Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.869
Cevap
51
Favori
240.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gidecek yani uygulamalar
  • mermi8 M kullanıcısına yanıt
    Maalesef başka çözüm gözükmüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyan beklediğimden daha iyi çıktı ısınma problemi kısmen çözülmüş.
    Arayüz daha seri ve takılma 0.
    Kelime tahmini güncellenmemiş daha çok kelime eklenebilir ve daha seri olabilirdi.
    Yazı yazarken kelimelerin arasına tıkladığınızda şlops diye oturan ikon daha iyi oturuyor daha isabetli seçebiliyoruz.
    Güneş altındaki otomatik ışıkta sararma giderilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.1 deki ekran kutucuklarının 8.0 a oranla biraz daha içeriye girdiğini ve sağ ve soldan daha fazla boşluk arttığını anlayan var mı benden başka. Bence eskisi gibi kalsa daha güzel olurdu.
  • Arkadaşlar geliştirici sürümü için cyan gelecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

1.Evet
    2.Yeni sekme açıyor google açması için ayar yapmadım
    3.Evet
    4.Hayır

Tesskler verdigin bilgiler icin...

Bikac sey daha sorucam nette gezerken ornegin sayfayi geriye aldik sonra tekrar ileri alma tusu yokmus sanrm...

adres cubugundan adres yazip arama yapamiyormusuz dogru mu

blutoote tan ve watsap uygulamasindan resim video atip alabilyormuyuz

yeni sekmefe google degilde baska arama motorunu actirabilyormuyuz

bn bu telefonu yeni alirsam birdirim merzli surumunu yukleyebilecemiyim

• şu iphone'lara özel alüminyum veya metal şeklinde kılıflar var ...

1320'ye buna benzer kapak var mı? dediğim gibi plastik kaplama değil gerçek alüminyum veya metal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

quote:

here mapsta offline uydu görüntüsü yok mış :(

haritalar kısımından türkiye haritasını indir 450mb civarı, here drive+ ve here maps uygulamalarını internet olmadan kullanabilirsin, gps açık olmalı.

hocam türkiye haritasını indirdim zaten
    ama dediğin şekilde haritayı açtığımda istediğim yer gösteriyor ama "harita" şeklinde ... ben "uydu" şeklinde offline göstermesini istiyorum

bende gösteriyor l520 sorun yok, yalnız bende önce tr haritasının yüklü olduğunu görmedi here drive+ uygulaması, sonra haritayı sildim tekrar yükledim sorunsuz çalıştı, bende hepsi sorunsuz çalışıyor 8.1 gayet güzel, sende sorun var telefonu fabrika ayarlarına döndür istersen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: azasio

Arkadaşlar internetten film izlemek işkenceye donuştu bunun bir çözümü varmı l1320 8.1 pd yuklu telefonda.

ne gibi sorun yaşıyorsun?

320p dışında videoları tam ekran yapamıyorum. Misal 720p.

• arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum yalnız telefonda otg desteği var mı bilgi verirmisiniz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

here mapsta offline uydu görüntüsü yok mış :(

haritalar kısımından türkiye haritasını indir 450mb civarı, here drive+ ve here maps uygulamalarını internet olmadan kullanabilirsin, gps açık olmalı.

hocam türkiye haritasını indirdim zaten
    ama dediğin şekilde haritayı açtığımda istediğim yer gösteriyor ama "harita" şeklinde ... ben "uydu" şeklinde offline göstermesini istiyorum

bende gösteriyor l520 sorun yok, yalnız bende önce tr haritasının yüklü olduğunu görmedi here drive+ uygulaması, sonra haritayı sildim tekrar yükledim sorunsuz çalıştı, bende hepsi sorunsuz çalışıyor 8.1 gayet güzel, sende sorun var telefonu fabrika ayarlarına döndür istersen.

