Şimdi Ara

NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.760
Cevap
10
Favori
507.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonun hafıza kartını formatladıktan sonra fabrika ayaralarına geri döndüm fakat kartvizit okumaya yarayan multiscaner programı tamamen silindi. Uzun aramalardan sonra programı buldum. Belki sizede gerekebilir. Linki aşağıda. (+) kaldırmayı unutmayın:)

http://rapid+share.com/files/158617155/Multiscanner_EURO_V_1_1_8_S60_31.sisx.html
  • gpsi kurmada sorun yaşıyorum bnde. bi arkadaşım anlatmıs nasıl yapılacagını aynen uyguladım ama map loader programını calıstırınca programda sadece waiting for devices yazısı cıkıyor telefonu gormuyor. ne yapmalıyım ?? her nokia mapsı açtıgımda ınternete baglanılsın mı dıyor bende hayır dıyorum bu yüzden olabılır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therealman -- 29 Ekim 2008; 18:58:05 >
  • Teşekkür ederim arkadaşım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslannet@mynet.com

Arkadaşlar bu cihaz ile internet bankacılığı kullanılabiliyor mu? Örneğin wap değildewww.garati.c... adresine şifre ile giriş yapan var mı?

Mobil şifreniz varsa kullanabiliyorsunuz...
  • Bayağı bir süredir ben de bu telefonu araştırıyorum. E71'i almaya düşünüyordum fakat telefonun sar değeri beni telefondan soğuttu. Şöyle bir durum da var telefonun 3 versiyonu piyasada şu anda bunlar:
    Nokia E71 (Type RM-346) Sar değeri ---->1.33 W/kg.
    Nokia E71 (Type RM-357) Sar değeri ---->1.53 W/kg.
    Nokia E71 (Type RM-407) Sar değeri ---->1.53 W/kg.
    Bana göre 1.33 bile yüksek bir değer. Acaba sizlerde hangi versiyonu var bunları söyleyebilir misiniz? rm-xxx şeklindeki model numarası telefonun bataryasını çıkardıktan sonra görünen etikette yer alır.

Sar değerleri için kaynak: http://sar.nokia.com

Ekleme: Sar değeri kaynağını ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djinn_inc -- 30 Ekim 2008; 16:28:29 >

• bnmki 1.33müş ..
    gps i ben de çalıştıramadım
    e-mail ayarlarını yapamadım yapan vrmı??
  • benimkide 1.33 olandan SAR
  • Arkadaşlar merhaba ... Ben telefonu dün aldım aslında çok hoşuma gitti ancak ilk kez business phone kullanıyorum ve sizlere sorularım olacak yardımcı olursanız sevinirim çünkü gerçekten çözemedim cihazı !!!

1- Nokia maps'i bi şekilde evdeki wireless bağlantımdan indirdim , kurulumunu da yaptım ancak harita'dan eser yok , zaten diğer arkadaşlarında söylediği gibi % 90'da duruyo yükleme . Bu olayı nasıl çözerim ???

2- İnternet üzerinden arama yapabilen var mı ? Varsa ve paylaşırsa sevinirim .

3- Bu en büyük derdim : Hafıza kartına giremiyorum !!! Telefon fotolarımı bi şekilde görüyo ( Medya'dan girince ) ancak mp3'lerim aynı klasörde olmasına rağmen kayıp , ancak şu şekilde bulabiliyorum menü-office-arama alt menüsüne sanatçı yada parça ismi yazdığımda !!! Ben hafıza kartının içindeki dosyalarımı nasıl görücem ???? Pc suite'de gördüğüm içerik telefonunki ile aynı değil bu arada !!!!

4-E-Mail olayını da hala çözemedim ...

5-Msn , opera mini vs....yi wireless bağlantımı kullanarak nasıl indirebilirim ??? Bu sabah bi uygulama indireyim dedim 100 Kontör gitti !!! . Hiçbir uygulamayı wireless'imle indiremedim

Biliyorum çok komik gelecektir sizlere ama daha önce de söylediğim gibi ilk kez business phone kullanıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: maestro7

Arkadaşlar merhaba ... Ben telefonu dün aldım aslında çok hoşuma gitti ancak ilk kez business phone kullanıyorum ve sizlere sorularım olacak yardımcı olursanız sevinirim çünkü gerçekten çözemedim cihazı !!!

1- Nokia maps'i bi şekilde evdeki wireless bağlantımdan indirdim , kurulumunu da yaptım ancak harita'dan eser yok , zaten diğer arkadaşlarında söylediği gibi % 90'da duruyo yükleme . Bu olayı nasıl çözerim ???

2- İnternet üzerinden arama yapabilen var mı ? Varsa ve paylaşırsa sevinirim .

