Şimdi Ara

NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.760
Cevap
10
Favori
507.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Conjaly

slm beyler! Bende e71 ailesine katıldım bugün. Telefon demek zor. Hayatımda kendimi bu kadar cahil hissettiğimi hatırlamıyorum. Amma cok ozelliği var. Bu gps in kullanımı ve su youtube facebook gibi application ları nasıl yüklendiğini soyler misiniz acep. Bu arada telefonun arkası inanılmaz kirleniyo yavv...

Uygulama nasıl yükleniyo anlamadım.

Gps de de yeri bulamıyo :(((

Bombayı söyleyeyim. Turkce sozluk yükleyeyim dedim KONTÖRÜMÜ BİTİRDİ + kontörüm yetmedi diye yüklemedi ( 50 falan kontörüm olmasına karsılık )

Telefonun kutusunda turkcell falan yazıyo simdi bu turkcell dısında hatta calısmıyo mu demek?

Kontör'ünün bitmemesi için bi tavsiye verebilirim.Eğer turkcell kullanıcı isen.
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/mobilinternet/cepteninternet?banner=ser_20080828_cepteninternet

burdan abone olup 1 gün veya 1 haftalık belli bir kontör'e daha sonra istediğin gibi indirme veya sitelere girebilirsin.

• yukarıda br arkadas word ve excell de degişiklik yapılamıyor yazmıs ama ben hergün çatır çatır degişiklik yapıp farklı kaydedip bilgisayarıma tekrar atıyorum..

lütfen yanlıs bilgi vermeyelim..
  • Ben nokia e71 map sorunumu hallettim... Nasılmı?

http://europe.nokia.com/A4984199

yukarıdaki adrese girip orjinal nokia e71 modeli icin map download yaptım.. sitede yabancı olmasına ragmen pc suite ile yükleme yaptıktan sonra telefonuma yüklendikten sonra otomatik türkçe oldu. ve sorunum ortadan kalktı.. artık açılıyo. formatlamama gerek yok.

Not:www.nokia.com.tr de map uygulaması olsun yada herhangi bir uygulama olsun nokia e71 modeli icin bir secenek yok amahttp://europe.nokia.com/A4984199 burada nokia e71 modeli icin secenekte var...

• Benim en cok merak ettigim bu nokia e71 telefonun tus takımı silinirmi diger telefonların tus takımları gibi? bide konusurken terleme yapıyo ekranı terden ıslak oluyo ekran icine su kacacak diye korkuyorum.. telefon cok süper ama kullanmak biraz takıntılı :)
  • Evet arkadaslar bir yanlislik sonucu Office formatinda degisiklik yapilamiyor demistim, dogrusu erdeMmM206 arkadasimizin yazdigi gibi. Degisiklik yapilabiliyor.

quote:

Orjinalden alıntı: erdeMmM206

yukarıda br arkadas word ve excell de degişiklik yapılamıyor yazmıs ama ben hergün çatır çatır degişiklik yapıp farklı kaydedip bilgisayarıma tekrar atıyorum..

lütfen yanlıs bilgi vermeyelim..
  • benim bi sorum olucak kamera'da ayarlarda hafıza kartı seçili çektiğim resimleri göremiyorum galeri'de fakat telefon hafızası yapınca görüyorum.herkesde mi böyle ?değilse ne yapabilirim?
  • bilen var mı ?
  • Beyler lütfen artık sorulara bi cevap bekliyorum. Sorularım araya girenler yüzünden sürekli kaynıyo!!!

bence yeni bi baslık altında devam etsek daha mantıklı olcak. Cunku almak isteyenler ve kullanıcı sorunları cok karısıyo

Beyler sunlara yardımcı olur musunuz?

1 ) Online radyo olarak türkce 5 tane falan buluyo. Eklemek icin güzel radyoların adreslerini verebilir misiniz?

2 ) Garminde uyduya baglanmada sürekli sorun olyuo su ana kadar bi tek arkadasımın evinin oralarda calıstı. Bi hata mı yaptım emin değilim.
    mesela nereye? bölümüne giriyorum. Ev e tıklıyoorum daha iyi Gps doğrulugu bekleniyor yazıyo ama bi türlü bulamıyor.

3 ) Msn yükledim güyya. Program acılıyo sign in online diyo. Sonra sifre ve mail adresini istiyo giriyorum hatalı diyo ne kadar msn varsa denedim yok girmiyo. yüklerken bi hata mı yaptım acaba?

4 ) E71 icin güzel uygulamaların oldugu bi site biliyo musunuz?

5) E71 icin arac tutucu alcam. Hem navigasyon kullanımı hem de 3.5 luk ses girişi takıcam. Arabada aux cıkısına baglayacagım. Arac tutucu tavsiyeleriniz nelerdir?

• MSN icin FRING kullan cogu kiside sorunsuz calisiyor.
    Uygulamalar konusunda symbian surumunun uydugu her turlu programi kullanabilirsin, web derya-deniz oldugundan biraz arastima diyorum
    Nokia Maps kullaniyorum, herhangi bir sorun gormedim GPS'te. Garmin'i Reis-i Eagles'in sitesinden tekrar yukle derim.
    Diger konular icin bir fikrim yok.

quote:

Orjinalden alıntı: Conjaly

Beyler lütfen artık sorulara bi cevap bekliyorum. Sorularım araya girenler yüzünden sürekli kaynıyo!!!

bence yeni bi baslık altında devam etsek daha mantıklı olcak. Cunku almak isteyenler ve kullanıcı sorunları cok karısıyo

Beyler sunlara yardımcı olur musunuz?

1 ) Online radyo olarak türkce 5 tane falan buluyo. Eklemek icin güzel radyoların adreslerini verebilir misiniz?