hocam bakın şu şekilde emin olmak için yazıyorum
    başka 1320 kullanıcıları varsada yazarsa sevinirim

wifiyi tamamen kapatın
    daha sonra here mapsı açın ve uydu görüntüsüne basınız

yalova'tı veya farklı yeri taratığınızda gözüküyor mı? (daha önce baktığınız yere bakmayın çünkü o geçmişte kayıtlı farklı bir yer taratın)
    binalar falan filanı diyorum sokakta problem yok...

bende şu şekilde gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mezarci -- 23 Ağustos 2014; 10:42:09 >

• 8 deki gibi cayır cayır yanmıyor artık en çok bunu beğendim pil kullanımıda fena sayılmaz telefonda ki geçişler daha seri henüz sürdürülüyor sorunuyla karşılaşmadım tüm uygulama ikonları şeffaf olmuyor gerçi 2.parti uygulamalarla çözülebiliyor gdr1 tam sürümde gelir umarım whatsapp bazen sapıtıyor bazı özellikler Windows sürümü tarafından desteklenmiyor diyor.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar internetten film izlemek işkenceye donuştu bunun bir çözümü varmı l1320 8.1 pd yuklu telefonda.

ne gibi sorun yaşıyorsun?

320p dışında videoları tam ekran yapamıyorum. Misal 720p.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/metrotube/8d93224f-2808-e011-9264-00237de2db9e

bunu bir dene derim

• O olay whatsapp'ın sapıtmasıyla alakalı değil. Whatsapp mağazadan kaldırıldığında black ile bildirim sorunu baş gösterdiğini öne sürerek mağazadan kaldırılmış , yeni gelen güncellemede bunu çözmüşlerdi. Yani güncelleme windows phone 8'e göre ayarlanmıştı , bu yüzden whatsappı kurduğunuzda o bildirim geliyor.
  • Merhaba ben pazartesi bu telefonu almayı düşünüyorum arkadaşlar beklentilerimi karşılayacağını düşünüyorum forumu uzaktan takip ettim.Sizce alırsam memnun kalır mıyım? Aldım diyelim kutusunun açıp kullanmaya başlar başlamaz direk güncellemeyi yapabilir miyim? Cevaplarsanız çok makbule geçer herkese iyi günler diliyorum.
  • aleko5 A kullanıcısına yanıt
    Forumu incelemişsin zaten beklentilerini karşılşıyorsa al pişman olmazsın ayrıca telefonu alır almaz hemen güncelleme yapabilirsin
  • çok teşekkür ederim birde whatsapp facebook messenger facebook ınstagram vb sosyal medya uygulamalarını sorunsuz kullanabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aleko5 -- 23 Ağustos 2014; 18:20:24 >
  • http://windowsphonehaber.com/lumia-cyan-guncellemesi-nokia-software-recover-tool-ile-yuklenebilir-durumda.htm/comment-page-1#comment-71802

Ben şimdi L1320'yi güncellemek istiyorum Recovery Tool ile. Yukardaki haberde kalın yazılan bir cümle kafama takıldı. Cihazın sürümüyle inecek sürümün farklı olmasına dikkat edin tarzında bir şey. Hakkında kısmına bakınca yazılım düzeltme sürümü inen sürümle aynı. Bu şekilde yükleme yaparsam nasıl bir sıkıntıyla karşılaşırım? Yoksa kast edilen sürüm Ekstralar&Bilgi kısmındaki sürüm mü?

• aleko5 A kullanıcısına yanıt
    gayet sorunsuz kullanıyorum ben hele ki güncelleme ile whatsapp'da bildirim gelmeme sorunu falan da kalmamış gayet iyi
  • yceylan40 kullanıcısına yanıt
    hocam aynı durumla karşı karşıyayım.. sanırım beta sürümünü düşüremiycez artık. zira. şuan Lumia Black sürümünün aynı versiyonu görünüyor programda..

Edit: Hocam tekrar wp8 e dönmemize gerek yokmuş.. betadan direk geçişe olanak veriyormuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkani -- 23 Ağustos 2014; 21:14:15 >
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.