3- Bu en büyük derdim : Hafıza kartına giremiyorum !!! Telefon fotolarımı bi şekilde görüyo ( Medya'dan girince ) ancak mp3'lerim aynı klasörde olmasına rağmen kayıp , ancak şu şekilde bulabiliyorum menü-office-arama alt menüsüne sanatçı yada parça ismi yazdığımda !!! Ben hafıza kartının içindeki dosyalarımı nasıl görücem ???? Pc suite'de gördüğüm içerik telefonunki ile aynı değil bu arada !!!!

4-E-Mail olayını da hala çözemedim ...

5-Msn , opera mini vs....yi wireless bağlantımı kullanarak nasıl indirebilirim ??? Bu sabah bi uygulama indireyim dedim 100 Kontör gitti !!! . Hiçbir uygulamayı wireless'imle indiremedim

Biliyorum çok komik gelecektir sizlere ama daha önce de söylediğim gibi ilk kez business phone kullanıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

1-) Bu sorunu ben yaşamadım altdıgımda yaklasık 10 gun oluyor.. nokianın sıtesınden nokia maps ı ındırın bılgısayar programı var onu bılgısayara kurun acılan programda europe ı sonrada turkıyeyı secıp ındırın telefonu baglayın bu arada.. Telefona kendısı kopyalıyor ve tekrar denedıgınızde sorun cozulebılır hafıza karıtına ben format attım ıcınde kuru kalabalık vardı istersenız telefonun yedegını alıp pc suite ile sizde format atıp oyle deneyın.. (sadece hafıza kartına)

2-) İnternet üzerinden arama derken? skype aramasından fln bahsedıyorsan ona ozel programlar var mesela fring kullanabılırsın veya alternatıfleri mevcut. denemedım acıkcası.

3-)Menu - Ofis - Dosya yonetıcısınden gorebılırsın veya medya ya gırıp muzıkcalar kısmına gırersenız ootmatık olarak attıgınız parcaları tarayıp ekler.

4-) E-Mail olayında cozulemıcek bişi yok sorun nedir? posta kutusu olusturun ordan ben gmail kullanıyoprum sahsen hıcbı ayar yapmadan baglanabılıyor postakutusuna nokia e-mail gibi programlarıda deneyebılırsınız.

5-) Opera mini tavsiye etmıyorum cunku telefonun tarayıcısı cok hoş. Bundan oncekı telefonumda (N91) opera kullanıyordum ama tarayıcısı bu sekılde kullanıslı ve hızlı degıldı msn programını ise bilgisayardan ındırıp sis dosyası seklınde kurmanı onerırım. web tarayıcısına gırdıgımde size baglantı noktasını soracak ordan wlan agı tara ya tıkladıgınızda wlan adreslerını bulup baglanabılırsınız.

ayrıca bende ilk kez business phone kullanıyorum, çok tereddütte kaldım alırken ama iyikide başka telefon almamışım.. :)

• quote:

Öncelikle çok teşekkür ederim

GPS olayı biraz da olsa çözüldü ama dediğinizi de uygulıcam

internet üzerinden arama dediğim de sanırım VOİP olayı oluyo yani telefondaki internet araması denilen özellik .

3 numaralı maddeyi gün içinde çözmüştüm ama yine de zahmet etmişsiniz saolun tekrar.

4- E mail olayındaki sorun şu bütün adımları yapıyorum ancak yer imlerine link eklendi diyo orda mevzu kopuyo ordan sonrasını beceremedim hala

5- opera mini'yi ben yükledim ama dediğiniz gibi telefonun kendi tarayıcısı çok daha iyi

Bu arada bende hafıza kartına bi format atmak isterdim ama rehberi vs.... yükledim artık uğraşmak istemiorum yada uğraşıcam vakit olduğunda :D

Şu E-Mail mevzusunu kaldığım yerden devam ettirebilirmisiniz arkadaşlar :D şimdiden teşekkürler

• quote:

quote:

Öncelikle çok teşekkür ederim

GPS olayı biraz da olsa çözüldü ama dediğinizi de uygulıcam

internet üzerinden arama dediğim de sanırım VOİP olayı oluyo yani telefondaki internet araması denilen özellik .

3 numaralı maddeyi gün içinde çözmüştüm ama yine de zahmet etmişsiniz saolun tekrar.

4- E mail olayındaki sorun şu bütün adımları yapıyorum ancak yer imlerine link eklendi diyo orda mevzu kopuyo ordan sonrasını beceremedim hala

5- opera mini'yi ben yükledim ama dediğiniz gibi telefonun kendi tarayıcısı çok daha iyi

Bu arada bende hafıza kartına bi format atmak isterdim ama rehberi vs.... yükledim artık uğraşmak istemiorum yada uğraşıcam vakit olduğunda :D

Şu E-Mail mevzusunu kaldığım yerden devam ettirebilirmisiniz arkadaşlar :D şimdiden teşekkürler

VOIP denemedım acıkcası deneyen varsa soylesın :)
    GPS olayını takma kafana en kotu ıhtımalle format atıp kurarsın.
    Menu - Mesajlar - Posta kutusu'na gelip ordan mail ayarlarınızı yapmayı denedınızmı ? ben o sekılde yapıp kullandım. Hatta windows live messenger yukledıkten sonra posta kutusunun altına bıde hotmailk olusturdu hem gmail hem hotmail adreslerıme telefondan ulasabiliyorum.
    Rehberi pc suite yardımıyla bilgisayara aktarıp o sekılde format atabılırsın zaten hafıza kartını cıkarınca rehber gıtmıyor ama yınede yedek elınde kalmıs olur. o sekılde format atabılırsın.

