Şimdi Ara

NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.760
Cevap
10
Favori
507.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • e71 bence nokianın çıkardığı en iyi telefon. iphone yanında birde e71 kullanıyorum. iphone alınca satmaya kıyamadım keratayı..
  • telefonun kulaklığına yağmur da su kaçırdım. teknik servise verdim, düzeltmişler.
    bir de arandığımda ulaşılamıyorum vs. demiştim. şebeke 3g vs ile alakalı değil bu durum diye de belirtmiştim..
    servisten aldım. formda parça değişti yazmışlar. ama hangi parça belli değil.
    aldığım günden beri bir sorun yok, işin ilginç yanı artık şarjı 3 gün falan gider oldu.
    ben mi iletişimi azalttım. yoksa, hakikaten bir sorun mu vardı çözüldü anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie

Arkadaşlar E71 kullanmaya başlayacağım1 hafta içerisinde. Kardeşime vereceğim kendi telefonumu( c6-01) ve E71 i alacağım onun yerine. Telefonda mail kullanımı nasıldır ? kolaymıdır ? Ve en önemlisi şarj süresi nekadardır

Mail programı (nokia e-posta) oldukça kullanışlı. henüz outlook tabanlı bir maili tanıtmadım ancak hotmail ve gmail hesabımı tanıttım. senktonizasyon süresini de 1 saate ayarladım. saat başı otomatik kontrol ediyor gelen mailleri. üstelik böylelikle şarjım çabuk tükenmiyor.

ancak geçen whatsapp programını yükledim. o bağlantıyı sürekli kullandığından şarjım 2 gün gitmez oldu. önceden 3 günden fazla giderdi. bunun çözümü var mıdır kullanan varsa bu programı (whatsapp). e-posta programı gibi bunda da senkronize süresi seçemez miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

telefonun kulaklığına yağmur da su kaçırdım. teknik servise verdim, düzeltmişler.
    bir de arandığımda ulaşılamıyorum vs. demiştim. şebeke 3g vs ile alakalı değil bu durum diye de belirtmiştim..
    servisten aldım. formda parça değişti yazmışlar. ama hangi parça belli değil.
    aldığım günden beri bir sorun yok, işin ilginç yanı artık şarjı 3 gün falan gider oldu.
    ben mi iletişimi azalttım. yoksa, hakikaten bir sorun mu vardı çözüldü anlayamadım

hangi servise vermiştin

• belki 1000 kere yazılmıştır foruma ama 98 sayfa olmuş takip edemedim. Türkcell e71 nasıl sıfırlanıyor?

teşk.
  • Beyaz kapak fiyatı nekadar arkadaşlar ? E71 kapak değişimi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

Orijinalden alıntı: EmrN
    Arkadaşlar rehber ve dosyalara şifre koymaya yarayan bir program var mı ?

program var mi bilmiyorum ama direkt guvenlik kilidi koyabilirsiniz. ayarlar-telefon-guvenlik menusunde...

arkadaslar gorusmeleri nasil kaydedebilirim e71'de? bazen arac kullanirken not almam gereken seyler oluyor bu yuzden konusmayi kaydetmek istiyorum. boyle bi ozellik var mi? yani her turlu ozelligi oldugu icin bu da vardir herhalde diye dusundum..

merhaba, görüşmelerinizi tabii ki kaydedebilirsiniz..
    bunun için görüşme başladıktan sonra, ev şekli olan menü tuşuna basıp, medya klasörünün içindeki kaydedici uygulamasını başlatmanız gerekiyor..

• merhaba valla biraz okudum ama cok uzun geldi acıkcası.
    e71 aldım ve su email ayarını yapmak istiyorum bekleme ekrarnında email hesabını gorme olayı.
    nokia mail kurdum fakat ucretli yani gprs yada E den baglanıyor artık hangisiyse.
    direk wifi den baglanma olayı varmı?
    yada nokia mail dısında bi yol varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rokhdall

merhaba valla biraz okudum ama cok uzun geldi acıkcası.
    e71 aldım ve su email ayarını yapmak istiyorum bekleme ekrarnında email hesabını gorme olayı.
    nokia mail kurdum fakat ucretli yani gprs yada E den baglanıyor artık hangisiyse.
    direk wifi den baglanma olayı varmı?
    yada nokia mail dısında bi yol varmı?

Mail programının ayarlarına girin, "Genel" bölümünde "Servis" olarak istediğiniz wifi bağlantısını işaretleyin. Yalnızca o bağlantıyı kullanır. Sanıyorum bir de, web ayarlarında bağlantı bölümünde "Her zaman sor" seçeneğini seçmelisiniz (eğer henüz yapmadıysanız.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

quote:

quote:

hayırlı günler. tek sorum olacak. GPS kesinlikle çalışmıyor. ne "yürü" de nede "sür" de... hep GPS bekleniyor diyor. ne konumumu buluyor nede başka birşey. ne yapmam gerekiyor teknik servise mi göndermeliyim ne yapmalıyım ?

ilginize teşekkürler..

ilgi ile cevap b ekliyorum lütfen. yada format felan nasıl atıyoruz telefonun herşeyini sıfırlamak istiyorum ..

