Şimdi Ara

NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.760
Cevap
10
Favori
507.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fotograf çekerken mat çıkıyordu, sonradan kitapçığına bakınca gördüm 2 tuşuna basılı tutunca Autofocus yapıp netleştirdikten sonra ortadaki tuşa basınca süper netleşiyor benim gibi bilmiyen varsa yaziyim dedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Starforces

Arkadaşlar fotograf çekerken mat çıkıyordu, sonradan kitapçığına bakınca gördüm 2 tuşuna basılı tutunca Autofocus yapıp netleştirdikten sonra ortadaki tuşa basınca süper netleşiyor benim gibi bilmiyen varsa yaziyim dedim.

fw update ederseniz daha da kaliteli çekimler yapabilirsiniz.
  • Yeni Yazılım NSU'ya düştü bilgilerinize ...
  • NSU nedir? Burada yeniyim kusura bakma.
  • bu telefona program yukleme nasıl oluyor usb takıp depolama modunda others klasörüne atıyorum cihazda görünmüyor daha önce sony ericsson kullandıgım içinaynı tarz yapıyrum ama olmadı kısaca çözüm söyleyin tşk.le şimdiden..
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarface_

bu telefona program yukleme nasıl oluyor usb takıp depolama modunda others klasörüne atıyorum cihazda görünmüyor daha önce sony ericsson kullandıgım içinaynı tarz yapıyrum ama olmadı kısaca çözüm söyleyin tşk.le şimdiden..

indirdiğiniz dosyalar .sis veya .sisx uzantılı sadece symbian OS 9.1/9.2 3rd için yazılmış programlar olmalı.ayrıca indirdiğiniz programlar rar ile sıkıştırılmışsa telefon onlar açmaz ancak x-plore dosya yöneticisi kullanırsanız açılabilir.
  • quote:

Temalar;

İçerisinde güzel 11 tema var HTC invaser DI kullanıyorum siyahlı yeşil çok güzel görünüyor.

http://rapidshare.com/files/218852435/tema.rar.html

çok güzeller, çok teşekkürler
  • Evet yeni firmware ile 2 adet foto,
    Arkadaşlar yeni firmware de turkcell'in ekstraları gitti mi? Ben 0558790 ın 210 firmware i yüklemiştim turkcell-im filan yok, ama telefonun orjinal pilin altda yaza kodu 0567385?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starforces -- 9 Nisan 2009; 0:58:55 >
  •  NOKIA E71  ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starforces -- 9 Nisan 2009; 1:12:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: burakkilic

NSU nedir? Burada yeniyim kusura bakma.

Nokia Software Updater ... Yeni yazılımları bu program ile yükleyebilirsin
  • Arkadaşlar 100.07.76 firmwareini kullanıyorum. Bütün programlar hiç bir cracke gereksinim duymadan çalışıyor. Şimdi kafamda büyük soru işaretleri var.

Konuyu çok eskilerden beri takip ediyorum. Yeni firmwareler ile şarzın daha uzun süre gittiği, yeni temeların geldiği, fotoğraf çekme kalitesinin arttığı söyleniyor. Ben bu sebeplerden dolayı yeni versiyona geçmeyi düşünüyorum. Sizce buna değer mi? Şu an çalıştırdığım bütün programları kolaylıkla çalıştırabilir miyim? Telefonu hacklemem mi gerekecek? Profesyonel düzeyde bilgisayar kullanıyor olmama rağmen telefon yazılımı ile şimdiye kadar hiç ilgilenmedim. Bunu yapmak kolaydır diye tahmin ediyorum.

Bir başka sorum Nokia Maps'i ilaçlayabiliyor muyuz? Garmin pil sarfiyatını inanılmaz derecede artırıyor. Route66'dan söz ediyorsunuz. İstanbul'da kullanılabilirliği ne derecede iyi?

Teşekkürler..

• quote:

Orjinalden alıntı: aaydinci

Arkadaşlar 100.07.76 firmwareini kullanıyorum. Bütün programlar hiç bir cracke gereksinim duymadan çalışıyor. Şimdi kafamda büyük soru işaretleri var.

Konuyu çok eskilerden beri takip ediyorum. Yeni firmwareler ile şarzın daha uzun süre gittiği, yeni temeların geldiği, fotoğraf çekme kalitesinin arttığı söyleniyor. Ben bu sebeplerden dolayı yeni versiyona geçmeyi düşünüyorum. Sizce buna değer mi? Şu an çalıştırdığım bütün programları kolaylıkla çalıştırabilir miyim? Telefonu hacklemem mi gerekecek? Profesyonel düzeyde bilgisayar kullanıyor olmama rağmen telefon yazılımı ile şimdiye kadar hiç ilgilenmedim. Bunu yapmak kolaydır diye tahmin ediyorum.

Bir başka sorum Nokia Maps'i ilaçlayabiliyor muyuz? Garmin pil sarfiyatını inanılmaz derecede artırıyor. Route66'dan söz ediyorsunuz. İstanbul'da kullanılabilirliği ne derecede iyi?

Teşekkürler..

Eğer şimdiki versiyonu hacklemediyseniz ve programları kullanabiliyorsanız yeni versiyonda da bir problem olmaz. Ama hacklediyseniz ve programları öyle kurup kullanıyorsanız yeni versiyonuda hacklemelisiniz yoksa kullanamazsınız.

Ayrıca bazı arkadaşlar yeni versiyon NSU'ya düştü demiş ama ben göremedim yeni versiyon kaç ?

• \sys\bin\CardRunner.dll
    \resource\plugins\CardRunner.RSC

arkadaslar bu dosyaları sildiğiniz zaman garmin arka planda çalışıp pil yemiyor.özellikle denedim sarj 3-4 gün gidiyor.uydu bağlantısıda eskisi gibi bir sorun çıkmıyor..
  • quote:

Temalar;

İçerisinde güzel 11 tema var HTC invaser DI kullanıyorum siyahlı yeşil çok güzel görünüyor.

http://rapidshare.com/files/218852435/tema.rar.html

Tşk
  • arkadaşlar son sürümde kamera sesi kapanmıyodu ama bu programla kapanıyor.
    e71 de denedim sorunsuz çalışıyor.
    http://rapid share.com/files/219560659/CenRep101F8809.rar.html

şifre: keremerson
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.