Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.722
Cevap
19
Favori
134.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama listesinde çıkan harflerle ilgili bir şey keşfettim, harflerin herhangi birine dokununca sadece harfleri gösteren bir ekran çıkıyor, oradan da dokunduğunuz harfe gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mindtrick

Uygulama listesinde çıkan harflerle ilgili bir şey keşfettim, harflerin herhangi birine dokununca sadece harfleri gösteren bir ekran çıkıyor, oradan da dokunduğunuz harfe gidiyor.

Amacı zaten o hocam kolay bulmak için geliştirilmiş ama uzun geliyor bana
  • Opsiyonel olmalı evet. Daha fazla görüntüleme modu koymalılar. Klasörler olabilir ya da birden fazla sütun modu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Ya lumia 620 ya da HTC 8S alacaktım. Teknosaya gittim 620'nin tasarımı çok hoşuma gitti. Ama 8S'in sesi gerçekten cep telefonuna göre çok iyiydi. Sanırım 8S alacağım. Ama 620'nin tasarımı gerçekten çok hoş.

2 telefon arasında kalanlar için bir kaç ekleme daha yapayım, gözlemlerime göre tabii;

620'nin ekranı biraz daha canlı, biraz değil daha canlı,
    Tarayıcıda 620 biraz daha stabil çalışıyor,
    Menülerde 8S çok az daha hızlı açıyor.

Ses kalitesi ve batarya aramayanlar direk 620'yi alsınlar.
  •  Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • Bu telefonun ekranı normal ekran mı yoksa azda olsa çizilmeye dayanıklı mı ?
  • Bir arkadaşımda Lumia 620 var geçen gün biraz kurcaladım. Samsung Galaxy S3 sahibi olarak telefonu kıskandım desem yeridir. Kasa güzel, renkler müthiş, ekran harika, alet çok hızlı ve en önemlisi bu telefona 750 Lira'ya sahip olabiliyorsun. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arama tuşuna basınca yandex açılmasın istiyorum varmıdır bunun herhangi bir çözümü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: geranimo_25

bu arama tuşuna basınca yandex açılmasın istiyorum varmıdır bunun herhangi bir çözümü ?

ayarlar->uygulamalar->internet explorer->ileri düzey ayarlar->varsayılan arama sağlayıcısı-> bing, yandex, google bunlardan birini seçmek zorundasın
  • Bu videolarını nasıl bilgisayara atıyoruz ? Fotoğraflar direk geliyor ama video nasıl atıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.PAŞALI

Bu videolarını nasıl bilgisayara atıyoruz ? Fotoğraflar direk geliyor ama video nasıl atıyoruz ?

kabloyla bağla daha çabuk atarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

quote:

Bu videolarını nasıl bilgisayara atıyoruz ? Fotoğraflar direk geliyor ama video nasıl atıyoruz ?

Hocam kabloyla bağlıyorum zaten ama atılmıyor sadece fotoğraflar geliyor. Program falan gerekiyor mu acaba ?

Edit: Şimdi çözdüm bizim emektar xp'de sadece fotoğrafları atabiliyoruz. leptoptan win7 denedim açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.PAŞALI -- 11 Mart 2013; 0:21:35 >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam kabloyla bağlıyorum zaten ama atılmıyor sadece fotoğraflar geliyor. Program falan gerekiyor mu acaba ?

pictures klasörününün içindeki camera roll klasörünü aç kopyala istediğin videoyu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

pictures klasörününün içindeki camera roll klasörünü aç kopyala istediğin videoyu

hiç oralara gelmiyordu hocam win 7 açınca gözüktü o ekran

• umarım çözülmüştür sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Bir arkadaşımda Lumia 620 var geçen gün biraz kurcaladım. Samsung Galaxy S3 sahibi olarak telefonu kıskandım desem yeridir. Kasa güzel, renkler müthiş, ekran harika, alet çok hızlı ve en önemlisi bu telefona 750 Lira'ya sahip olabiliyorsun. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Böyle tarafsız yorumları okuyunca cidden takdir ediyorum. Ben s3, ip5 gibi üst düzey telefonlar kullandım ama cidden lumia keyfini vermedi bakın daha iyi demiyorum ama canlı kutucuk telin rengi ne bilim birçok şey telefonu elimden dusurmemeye yetiyor keyif alıyorum telefonu kullanırken tek sıkıntım Nokia nın htc nin 8s e koydugu 1750 mah lik bataryayi ornek almamasi cag disi olan 1300 luk batarya koymus birz daha guclu olsaymis tadindan yenmezdi insallah kisa zamanda daha guclu batarya cikar piyasaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgolo -- 11 Mart 2013; 0:32:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecen bu Telefondan alcaktik vazgectim andriod kullaniyorum fakat Telefonun ön kamerasi yok ve ön kamera lazım şimdi tango Viber Skype ve temple run yeter bu uygulamalar varsa almayi düşünuyorum bir yardımci olursaniz sevinirim
    not;Telefondan yazıyorum yazım hatalarim olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

Gecen bu Telefondan alcaktik vazgectim andriod kullaniyorum fakat Telefonun ön kamerasi yok ve ön kamera lazım şimdi tango Viber Skype ve temple run yeter bu uygulamalar varsa almayi düşünuyorum bir yardımci olursaniz sevinirim
    not;Telefondan yazıyorum yazım hatalarim olabilir.

-Castle Run isimli benzer bir oyun var, gerçi Temple Run tadı vermez sanırım, videosunu seyredebilirsin youtube'de:http://www.youtube.com/watch?v=nPHgaSQVeWs

-Viber Messenger var, hiç kullanmadım ama uygulamalarda arayınca çıkıyor, 2 Mb'lık bir uygulama, ücretsiz.

-Skype zaten var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 11 Mart 2013; 9:43:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serpico,,,

quote:

Orijinalden alıntı: geranimo_25

bu arama tuşuna basınca yandex açılmasın istiyorum varmıdır bunun herhangi bir çözümü ?

ayarlar->uygulamalar->internet explorer->ileri düzey ayarlar->varsayılan arama sağlayıcısı-> bing, yandex, google bunlardan birini seçmek zorundasın

ayarlarda uygulamalar diye bi yer olmaması
  • Ayarlar menüsünü sağa yada sola doğru çek uygulamalardan interneti seç yada interneti aç üzerine üç nokta olan tuşa bas ordan ayarlara gir ordada var

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.