Şimdi Ara

Nokia geri döndü: Android'li yeni telefonu Nokia 3'ü kullandık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Biraz hayal kurayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 1 Temmuz 2017; 12:58:45 >
  • nokia samsung ile iphone arasında kaybolur gider

• Samsung ve iphone kadar olmasada zamanla onlara yaklaşacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cep telefonunda maktu OTV uygulamas03 oldugu i0Š4in belirli bir fiyat03n alt03na inemiyosun. Maktu OTV 160 tl. Yani cihaz03n fiyat03 0 olsa bile 160 tl art03 bunun KDV sini devlete vermek zorundasin Art03 imei kayd03 var. Art03 cihazda fm radyo varsa bunun bandrolu var. Telefon 60 euro yani 240 tl. Maktu vergi 160 tl eder 400 tl. Bunun badrolu var 28 tl. 428 tl. Bu toplam03n %18 KDV si var eder eder 505 tl. E kald03 ki bunun kari var satis sonras03 destek gideri, nakliyesi gumruklemesi falan var. 60¢ã luk telefonun 540 liraya sat03lmas03 ulkemiz sartlarinda gayet normal. Kald03 ki 540 lira olmas03nda Nokia n03n bi sucu yok, sistem bunu gerektiriyor. 300 400 lira band03nda sat03lmas03n03 beklemek hayalcilik olur. Bunu yapabilmesi i0Š4in yasadisi birtak03m yollara ba0”6vurmas03(bu da Nokia gibi bir firmaya yakismaz.) ya da ciplak fiyat03 asagi cekmesi gerekir. Ciplak fiyat03 yariya dusurse bile en fazla 400 lira civar03na kadar inebilir. Not: Bandrol sadece uzerinde tuner olmay03p online radyo dinleten cihazlardan kalkt03. 0‰5zerinde tuner varsa bandrol de var. Ayr03ca ticari ithalatlarda da birim ba0”603na(yolcu beraberindeki cihazlara g0‹2r daha az) btk ya imei kay03t harci odeniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 2 Temmuz 2017; 11:14:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• beklendiğine değmemiş.

• çok güzel çok sağlam çok şık bir telefon olmuş bence tutar ve zamanlada samsungu tokatlar...
  • çok doğru yazmışsınız hakikatende resmen uçmuşlar ben alacaktım vazgeçtim nokıa 3 almaya karar verdim...
  • Fiyat konusunda ve özellik konusunda daha iyi olabilirdi tabi ama son sürüm yazılım olması ve önümüzdeki büyük güncellemeyi de alacak olması önemli bir artıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: deliaskim

nokia samsung ile iphone arasında kaybolur gider

nokia nedir yaw? bu saatden sonra kim takar. bildiğin dinazor.
    nokia’nın dünyadaki pazar payı: %0.000001
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximus8282

Androidi bırakırsa alırım, bu haliyle almam. Nokialarda ios olsa ne güzel olurdu.

O zaman manyak bir şey olurdu apple kendi işletim sistemini vermez nokia ya

Android ile güzel bir seçim yapmış güncellemeleri eksiksiz verirlerse tadından yenmez

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.