Şimdi Ara

Nokia E52 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.333
Cevap
5
Favori
276.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TELEFON ÇIKMIŞTIR ARKADAŞLAR HEMEN SİPARİŞ VERDİM enucuz.com da 735 tl ve siyah satıyorlar bilginize.genpa garantilimiş.
  • link ?
  • Bir laf attın ortaya heyecanlandırdın bizi!!!!!!!
    quote:

Orijinalden alıntı: tumeral

TELEFON ÇIKMIŞTIR ARKADAŞLAR HEMEN SİPARİŞ VERDİM enucuz.com da 735 tl ve siyah satıyorlar bilginize.genpa garantilimiş.
  • ÇIKTI KARDEŞİM MERAKLAN MA:) LİNKİ VERDİM BAKABİLİRSİNİZ.TELEFON ELİME YARIN GEÇERSE RESİMLİ İNCELEMESİNİ KOYARIM.

http://www.enucuzcep.com/x_nokia-nokia-e52-wifi-3g-turkiyede-ilk-kez-enucuzcep-com-da_668.php?k_id=0&kn=

quote:

Orijinalden alıntı: drberti

Bir laf attın ortaya heyecanlandırdın bizi!!!!!!!
    quote:

TELEFON ÇIKMIŞTIR ARKADAŞLAR HEMEN SİPARİŞ VERDİM enucuz.com da 735 tl ve siyah satıyorlar bilginize.genpa garantilimiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tumeral -- 27 Ağustos 2009; 20:44:09 >

• Siparişi verdinmi hemen Bu siteyi hiç duymadım daha önce.
    quote:

ÇIKTI KARDEŞİM MERAKLAN MA:) LİNKİ VERDİM BAKABİLİRSİNİZ.TELEFON ELİME YARIN GEÇERSE RESİMLİ İNCELEMESİNİ KOYARIM.

http://www.enucuzcep.com/x_nokia-nokia-e52-wifi-3g-turkiyede-ilk-kez-enucuzcep-com-da_668.php?k_id=0&kn=

quote:

quote:

• Evet kardeş 10 yıllık bi site güvenilir yani. bi arkadaşım da daha önce telefon almıştı buradan sorun çıkmadı ereyon gibi bi site işte.Sorun çıkarsa yazarım zati almayın derim v.s
  • Hayırlı olsun diyelim.Resimleri ve ayrıntılı incelemeni bekliyoruz.
  • aman sakin bulasmayin bu siteye
  • Resmi olarak geldiği açıklanmadan satışının başlaması şüphe uyandırıyor. Üstelik genpa da satışını yapmıyor. Dikkatli olmakta fayda var
  • Şimdi nokia türkiye müşteri hizmetlerini aradım ürün Türkiyede satışa sunulmayacak diyorlar.Sitesinde pek yakında yazdığını belirttim sitenin global olmasından dolayı otomatik attığını onu kaldıracaklarını söyledi.
    Çok tuğaf. Bir site satışa sunuyor genpa garantisiyle, nokia yok diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drberti -- 28 Ağustos 2009; 14:09:54 >
  • Ben Diyarbakırda yaşıyorum bugün mağazanın birinde gördüm bu telefonu gerçekten çok güzel görünüyor fakat betadijital türkiyeye getirmiş bu telefonu şimdiye kadar hiç duymadığım bir firma daha önce bu firmayı duyan var mı? acaba güvenilir bir firma mı? daha önce duyan arkadaşlar varsa tavsiye ederlerse hemen bu cihazı alacam.
  • Betadijitalin sitesinde yok bu telefon!!!
    quote:

Orijinalden alıntı: vanguarde

Ben Diyarbakırda yaşıyorum bugün mağazanın birinde gördüm bu telefonu gerçekten çok güzel görünüyor fakat betadijital türkiyeye getirmiş bu telefonu şimdiye kadar hiç duymadığım bir firma daha önce bu firmayı duyan var mı? acaba güvenilir bir firma mı? daha önce duyan arkadaşlar varsa tavsiye ederlerse hemen bu cihazı alacam.
  • evet ben de az önce baktım yok fakat burada ellerinde 1 tane varmış şu an acaba alsam mı çok kararsız kaldım.
  • dediklerinizin yurt dışı ürün olmaları lazım, nokianın sitesinde hala pek yakında yazıyor çünkü. fiyat harikaymış bu arada. çıkar çıkmaz alabilirim.
  • Gelmedimi telefon ?Yorumlarını bekliyoruz..
    quote:

ÇIKTI KARDEŞİM MERAKLAN MA:) LİNKİ VERDİM BAKABİLİRSİNİZ.TELEFON ELİME YARIN GEÇERSE RESİMLİ İNCELEMESİNİ KOYARIM.