Açık alanda mı çalışmıyor? Haritaları silip tekrar kurabilirslniz.

açık kapalı alan farketmiyor hiç çalışmıyor. Bir link mevcutmu indirip yükleyeyim başaramamıştım daha önce

Bilgisayarınızda ovi suite varsa ilgili bölümünde yapabilirsiniz. Harita kalitesi farkeder ama uyduya bağlantı hızı farketmez. Aynı donanım bağlanıyor sonuçta. Bende açık alanda bir dakika civarında bağlanıyor.

cep telefonunun pili azaldiginda GPS e baglanmiyor. Bu durumda pilde ariza olabilir, yeni bir pil ile GPS e baglanmanizi tavsiye ederim.

• İyi akşamlar...
    Sahibinden.com dan PTT kargo kapıda ödemeli, galiba çin malı olan NOKIA E71 aldım..telefon bugün geldi,1 saat kadar telefonda problem yoktu ama kendiliğinden açılıp kapanma problemi oluştu...kapandığı zaman açılış tuşuna bastığımız halde bile açılmıyor...bataryasını çıkarıp takıyoruz nafile...şarjda bekletiyoruz nafile...kendi kendine kafası eserse 10 saniye kadar açılıp kapanıyor...bizim müdahalemizle kesinlikle açılmıyor...açma kapama düğmesiyle 40 seferde bir kez bazan açılıyor 10 saniye sonra tekrar kapanıyor.Bir daha da açmak mümkün değil...Telefon sıfır bir telefon satan kişiye de bir daha ulaşılamıyor...Anlayacağınız durum vahim..

Sizden ricam bu telefona yazılım,format v.s yüklense telefon açılır mı...yazılım ve format nasıl yüklenir...servise göndersem bir şey anlar mıyım...yoksa verdiğim 90 tl gitti mi diyorsunuz,telefon çöpe mi gidecek...yazılım yükleme,format konularında hiç bir bilgimde yok...yardım edermisiniz,ne yapmalıyım?
    Saygılar...selamlar...

• Öncelikle almış olduğunuz telefon "Nokia E71" değildir. Bu çin malı çift sim kartlı falan filan olan üreticisi belli olmayan servisi belli olmayan bir cihazdır. Dolayısı ile yazdığınız mesaj bu bölüme ait değildir. Forumda veya google da arama yaparsanız belki sizin gibi kullanıcılara rastlayabilir; onların tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. En azında şimdilik size geçmiş olsun diyeyim. İkinci el bir telefon alsanız daha makul olurdu...
  • yaklasık bi yıldır kullanıorum artık sıkılmaya basladım telefona renk getırcek seyler lazım uygulamalar falan neler yapılabilir ??:):)
  • arkadaşlar Allah rızası için kaldırıp kıracağım telefonu :)

ya yeni versiyon yükledik terkar sildik kurduk ovi den maps leri ama bir türlü bulamıyor adresi...

GPS bekleniyor diyor duruyor. Ne gps miş arkadaş... hafıza kartından mı kaynaklanıyor dur ? 512 lik takmıştım ama hiç alakasıda olmaz ki her yolu denedik.. Son çare siz kaldınız ...

Şimdiden yardımını esirgemeyenlere teşekkülrerimi sunarım...

Sağ alttaki gps sinyali 1 tane yanıp sönen sarı var...
  • Arkadaşlar e71 e operayı yüklerken sertifikanız henüz hazır değil diyor. ne yapmam lazım. yardımınızı bekliyorum. ayrıca operanın sitesinde opera mobile var birde opera mini var hangisini yükleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 13 Şubat 2011; 18:42:47 >
  • e72 ile farkı ne bu telin dostlar?????
  • ya beyler bir yardım edin. tekrar soruyorum: operayı kurmak istiyorum serifika hatası veriyor. opera içinde serifika isiyor bu telefon. ne yapmam lazım
  • operayı denemedim ama pek farklı olabilecegini dusunmuyorum.. ben int girmek gibi sevdaları coktan bıraktım bu telefonla... ilerde iphone alırsan o zaman int e girerim..

Esas benim merak ettiğim eskiden sony-ericson umda blutooth ile pc mi kontrol edebiliyordum... bu telefonda da bu tur bisey var mı? yoksa da nasıl kurarız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: palermo9

yaklasık bi yıldır kullanıorum artık sıkılmaya basladım telefona renk getırcek seyler lazım uygulamalar falan neler yapılabilir ??:):)

• e71 de divx oynatabiliyormuyuz veya oynatan program varmı arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.