Şimdi Ara

Nokia Lumia 625 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.542
Cevap
12
Favori
57.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aradığım şeyi buldum.520 ile 625 arasında hali ile ıps farkı var.birisi 4 diğeri 4,7 inch.ama gözle görülür büyük bir fark yok.

http://www.youtube.com/watch?v=JYjCH9SB46A
  • Beyler 625 gerçekten çok hoşuma gitti fakat 512 mb ram yeterlimi acaba oyun meraklısı biri değilim sosyal ağlar internet video film için istiyorum tabi almışken de 3 sene götürmesi lazım
  • 4.7 '' ekrana 480x800 cozunurluk cok az bence .youtube izlediğim incelemelerde piksellerin gozuktugu belirtilmiş.512 mb ram bence yetersiz.fiyatı uygun tutmak için kırpmışlar özelliklerden.Tasarım olarak guzel ancak beklentileri karşılaması kişiye göre değişecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

lumia 520 ile 625 arasında kaldım.ikisinin ekranını karşılaştıran bir fotoğraf var mı?bu ppı değeri ne kadar fark ediyor o na bakacağım da.

Neden seçeneklerinin arasında Lumia 620 yok kötü mü ön kamera var flash var 520 de yok ? Ben 620 ile 625 arasında kaldım acaba 620 yi direkt elemeli miyim yani ?
  • Almak isteyenler kaçırmasın 746 TL oldu:www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/nokia-nok_625_blk-lumia-625-cep-telefonu-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=68635

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Almak isteyenler kaçırmasın 746 TL oldu:www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/nokia-nok_625_blk-lumia-625-cep-telefonu-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=68635

hocam fiyat bu gune ozel mi ve butun vatan bilgisayarlarda gecerli mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Almak isteyenler kaçırmasın 746 TL oldu:www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/nokia-nok_625_blk-lumia-625-cep-telefonu-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=68635

hocam fiyat bu gune ozel mi ve butun vatan bilgisayarlarda gecerli mi ?

Yeni ürün olduğu için maalesef hemen fiyatı eski haline geldi
  • Yazık ya hiç kullanıcısı yok oysa ki ben beğenmiştim
  • Uzun zaman sonra kendime sıfır telefon alıcam ve bayadır aklımda var wp8ler reklamlarda gördüm 625i gerçekten güzel gözüküyor ancak bazı arkadaşlarım "lumia çok kötü yea dokunmatiği bozulur iphone alsana olm" diyolar gidip geliyorum aralarında ama aklım wp8e kayıyor 720, 625 ve 620 arasındaki farklar nedir rica etsem kısaca anlatabilirmisiniz ve dokunmatiği hakkında bilgi
  • düm lumia 625 aldım
    800 dedi inmedi aşşaya
    ekranı güzel dokunmatiğide güzel
    ekran çok zor çizilir dedi kolay kolay iz kalmazmış
    çok inceleme fırsatım olmadı ama hızıda güzel yani
    beklediğimden biraz daha büyük çıktı (tablet sanki mübarek) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlanyaLee

düm lumia 625 aldım
    800 dedi inmedi aşşaya
    ekranı güzel dokunmatiğide güzel
    ekran çok zor çizilir dedi kolay kolay iz kalmazmış
    çok inceleme fırsatım olmadı ama hızıda güzel yani
    beklediğimden biraz daha büyük çıktı (tablet sanki mübarek) :)

hocam aynı gün aynı saatlerde almışız. benimde beklediğimden büyük çıktı,620 kalmamış başka yere bakma gereği duymadım 625 aldım. oldukça hızlı,neti de öyle açıkcası bilgisayarımdan daha hızlı.

oyun delisi değilseniz tam alınacak telefon. arkadaşlar telefonu elinize almadan pixelleri sayıyoruz falan diyip alacak arkadaşları yanlış yönlendirmeyin,gayet yeterli bence. herhalde ekrandan fırlayıp holograf falan olmasını beklemiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 15 Ekim 2013; 0:48:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

Uzun zaman sonra kendime sıfır telefon alıcam ve bayadır aklımda var wp8ler reklamlarda gördüm 625i gerçekten güzel gözüküyor ancak bazı arkadaşlarım "lumia çok kötü yea dokunmatiği bozulur iphone alsana olm" diyolar gidip geliyorum aralarında ama aklım wp8e kayıyor 720, 625 ve 620 arasındaki farklar nedir rica etsem kısaca anlatabilirmisiniz ve dokunmatiği hakkında bilgi

ben telefonu daha yeni aldım,nokia lumia serinin 520,620,720 tek tek inceledim,videolar izledim. zaten lumia serisi ülkemize geleli 1 yıl bile olmadı. nette kullanıcı yorumlarını baya inceledim,dokunmatik konusunda şikayet görmedim. lumia almaya karar verdiğinize göre az çok windows phone incelemişsinizdir.

