Şimdi Ara

Nokia Lumia 1520'yi aldım :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: selim6

e hayırlı olsun da 2000 tl wp ye verilmez enazından şuan için 2 yıl sonra belki yine de sen bilirsin yerinde olsam g3 alırdım

adam bence haklı gerçekler acıdır ister inan ister inanma şuan oparaya g3,z2,5s gibi telefonları alabilmek varken wpli cihaz alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevieRayVaughan

quote:

e hayırlı olsun da 2000 tl wp ye verilmez enazından şuan için 2 yıl sonra belki yine de sen bilirsin yerinde olsam g3 alırdım

adam bence haklı gerçekler acıdır ister inan ister inanma şuan oparaya g3,z2,5s gibi telefonları alabilmek varken wpli cihaz alınmaz.

S4 ve note 3 hatta g2 yi gördükten sonra verilir hatta verildi güzelde oldu.

• quote:

quote:

İnan 1 ay kullansan fikrin değişir.

(İstisnai kimi kişiler hariç bu kişilerden kasıt mesela bir şirketin bayisidir ona o uygulama kesinlikle gereklidir ama o uygulama wp de yoktur bunun gibi durumları kast ediyorum)

• Hayırlı olsun ne kadar soğuk kanlısın kutudan önce konu açıyorsun.

• Ben lumia 930 düşünüyorum 5s ten geçicem.Bu cihazla donanım aynı sadece pili ve ekranı küçük versyonu diyebiliriz.

Hayırlı Olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 3 Temmuz 2014; 0:37:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

O kutudan çıkarmak yokmu hocam benim 1320 halen duruyor kutusu arada çıkarır bakarım

Benimki de duruyor dolabın üstünde.

• Eşimde l820 bende htc one (m7) var...
    l 820 de 8.1 beta yüklü...

Androidciler kızacak ama inanın kullanırken çok daha keyif alıyorum wp yi...

Daha öceki telefonlarım hep htc ve android idi ve desirede de bol bol rom root ile uğraşmış ve daralmıştım. M7 de bulaşmadım bu işlere.

Htc nin sense sine hayranımdır. (925 almaya gidip m7 almıştım)

Ancak inanın (şahsi olarak) şu an wp çok hoşuma gidiyor...

Bazı konularda arkadaşlar 925 in aşırı ısınmasından pil ömründen dem vuruyorlar birde gelsinler metal kasa m7 de görsünler ısınmayı...

Ve Bazı arkadaşların (haklı olarak) hırsızlık olarak nitelendirdikleri uygulamaların ücretsiz .apk dosyalarından dolayı hala android bende milim önde ama m7 mi 1520 ile takas edebilsem inanın ederim ...

Sonuç olarak bence çok doğru bir karar vermişsiniz hayırlı olsun....
  • 1520 kullanırken daha önceki tüm androd deneyimlerimdeki geçirdiğim zamana acıyorum. wp8 ilk çıktığında mağazama 8x gelmişti. Cihazın stabilitesi harikaydı ama mağazayı bomboş görünce alıp kullanmaya gözüm yememişti ancak en son gelişmelerden sonra uzun süre kullanmalık 1520 yi seçtim ve isabetli karar olduğunu gördüm. Birdaha android mi? Hiç sanmıyorum. Belki ios ama o da böyle dev ekran yapar ve ipad seviyesinde pil performansı verirse parasına bakmam 64 gb kaparım bakarsın. O da belki

• 1520 güzel telefon ancak çok büyük yahu :) note 3 bile küçük kalıyor yanında
  • quote:

Orijinalden alıntı: bir hesap

Yarım Saat Önce Lumia 1520 Almış Bulunmaktayım :) Birazdan Cihazı Açıcağım :)

Ne yaptığının farkında mısın dostum?

Yaramı deştin şimdi.

O telefonun kutusunu açmak. İlk görüş.

ilk şarjı unutulmaz keretanın

Hayırlı olsun dostum. Kıskandım.

• hayırlı olsun iyi gunlerde kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

quote:

quote:

İnan 1 ay kullansan fikrin değişir.

(İstisnai kimi kişiler hariç bu kişilerden kasıt mesela bir şirketin bayisidir ona o uygulama kesinlikle gereklidir ama o uygulama wp de yoktur bunun gibi durumları kast ediyorum)

Discovery Elite kullanıyorum wp den gectim cokta guzel oldu acıkcası ozgursun en azından uyguluma desen var oyun desen var donanım iyi alt seviye için bişey diyemem ama ust seviye için kesinlikle wp taraftarı degilim

• Daha neyin derdindesiniz ya? Adam almış telefonu. Hayırlı olsun deyin geçin. Yok alınmazmış, bilmem neymiş.. Kendine sakla fikrini. Alan adamın hevesini kursağında bırakmak için kullanma.

• Sen de hata yapmışsın. O paraya dandik çin malı elite ne ya. İnsan gider Nexus 5, G2 falan alır. Çin malı dandik telefona o parayı vermeye insanın içi acır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Sen de hata yapmışsın. O paraya dandik çin malı elite ne ya. İnsan gider Nexus 5, G2 falan alır. Çin malı dandik telefona o parayı vermeye insanın içi acır.

Haklıı
  • Hocam be kadara nereden aldınoz bu arada hayırlı uğurlu olsun darısı benim başıma

• Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Sen de hata yapmışsın. O paraya dandik çin malı elite ne ya. İnsan gider Nexus 5, G2 falan alır. Çin malı dandik telefona o parayı vermeye insanın içi acır.

he ya he çin malı bilip bilmeden konuşmakta çok iyisiniz biz araştırmadık zaten ne oldugunu kotulemek için çin malı demeye gerek yok beğenmiyorsan begenmiyorum de geç ayrıca elite g2 den iyi olmayabilir ama nexus5 den iyi oldugu kesin hadi eyvallah

• Gerçekler acıdır.

• Vay enayi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.