Şimdi Ara

## Nokia e63 Kullanıcı Topluluğu (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.155
Cevap
3
Favori
102.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ruhöküzü

ama benim cihaz hackli degil, sertifika problemi olur mu acaba?

İbb dedğim ibb trafik.

kendi sitesinden indirirseniz register etmeniz yetiyor. sertifika problemi olmuyor yani sadece internet bağlantısı ve bir mail adresi yeterli. register işleminden sonra internet gerekmiyor.
    ibb hakkında bir bilgim yok maalesef.
  • teşekkürler.

Peki normal tuş kilidi degil de şifreli tus kilidi ollayını nasıl yapıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

İnternet kullanmaya bir süre ara verdim. En azından yaza kadar diyebiliriz. 3G'yi iptal ettirsem şarj konusunda katkısı olur mu?

olur tabi bataryanız orjinalse fark ortaya çıkar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: az sonra

quote:

İnternet kullanmaya bir süre ara verdim. En azından yaza kadar diyebiliriz. 3G'yi iptal ettirsem şarj konusunda katkısı olur mu?

Evet orjinal batarya, 3G'yi sonlandırdım operatöre sms atarak. Bakalım bundan sonra fark edecek mi?

telefonun ayarlarindan kapatsaydin.
  • Cihazımda Türkçe dil yok. En Kısa Yollandan Nasıl yapabilirim. Fazlasıyla Baktım Nette ama Sağlıklı birşekilde çözüme gidemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreSAĞLAM

Cihazımda Türkçe dil yok. En Kısa Yollandan Nasıl yapabilirim. Fazlasıyla Baktım Nette ama Sağlıklı birşekilde çözüme gidemedim.

ayarlardan 2 ye ordan en alttaki orda en ustteki ayara tikla en alttakini sec
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

quote:

Cihazımda Türkçe dil yok. En Kısa Yollandan Nasıl yapabilirim. Fazlasıyla Baktım Nette ama Sağlıklı birşekilde çözüme gidemedim.

Teşekkürlerde Benim Sıkıntım O Değil :) Cihazda Türkçe Dil yok. Yüklenmesi Gerekiyor.
  • yanlış olmuş k.bakma.
    Oviden güncelle bi olmazsa pro su vardı mobilim.pc ye geçnce bakarm onada
  • Software Uptade yapıyorum şuanda bakalım Ne olacak.
  • NSS 'den Gerekli Ayarları yapabiliyorum Şuanda Ancak , Cihazın Son Sürümünü Daha Önce Yüklediğim için yine Türkçe Dili Yükleyemiyorum..

Eski Sürümü Tekrar Yüklemem Mümkün mü ?
  • quote:

NSS 'den Gerekli Ayarları yapabiliyorum Şuanda Ancak , Cihazın Son Sürümünü Daha Önce Yüklediğim için yine Türkçe Dili Yükleyemiyorum..

bildiğim kadarıyla eski sürüm yüklemiyor. Hocam cihaz orjinal değil mi Türke dil üzerinde neden yok ?
  • quote:

quote:

NSS 'den Gerekli Ayarları yapabiliyorum Şuanda Ancak , Cihazın Son Sürümünü Daha Önce Yüklediğim için yine Türkçe Dili Yükleyemiyorum..

bildiğim kadarıyla eski sürüm yüklemiyor. Hocam cihaz orjinal değil mi Türke dil üzerinde neden yok ?

Orjinal telefonda yurt dışından gelmiş .
    Peki Aynı Sürümü Tekrar Yüklemem Mümkün mü ? Software'den yükleyemiyorum tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoomT -- 28 Mart 2012; 21:37:42 >
  • yüklenmez dostum
  • Telefoncuya Para Bayılıcaz yani anlaşıldı :)
  • mrb
    kapak alsam kendim takabilirmiyim acaba zor mu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

quote:

quote:

quote:

Evet orjinal batarya, 3G'yi sonlandırdım operatöre sms atarak. Bakalım bundan sonra fark edecek mi?

telefonun ayarlarindan kapatsaydin.

Bulamadım

Şuan Edge'ye geçti. Bunu kapatmanın bir yolu var mı?

Ayrıca şu 2 günlük gözlemimle şarjda etkileyici bir yükseliş oldu.

• arkadaşlar benim bir sorum olucak.. uzun yıllar kullandığım oparatörümü değiştirdim..sim kartta kayıtlı isim ve numaraları telefona kaydetmek istiyorum..ama bir türlü başarılı olamadım..bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciko7

arkadaşlar benim bir sorum olucak.. uzun yıllar kullandığım oparatörümü değiştirdim..sim kartta kayıtlı isim ve numaraları telefona kaydetmek istiyorum..ama bir türlü başarılı olamadım..bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?

rehber/seçenek/sim kartvizitleri/sim rehberi'ne girin. seçenek/(işaretle/iş. kaldırdan tümünü işaretle deyip, seçenekten rehbere kopyala yaparak sorununuzu halledebilirsiniz. kolay gelsin.
  • ya 1.5 senedir kullanıyorum deli etmeye basladı bu ses boğukluğu beni ya, güncelleme falan yapsam düzelir mi ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende bir e63 kullanıcısıyım. e63 ümü 2 ay önce son güncellemesini yükledim. yüklemez olsaydım. telefonum kendi başına sürekli kullanılabilir wlan listesini gösterip duruyor. kötü yanı ise bu uygulama yüzünden doğal olarak şarjım çok gidiyor. yardım ederseniz sevinirim!!!
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.