• Valla saolasın hocam ...

E-mail konusunu sanırım gmail ile çözdüm ama hotmail hala olmuyo çok önemli de değil napalım

Msn konusunu da e buddy yükleyerek idare ediyorum :D

Haritayı dediğiniz şekilde yükledim yine % 90 da takılıyo ama çalışmasında sorun yok gibi duruyo onu da idare edicem şimdilik =))

Yeni sorunum office 2007 excel dosyamı açmıyo quick office

acaba office 2000 felan açıyo mu ya da nasıl oluyo bu işler bu telefonda =)) ???

Son olarak da Masaüstünde tarihi göstermiyo bu nereden yapılıo =) Valla başka sorum yok çok teşekkürler
  • herkse selamlar.arkadaşım almış bugn e71 inşallah bende yarın alıcam bi aksilik olmassa. bu arada viaport electroworld de 899ytl ye düşmüş telefon. Büyük ihtimal bende yarın e71 sahibi olucam:)
  • arkadaşlar E71 cihazının kullanma kılavuzunu kaybettim buraya ekleyecek arkadaşlar varsa çok sevinicem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: noble34

arkadaşlar E71 cihazının kullanma kılavuzunu kaybettim buraya ekleyecek arkadaşlar varsa çok sevinicem.

Nokia'nın Sitesinde var. PDF olarak..
    http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_E71-1_UG_tr.pdf
  • quote:

Orjinalden alıntı: patkuma

herkse selamlar.arkadaşım almış bugn e71 inşallah bende yarın alıcam bi aksilik olmassa. bu arada viaport electroworld de 899ytl ye düşmüş telefon. Büyük ihtimal bende yarın e71 sahibi olucam:)

Hayırlı Olsun Arkadaşım, şimdiden.. Ben çok memnunum. Güzel bir karar. Çok şık bir cihaz, çok da yetenekli.
    Bir ortamda kılıfından çıkartıp kullanınca acaip dikkat çekiyor. Özellik olarak bilemem de tasarım ve dizayn olarak diğer model cihazlara basıyor.
    İncelik süper..
  • Arkadaşlar giriş ekranında tarih göstermiyo onu nasıl ayarlayabilirim .... ???????????
  • quote:

Valla saolasın hocam ...

E-mail konusunu sanırım gmail ile çözdüm ama hotmail hala olmuyo çok önemli de değil napalım

Msn konusunu da e buddy yükleyerek idare ediyorum :D

Haritayı dediğiniz şekilde yükledim yine % 90 da takılıyo ama çalışmasında sorun yok gibi duruyo onu da idare edicem şimdilik =))

Yeni sorunum office 2007 excel dosyamı açmıyo quick office

acaba office 2000 felan açıyo mu ya da nasıl oluyo bu işler bu telefonda =)) ???

Son olarak da Masaüstünde tarihi göstermiyo bu nereden yapılıo =) Valla başka sorum yok çok teşekkürler

Office .docx dosyaları için (All Format Writer - Create PDF & DOCX Documents) programını kullanabilirsin.

tarih konusuna gelince telefonun tarih ayarı yapılımı? yapılı ise telefonu tercıhler bolumunden genel'demı kullanıyorsunuz? eger bunlar bu sekıldeyse tarıh cıkması lazım sag ust kosede.. o ayarları kontrol ediniz yine olmazsa detaylı bi kurcalarım :)

• Teşekkür ettim sende olmasan yanmış bu topic

o programı buldum şimdi indiriyorum saolasın

Tarih konusuna gelince ayarları tabiki yaptım ama ekranda göster diye bir mod yok . Bunun dışında telefonu genel tercihte kullanmıyorum başka bir tercihi kişiselleştirdim ama genel'in ayarlarına bakıcam yada genel'i kişiselleştiricem eğer öyle oluyorsa
  • All Format Writer - Create PDF & DOCX Documents programını indirdim ama sanırım bu program telefonda oluşturduğum dosyaları bilgisayara aktarımda işe yarıyo ya da öyle mi ?

Benim istediğim office 2007 dosyalarımı telefonumda açabilmek , bunun içinde quick office 5.0 yüklemem gerekio sanırım ama o da 70 dolar bende şimdilik office 2007 dosyalarımı pdf formatına çeviriorum o zaman telefon bunları görüyor ama quick office bulabilsem süper olacak tabi ya da dengi bir program
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.