620 lumia serisinin küçük telefonu. buna baya göz dikmiştim,ele oturması falan. 5 mp kamerası+flaş var. bataryası 1300 mah ama değiştirebilme şansımız var.

625'de lumia serisinin en büyük telefonu. 620 ile hemen hemen aynı. farkları bataryası 2000 mah,bataryayı kendiniz değiştiremiyoruz. bi de 4G var. ayrıca bilen göz uygulaması bunda çalışmıyor.

720 tasarım olarak daha farklı. hafıza ve ram 625 ile aynı. kamerası 6,7 mp. bununda bataryasını kendimiz değiştiremiyoruz. farkları bunlar.

fiyat farkları da var,başka göze çarpan fark göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -JeRoMaX-

quote:

Uzun zaman sonra kendime sıfır telefon alıcam ve bayadır aklımda var wp8ler reklamlarda gördüm 625i gerçekten güzel gözüküyor ancak bazı arkadaşlarım "lumia çok kötü yea dokunmatiği bozulur iphone alsana olm" diyolar gidip geliyorum aralarında ama aklım wp8e kayıyor 720, 625 ve 620 arasındaki farklar nedir rica etsem kısaca anlatabilirmisiniz ve dokunmatiği hakkında bilgi

ben telefonu daha yeni aldım,nokia lumia serinin 520,620,720 tek tek inceledim,videolar izledim. zaten lumia serisi ülkemize geleli 1 yıl bile olmadı. nette kullanıcı yorumlarını baya inceledim,dokunmatik konusunda şikayet görmedim. lumia almaya karar verdiğinize göre az çok windows phone incelemişsinizdir.

620 lumia serisinin küçük telefonu. buna baya göz dikmiştim,ele oturması falan. 5 mp kamerası+flaş var. bataryası 1300 mah ama değiştirebilme şansımız var.

625'de lumia serisinin en büyük telefonu. 620 ile hemen hemen aynı. farkları bataryası 2000 mah,bataryayı kendiniz değiştiremiyoruz. bi de 4G var. ayrıca bilen göz uygulaması bunda çalışmıyor.

720 tasarım olarak daha farklı. hafıza ve ram 625 ile aynı. kamerası 6,7 mp. bununda bataryasını kendimiz değiştiremiyoruz. farkları bunlar.

Bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim peki 625de batarya oldugunde ne olucak ve telefonun buyuklugunden dolayi piksel piksel diye okumustum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -JeRoMaX-

quote:

Bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim peki 625de batarya oldugunde ne olucak ve telefonun buyuklugunden dolayi piksel piksel diye okumustum

öncelikle buradaki her yorumu ciddiye anlamayın. elinizden geldiğinde kullanıcı yorumlarına bakın ve telefonu elinize alıp biraz inceleyin. pixel sayma olayı abartı,bende 625 kullanıyorum ekran cam gibi. bataryası ölürse(2-3 sene dayanır zaten) telefoncuya değiştirtebilirsiniz. bataryası değiştirilemiyordan kastım kapağı açıp değiştirmenin mümkün olmadığı,yoksa servis falan değiştirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 1 Ekim 2013; 13:10:09 >
  • ben bişeyini çözemedim bu lumia 625 in
    alttaki geri tuşu menü tuşu ışıksızmı benmi bulmadım acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlanyaLee

ben bişeyini çözemedim bu lumia 625 in
    alttaki geri tuşu menü tuşu ışıksızmı benmi bulmadım acaba?

ışıksız : )
  • Telefonu bir kere daha inceledim 720 ile karşılaştırdım fotoğrafı 720 bariz şekilde daha iyi çekiyor. Pixel olayına gelince menülerde sıkıntı yok belli olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 5 Ekim 2013; 15:06:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iP4 alıcaktım.ios 7 den sonra falan hevesim kaçtı bunu alabilirim büyük ihtimal.Canlı inceledim çok hoşuma gitti.

• 1 Hafta oluyor Lumia 625 aldım bir önceki telefonum S3 .. Görüşme kalitesi ve iyi şebeke çekimi olduğu için aldım , memnunun (birkaç ayrıntı hariç) sorularınız varsa cevaplarım .
  • Bu gün arkadaşa aldık telefonu gayet tatminkar durumda , ekran kalitesi ise hassas gözleri olup takıntıları olanlar haricinde çözünürlük gayet yeterli durumda alacak olanlar çekinmesinler. Uygulamalar gayet iyi durumda
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.