Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.868
Cevap
51
Favori
240.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aleko5

Beni de eklerseniz sevinirim 11:30 itibariyle sarı renkli bir lumia 1320 cihazım var artık :)

hayırlı olsun...
  • herkese kolay gelsin....!

şuan 1320 gdr 1 güncellemesinin son güncellemesi dahil olarak kullanmaktayım ve batarya da aşırı olmayacak şekilde düzene girmiş bulunmakta....

yalnız dikkatimi çeken telefon wifi de iken ısınma aşırı olmasa da 3 g şebeke açık wi fi kapalı şekilde aşırı ısınma yapar oldu....

internet explorerda bu daha net ve bariz sekılde aşırı ısı artışı olmaya başladı ve bu en son güncellemeyı yaptıktan sonra oldu

AŞIRI KASMALARA NEDEN OLMASA DA BİR KEZ TELEFON RESET ATTI OYUN SIRASINDA....!

AŞIRI ISINMA YAPAN VE DİKKATİMİ ÇEKEN UYGULAMALAR ŞU ŞEKİLDE ;
    -İNTERNET EXPLORER,
    -ORDER&CHAOS ONLİNE ,
    -DUNGEON HUNTER,
    -3G AÇILDIОINDA INTERNET KULLANAN HEMEN HEMEN TÜM UYGULAMALAR..!

dikkatimi çeken olaylar bu yönde arkadaşlar eğer çözüm bulan varsa ya da yaşayan lütfen paylaşsın..

daha önce kasma yapmayan ve ısınmayan telefona bişeyler oldu bunun sebepleri sizce neler olabilir..!

-ben GDR 1 SON GÜNCELLEMEYE SEBEP BULUYORUM..!

• Arkadaşlar telefonun 3g ve veri ayarlarına erişemedim,ayarlardan bulamadım bir turlu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlar> Hücresel + Sim
  • güncelledik eyvallah ama ne alarm ertelemesinde zaman çıkıyor ne de internet paylaşımında bluetooth...
  • murrz2643 kullanıcısına yanıt
    yaptığın güncelleme cyan mı GDR1 mi ? Dediğin özellikler GDR1 güncellemesinde.
  • OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    Kardeş hücresel veri genelde şebeke az çektiğinde telefonu zorluyor ve kameranın orası ısınıyor.. Sz çektiğinde derken telefonun istediği veri hızını ağ sağlayamazsa işte ozaman ısınıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkani

Kardeş hücresel veri genelde şebeke az çektiğinde telefonu zorluyor ve kameranın orası ısınıyor.. Sz çektiğinde derken telefonun istediği veri hızını ağ sağlayamazsa işte ozaman ısınıyor.

Kardeş sanmıyorum bende de oluor ie kullanırken 3g de bugün 2 defa reset attı yazılımdal hata heralde ie 11 den kaynaklı uc browser de olmuyor

• arkadaslar 18 ay kadar note 2 kullanan biri olarak geçen discovery 16 gb aldım memnuniyetsizlik oldu baglantida ilk etapta bi süre bekletiyordu geri sattım bende. Nasıl cihazın ahize sesi samsunga gore az saniyorsam almayi dusunuyorum stereo ses kaydı yok degil mi, bir de bildirim geldiginde ekranda goruntu nasıl oluyor merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_ogu

quote:

Orijinalden alıntı: aleko5

Beni de eklerseniz sevinirim 11:30 itibariyle sarı renkli bir lumia 1320 cihazım var artık :)

hayırlı olsun...

Teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VThorne

Ayarlar> Hücresel + Sim

Tesekkurler

• Merhaba ben 8.1 gdr1 beta kullanıyorum 8.0 a dönmeden 8.1 cyan yükleyebilir miyim.. Çünkü güncellemeleri aradığımda telefonunuz güncel diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ToxiCity_ -- 26 Ağustos 2014; 7:28:55 >
  • Arkadaşlar 3g açıkken tarayıcı kullanıldığında Bi süre sonra kapanıyor 8.0 da olurmu bilmiyorum ama bunu Nokia ya bildirmemiz lazım

• huseyingoksel H kullanıcısına yanıt
    Bende iphonedan geçiş yaptım. İlk zamanlar çok memnundum ısınıp kendini kapatıp tamire gidene kadar. Kronik olarak ısınma sıkıntısı var, birçok kişide yaşanıyor ama az ama çok. Kamerası note 2 ye göre kötü kalacaktır. Onun haricinde telefon ios gibi stabil, androidde yaşadığın donmalar takılmalar bu telefonda yaşanmıyor. Market biraz sınırlı. Eğer bütçen varsa 1520 al derim..
  • Ben 450 tl ye 2 aylıkken aldım iphone4s gectım tek sıkıntı marketı başka hiç bişe degil pil mukemmel sureklı 3g acık v gps kulanoyorum iş geriyle rve gidince hala %60 larda sarjım oluryor

• Bende bu eylülde telefon alacağım 700 800₺ arasında şu an 520 kullanıyorum acaba buna mı geçsem moto g zenfone 5 yada 6 mı alsam diye düşünüyorum.bir tavsiyede bulunurmusunuz özellikle önceden android kullanan kişilerden yardım bekliyorum

• Beni de eklerseniz sevinirim
  • osmanenes3 O kullanıcısına yanıt
    Zenfone 5 kullanılmaya başlandıkça hakkında birçok forumda olumsuz yorumlar çıkmaya başladı bunları bir okuyun derim. Moto g yi bende düşündüm bu 1320 yi satıp geçsem mi diye. Android, wp gibi değil çok kasıyo donuyor. Moto g deki saf androidmiş bundan ötürü daha az sorun vardır. Ama eylülde moto g2 çıkacak. Onu da görün derim. Hepsine bir mağazada gidip inceleyin derim, büyüklük vs.. Bu arada moto g şu an hepsi burada da 630 civarlarında ve hediye çeki var. Bende ondan dolayı alsam mı diye düşündüm kaldım..
  • _ToxiCity_ kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapacağınızı iki önceki mesajımda anlattım. Pc ile rahat bi şekilde yapabilirsiniz. Yapamazsanız ulaşabilirsiniz

• yakyel Y kullanıcısına yanıt
    Zenfone de sıkıntı yok ayrıca android filan kasmıyor o samsung un arayüzü kasıyor oda 1 gb altı ramlerde hadi şimdi by
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.