Şimdi Ara

Nokia Lumia 1320 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.869
Cevap
51
Favori
240.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun avrupa fiyatının amerika fiyatına göre biraz daha pahalı olacağını okudum. Yani 1000TL hayal oldu beyler 1200den gelir gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corey Beaulieu

Telefonun avrupa fiyatının amerika fiyatına göre biraz daha pahalı olacağını okudum. Yani 1000TL hayal oldu beyler 1200den gelir gibi

Zaten son dakika fiyat pahalandırmalarına şaşırmamak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nokia gene mala bagladi demek note 2 daha mantikli kendileri bilir hala alternatifsiz zannediyorlar kendilerini sene 90lar degil millette enayi degil satildigi iyi oldu microsofta samsunga ve androide devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teymiye38

quote:

Telefonun avrupa fiyatının amerika fiyatına göre biraz daha pahalı olacağını okudum. Yani 1000TL hayal oldu beyler 1200den gelir gibi

Zaten son dakika fiyat pahalandırmalarına şaşırmamak lazım.

Halbuki mis gibi telefon 1000den gelseydi kapış kapış giderdi

• quote:

Orijinalden alıntı: şakirdayı

nokia gene mala bagladi demek note 2 daha mantikli kendileri bilir hala alternatifsiz zannediyorlar kendilerini sene 90lar degil millette enayi degil satildigi iyi oldu microsofta samsunga ve androide devam

Bu saatten sonra note 2 alınmaz bence. Ben olsam ya bunu beklerim yada lg g pro alırım.

• 1-2 sene sonra beni çok cezbeden bir model çıkmazsa eğer bu telefonu alacağım inşallah. Şu anda 625 im var ve 620, 625 tarzı lumiaları çok beğeniyorum. Bundan önce 620 kullandım.

• Tasarım olarak bahsediyosan bencede güzel. 1520den daha güzel duruyir bence. 1520de tuşları yakınlaştırmaları kötü olmuş,bundada çerçeve alttan biraz uzun sanki.

F/P anlamında diyosan çıkış fiyatı olarak 720den bile ucuz 1320 yurtdışında. Bizdede 625 yada 720 gibi f/p olur umarım.

• quote:

Tasarım olarak bahsediyosan bencede güzel. 1520den daha güzel duruyir bence. 1520de tuşları yakınlaştırmaları kötü olmuş,bundada çerçeve alttan biraz uzun sanki.

F/P anlamında diyosan çıkış fiyatı olarak 720den bile ucuz 1320 yurtdışında. Bizdede 625 yada 720 gibi f/p olur umarım.

Eğer öyle olursa hemen alırım.

Bence tasarımı çok hoş. Değiştirilebilir kapaklar bence lumialarda olmazsa olmaz. Ram çok iyi çok oyun oynayan biri olmadığım için beni uzunca idare eder. Kafamdaki tek soru işareti ekran boyutu ama alışırım ona da ilk aldığımda 625 de çok büyük gelmişti ama alıştım şimdi.

Bir de ince bir ayrıntı var: 1320 de gorilla glass 3 kullanılmışken 1520 de gorilla glass 2 var. Bu da sağlamlık konusunda bir adım öne çıkarıyor 1320 yi.

• quote:

Orijinalden alıntı: teymiye38

quote:

Tasarım olarak bahsediyosan bencede güzel. 1520den daha güzel duruyir bence. 1520de tuşları yakınlaştırmaları kötü olmuş,bundada çerçeve alttan biraz uzun sanki.

Eğer öyle olursa hemen alırım.

Bence tasarımı çok hoş. Değiştirilebilir kapaklar bence lumialarda olmazsa olmaz. Ram çok iyi çok oyun oynayan biri olmadığım için beni uzunca idare eder. Kafamdaki tek soru işareti ekran boyutu ama alışırım ona da ilk aldığımda 625 de çok büyük gelmişti ama alıştım şimdi.

Bir de ince bir ayrıntı var: 1320 de gorilla glass 3 kullanılmışken 1520 de gorilla glass 2 var. Bu da sağlamlık konusunda bir adım öne çıkarıyor 1320 yi.

Bence tek kötü yanı 8gb rom olması. 16 olsun 100tl daha pahalı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: StevieRayVaughan

Tam fiyatını bilmiyorum ama 2000+ para vericeksin bir telefona 5mp kamera bence tamamen saçmalık

Lumia 1520 1900den gelicek ne yaptın sen :)) 870TL den geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 26 Kasım 2013; 19:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Tam fiyatını bilmiyorum ama 2000+ para vericeksin bir telefona 5mp kamera bence tamamen saçmalık

O kadar ucuz olacağını sanmam hocam ya. Bizimikiler yine 6 inç hd ekran derler en az 1 kağıttan gagalarlar millete

• quote:

quote:

quote:

O kadar ucuz olacağını sanmam hocam ya. Bizimikiler yine 6 inç hd ekran derler en az 1 kağıttan gagalarlar millete

Vatan 870TL den getirecek ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kaynak?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kaynak?

Nokia Türkiye Lumia 925i 1500den sabitledi vatan 1250TL ye satıyor.

Nokia Türkiye yine 1050ye sabitlese vatanda %25 indirim ile yine 870TL seviyesinde olmak zorunda ki dolar yüksek düşsün daha da iner o fiyat

• Ona kalırsa lumia 625 içinde %30 indirim dedikleri halde piyasa fiyatı olan 799 liradan satıyorlardı. Ah keşke dediğiniz gibi olsa ama ben o fiyattan turkiyede satışa sunulacağını hiç sanmıyorum.

• L820 ile kıyaslarsak hangisi daha iyi bir tercih olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

L820 ile kıyaslarsak hangisi daha iyi bir tercih olur?

kime göre neye göre?
  • eofdred E kullanıcısına yanıt
    donanımsal olarak, oyun performansı, uygulama performansı, kamera olarak 820 bariz üstün saymıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

donanımsal olarak, oyun performansı, uygulama performansı, kamera olarak 820 bariz üstün saymıyorum

820nin çözünürlüğü düşük diye daha iyi yoksa hem gpu hem cpu olarak 1320 daha iyi ama biri HD öbürü WVGA

• batarya performansı da cabası diyebiliriz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.