Şimdi Ara

Nokia Lumia 625 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.541
Cevap
12
Favori
57.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca arkadaşa ısrarla wp 8 almasını söylediğim için mutluyum , 2014 ortalarında wp paltformunun ciddi seviyelere geleceğini düşünüyorum
  • Tek elle kullanılmaz herhalde bu telefon, çok abarttılar bu telefon işini 4.7 nedir abi tabletmi bu çıkartmaya utanır insan...4-4.3 en ideal boyut bir telefon için.
  • L625'de radyo var mı? Lumiaların hepsinde oluyor mu bu özellik. Ve ya bu modeli önerir misiniz? yoksa biraz zorlayıp 920, 925 mi almalı?
  • bu telefonda boş hafıza ne kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hope SOLO

L625'de radyo var mı? Lumiaların hepsinde oluyor mu bu özellik. Ve ya bu modeli önerir misiniz? yoksa biraz zorlayıp 920, 925 mi almalı?

evet radyo var,mağazadan indirebilirsin.
  • Arkadaşlar merhaba bende cihazı dün aldım yalnız kafama takılan bi olay var. bu cihazı kullanan arkadaşlara bi sorum olacak.
    karanlık ortamda ekranın altında üstünde "siyah fonda beyaz ışık , beyaz fonda siyah ışık " patlamaları var.
    aydınlık ortamda veya "parlaklığı" orta veya yüksek olarak ayarladığımda bu dediğim olay olmuyor. sade ekran ışığını kıstığında ortaya çıkıyor.
    Kullananlar arkadaşlara ricam. alırken fazla inceleme şansım olmadı bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollo14

Arkadaşlar merhaba bende cihazı dün aldım yalnız kafama takılan bi olay var. bu cihazı kullanan arkadaşlara bi sorum olacak.
    karanlık ortamda ekranın altında üstünde "siyah fonda beyaz ışık , beyaz fonda siyah ışık " patlamaları var.
    aydınlık ortamda veya "parlaklığı" orta veya yüksek olarak ayarladığımda bu dediğim olay olmuyor. sade ekran ışığını kıstığında ortaya çıkıyor.
    Kullananlar arkadaşlara ricam. alırken fazla inceleme şansım olmadı bilgi verirseniz sevinirim.

evet aynısı bendede var hatta konu açacaktım bununla ilgili hafif bi ışık süzmesi var altta 2 tane üstte 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

quote:

Arkadaşlar merhaba bende cihazı dün aldım yalnız kafama takılan bi olay var. bu cihazı kullanan arkadaşlara bi sorum olacak.

evet aynısı bendede var hatta konu açacaktım bununla ilgili hafif bi ışık süzmesi var altta 2 tane üstte 1

Bende de benzer bir sorun var. Benim tarifime göre ortam karanlıksa ekranın aydınlatması titriyor gibi. Sizlerinki de böyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: maegline

quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

quote:

Bende de benzer bir sorun var. Benim tarifime göre ortam karanlıksa ekranın aydınlatması titriyor gibi. Sizlerinki de böyle mi?

ben öyle birşey farketmedim tek dikkatimi çeken o ışık süzmeleri oldu

• bu ışık sızmaları süzmeleri nokiada alışıldık bir durum : ) ama geçenlerde biri ss koymuştu kasadan değil ekranın bittiği yerden değişik tonlarda ışık sızıyordu bu donanımsal bir sorun bilginiz olsun
  • Galaxy S3 ten sonra baya bi yavan geldi , 3 tesellim var 1-gps harika 2-telefon şekil olarak iyi 3-görüşme kalitesi süper hatta çook süper fakat fotoğraf ,uygulama,internet derseniz S3 . Samsung kasa kalitesi çok kötü , bu arada ben bazı wifilere bağlanamıyorum ,S3 heryerde bağlanıyordu yardım edecek var mı??
  • ha bir de 625 i kulak içi kalite kulaklıkla müzik dinleyin (bende samsung var) abi kulaklarım sağır oldu o ne bas-tiz yahuu
  • sanırım yeni aldın teli hayırlı olsun. multimedya kalitesinden memnun musun? özellikle mp3 kalitesi nasıl oyun oynayan biri değilim ama biraz ekleyip "htc one s" mi almalı yoksa 625 yeterli midir? beats audio özelliğinden dolayı merak ettim
  • merhaba arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorumda flash player vb destekleyen program varmı internetten video izlemek için
  • 625'in diğer lumialara göre 1.2 Ghz olması alınabilirliğini artırıyor. onun dışında bişey diyemeyeceğim :(
  • Arkadaşlar bugün nette gezerken bulduğum bir uygulama sizlerinde hoşuna gidermi bilmem ama gerçekten hoş bir uygulama

” Nokia Beta Labs ” ‘a bugün eklenen bir uygulama Göz Atma ekranımızı kişiselleştirmek adına üretilmiş bir uygulama. Uygulama göz atma ekranına istediğiniz renkleri istersenizde resim ekleme şansı veriyor

Nokia Lumia 625 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

buda indirmek isterseniz ulaşabileceğiniz site.

http://www.windowsphonebaby.com/goz-atma-ekraninizi-kisisellestirmek-istermisiniz

KAYNAK:www.windowsphonebaby.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Hope SOLO

sanırım yeni aldın teli hayırlı olsun. multimedya kalitesinden memnun musun? özellikle mp3 kalitesi nasıl oyun oynayan biri değilim ama biraz ekleyip "htc one s" mi almalı yoksa 625 yeterli midir? beats audio özelliğinden dolayı merak ettim

aralarında gözüme çarpan kamera ve ram farkı var. l625 için oyun oynamıyorsanız zaten ram önemli değil,ki zaten mağaza da öyle ram yiyen fazla oyun da yok. mp3 kalitesi beats audio kadar olmasa da iyi bence,2 telefon arasında 150-200 lira fark var. karar senin
  • sanırım windows phone deneyimini yaşamak lazım. teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crookers

Arkadaşlar bugün nette gezerken bulduğum bir uygulama sizlerinde hoşuna gidermi bilmem ama gerçekten hoş bir uygulama

” Nokia Beta Labs ” ‘a bugün eklenen bir uygulama Göz Atma ekranımızı kişiselleştirmek adına üretilmiş bir uygulama. Uygulama göz atma ekranına istediğiniz renkleri istersenizde resim ekleme şansı veriyor

Nokia Lumia 625 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

buda indirmek isterseniz ulaşabileceğiniz site.

http://www.windowsphonebaby.com/goz-atma-ekraninizi-kisisellestirmek-istermisiniz

KAYNAK:www.windowsphonebaby.com

Glance 625e gelmediği için bizi ilgilendirmiyor yine de teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkef57

merhaba arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorumda flash player vb destekleyen program varmı internetten video izlemek için

isterseniz istediğiniz bir siteden deneyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 10 Ekim 2013; 23:19:47 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.