quote:

quote:

• Ya arkadaşlar kargo nedeniyle pazartesiye kaldı.Pazartesi kesin bu arada telefon kvk,netcell mi öyle bişey
  • Verilen linkteki telefon bana göre büyük ihtimalle "ÇİN ÇAKMASI" arkadaşlar...
    (Ya da yan sanayi veya test ürünlerinden biri. Yurtdışından getirilip yazılım çakılmış olma ihtimali çok fazla)
    Her ne kadar fiyat düzeyi "orjinalinin beklenen fiyatını" yansıtıyorsa da, bana gerçek nokia gibi görünmedi pek...
    (Site de sanki çin telefonu ithal eden 3-5 kişinin profesyonel görüntüsü vererek tasarladığı bir site gibi geldi bana).
    Ayrıca Nokia E52'nin siyah rengi çıkmayacak...
    Sarı Alüminyum, Metal Grisi, Koyu Gri (Siyaha Yakın) renkleri ile piyasaya sürülüyor.
    Belki ileride "Nokia E52 Black Edition" olarak küçük bir fiyat farkı ile siyah rengi de piyasaya sürülebilir.

10 gün kadar önce Nokia Türkiye'yi aradım tekrar.
    Birisi, Türkiye'de şuan için satışa sunulmayacak dedi.
    Tekrar aradım, bu sefer de bir başka görevli, 2009'un son çeyreğinde bekliyoruz dedi.

Acil telefona ihtiyacım olduğu için şimdilik Nokia N79 aldım. (590TL)
    Şu anda Nokia'nın en gelişmiş ve en pahalı modellerinden bile daha özellikli (hatta dünyadaki bütün özellikler var) olan bu telefonda (yani N79'da) tek kusur bulunuyor. Ve o kusur bana göre bütün özellikleri gölgede bırakıyor.
    "TUŞ TAKIMI BERBAT"... Neredeyse son çıkan N97'den bile fazla özelliğe sahip olan telefona, (belki de bilerek) kullanışlı bir tuş takımı koymamışlar.

Her ne kadar tuşlarından nefret etsem de; N82, N95 v.s'den bile fazla ve üstün özellikleriyle şimdilik N79'u severek kullanıyorum. (Berbat tasarımlı tuşlardan dolayı bir yandan da Nokia'ya söverek tabi).

İlk aradığım görevli Nokia E52'nin Türkiye'ye gelmeyeceğini söylediğinde başımdan aşağı kaynar sular döküldü desem yeridir.
    İkincisi ise 4. çeyrekte geleceğini söyledi.
    Bunun anlamı; Avrupa'ya göre birkaç ay daha gecikmeli gelecek...
    (Ekim-Kasım-Aralık aylarında birinde ama kimbilir hangisinde...)

Nokia E52 geldiğinde; her ne kadar ucuza gidecek olsa da N79'u verip üstüne ekleme yaparak E52'ye geçerim artık
    Çünkü benim için rahat ve kullanışlı tuş takımı çok önemli faktörlerden biri...

Dip Edit: Site hakkında biraz araştırma ve inceleme yaptım. Sitenin sahibi olan firma yada kişinin pek çok online alışveriş sitesi var.
    enucuzcep, ceptelefonubayisi, eavantaj, ucuzagel v.b siteler, bunlardan sadece 3 tanesi... Daha birkaç tane daha var sanırım.
    Gelelim inceleme sonuçlarına; dolandırıcı değil gibi duruyor ama pek de güvenilir olduğu söylenemez. Sitede stokta diye görünen ürünü sipariş verip de 20 gün bekleyeni mi dersiniz, sipariş ettiği ürünün alt modeliyle karşılaşanı mı dersiniz, aldığı ürün çakma yada eksik çıkanı mı dersiniz... Varoğlu var.
    Müşteri hizmetleri pek sağlam değil. Daha ucuza tedarik etmek için sipariş veren müşterisini haftalarca bekleten, bazı ürünlerin ucuz taklitlerini yollayan, hiçbiri olmayıp da sıkışınca parayı iade etmek zorunda kalan bir firma gibi görünüyor.
    En iyisi resmi olarak Türkiye'ye gelmesini bekleyin, başınız ağrımasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulutsuzgece -- 30 Ağustos 2009; 3:53:09 >

• Içimden bir ses eylül ayı içinde bu telefonun geleceğini söylüyo. Uzun süredir ben de bekliyorum. Gelmez ise yurtdışından getirteceğim.
  • Türkiyeye gelmeyeceği bana hiç inandırıcı gelmedi zaten neden gelmesinki çok mantıksız birşey?Adamların derdi para kazanmak değilmidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drberti -- 30 Ağustos 2009; 13:14:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.