2 ) Garminde uyduya baglanmada sürekli sorun olyuo su ana kadar bi tek arkadasımın evinin oralarda calıstı. Bi hata mı yaptım emin değilim.
    mesela nereye? bölümüne giriyorum. Ev e tıklıyoorum daha iyi Gps doğrulugu bekleniyor yazıyo ama bi türlü bulamıyor.

3 ) Msn yükledim güyya. Program acılıyo sign in online diyo. Sonra sifre ve mail adresini istiyo giriyorum hatalı diyo ne kadar msn varsa denedim yok girmiyo. yüklerken bi hata mı yaptım acaba?

4 ) E71 icin güzel uygulamaların oldugu bi site biliyo musunuz?

5) E71 icin arac tutucu alcam. Hem navigasyon kullanımı hem de 3.5 luk ses girişi takıcam. Arabada aux cıkısına baglayacagım. Arac tutucu tavsiyeleriniz nelerdir?

• merhaba;ekrana *#62209526# tuşladığında mac kodu çıkacaktır..kolay gelsin..
  • arkadaslar selam , topic agustos ayı gıbı acılmıs umarım guncellıgını koruyordur.

simdi iphone den yenı vazgectim ( bir suru tartısmalardan edındıgım bılgıler ıle) , samsung i900 guzel ama sadece dokunmatik olması biraz tedirgin etti (stabil calısma omru, hız vb.vb.)

- e71 kasası cok hosuma gitti ama push e-mail destegı ne oluyor acaba? windows mobile dekı gıbı pop3 hesapları dırek telefondan ındıremıyor muyuz?

- html tarayıcısı samsung i900 ile kıyaslandıgında geri kalıyor mu?

- pdf dokumanlarını gosterme performansını test eden var mı ? (bendekı synbian 6.0 lı 6600 da da pdf dosyalarını ek bır programla acabılıyorum fakat , okumak ekran boyutları nedenı ıle tam bır ezıyet halıne donuyor)
  • benim bi sorum olucak kamera'da ayarlarda hafıza kartı seçili çektiğim resimleri göremiyorum galeri'de fakat telefon hafızası yapınca görüyorum.herkesde mi böyle ?değilse ne yapabilirim? lütfen bilen var mı ?
  • Bende h.kartı seçili ve galerideki resimleri görebiliyorum, soft format tavsiye ederim.

quote:

Orjinalden alıntı: crimz

benim bi sorum olucak kamera'da ayarlarda hafıza kartı seçili çektiğim resimleri göremiyorum galeri'de fakat telefon hafızası yapınca görüyorum.herkesde mi böyle ?değilse ne yapabilirim? lütfen bilen var mı ?
  • Arkadaklar kamera konusunda yardımkarınızı bekliyorum. Ben fotoğraf konusunda hiç tatmin olmadım. Bendeki telefondamı sorun var anlamak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: Screts

Arkadaşlar bende E71 imi alalı yaklaşık 2 hafta oldu ve genel anlamda beklentilerimin çok üzerinde bir telefon.
    Sizlere sormak istediğim, daha doğrusu sorun yaşadığım tek bir konu var. Telefonun kamerası 3,2 MP ama fotoğraf kalitesi 2 Mp olan telefonlardan bile daha kötü. Acaba sadece benim telefonumdamı böyle bir sorun var yoksa genel olarak telefonun fotoğraf kalitesimi kötü.
    Örnek fotoğraf koyma şansı olan varsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Screts -- 13 Ekim 2008; 23:01:29 >
  • bütün forum'da aradım da bu e71 için windowslivemessenger indirmiştim sonra bulamadım biri koyabilir mi bu konuya ?
  • aslında e66 da olup bunda olmaması ilginç,accelerometer bunda da var?
    nokia nın acaipliği bence.özelliği daha az olan e50 de sesli mesaj okuma varken,e61 gibi üst düzey telefonda yoktu mesela.

quote:

Orjinalden alıntı: IceT

quote:

Orjinalden alıntı: erenergezer

Arkadaşlar bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim..

1 - Nokia E66 olduğu gibi çağrı geldiğinde cihazı ters çevirdiğimizde yada ekrana dokunuş hareketleriyle cihazı sessiz moduna alabiliyormuyuz ? ( bunu youtube'de Nokia E66 videolarının birisinde görmüştüm acaba bu cihazda da varmı o özellik )

Maalesef HAYIR

• Bende 1 ay önce 750 YTL'ye aldım telefonu Genpa'dan. Süper bir telefon ancak araç içindeyken GPS'i çalıştırmadım henüz. Evde falan denediğimde GPS çalışmadı.
  • bravoecho sagol kardesim bilgiler icin.

Garmin yükledim ama uyduya bi türlü baglanamıyo. Sadece bi kere arkadasımın evinde calısır gibi oldu kendi kendine konusmaya basladı falan. Garmin i stabil bi sekilde calısan var mı arkadaslar. Nasıl kurdunuz?

No map yazısı cıkıyo bazen o da ayrı bir dert

Yardımcı olan arkadaslara simdiden tesekkürler...
  • e71'i kullanan arkadaşlara sorayım internet bağlantı hızı nasıl sayfaları yüklememe süresi falan bir sorun oluyomu çünkü bağlantı hızı modemden iyi olsada telefondaki tarayıcı kötü olunca sayflar yavaş açılıyo e71'de nasıl bu olay
  • arkadaşlar
    cihazın gps sorunlumu değilmi anlamadım,

forumda bazı arkadaşlar gps kullanamadıklarından söz ediyorlar. Sorunsuz kullanan arkadaşlar bigli verirse sevinirim..
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.