internette geziniyorsun, hesap makinasını açtın geri geldin ya kapanıyor ya sayfayı baştan yüklemeye çalışıyor

hep 512mb ram yüzünden değil mi ? hafızada tutamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP DOGAN

multitasking diyoruz ya, mesela bir uygulamayı açtım geri döndüm
    o uygulama kaldığı yerden devam etmiyor
    örnek verirsem internette geziniyorsun, hesap makinasını açtın geri geldin ya kapanıyor ya sayfayı baştan yüklemeye çalışıyor

hep 512mb ram yüzünden değil mi ? hafızada tutamıyor

O kadar da değil. Diyelim tarayıcıda bir sekme açtın sonra mesajlaşma bölümüne, whatsapp'a veya instagrama girdin, sonra tekrar tarayıcıya geldiğinde baştan yüklemiyor fakat facebook uygulamasından dönünce tekrar yüklüyor, veya oyuna girersen. Bir de 3. veya 4. sekmeden sonra diğer sekmelere dönünce baştan yüklüyor.
  • Gdr 3 yükledim.soylendiğine göre amber daki ufak sorunları gideriyormuş ve ekstra özellikler yüklüyormuş.peki telefona negatif bir etkisi var mı?beta yazılım olduğu için donma falan yapar mı?

• Bazı kullanıcılarda arama esnasında ekranın kapanmaması sorunu olmuş. Deneyin sorun yoksa tamamdır.
  • bende gdr3 kurulu değil ama bende de oluyor sensör sorunu . 520 de var onda da gdr3 kurulu değil onda da oluyor kapat aç yapmak gerekiyor. Htc kullanırken gdr3 final sürümü vardı böyle sorunlar yaşamıyordum demekki sorun amberde yada bir ihtimal gdr3 betada
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

Bazı kullanıcılarda arama esnasında ekranın kapanmaması sorunu olmuş. Deneyin sorun yoksa tamamdır.

Neticede beta ufak tefek sorunlar olabilir.deniyorum bakalım sorun olursa yazarım mutlaka

• BORATAKAR kullanıcısına yanıt
    .:D.
  • BORATAKAR kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyat ama ben 512mb ram'imle mutluyum.

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.