Şimdi Ara

>>NOKIA E50<< [Paylaşım, Sorular, Sorunlar] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.020
Cevap
2
Favori
263.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komplocu -- 28 Kasım 2006; 22:37:19 >
  • işte E50 resim koymayı deniyorumda

>>NOKIA E50<< [Paylaşım, Sorular, Sorunlar]

• arkadaşlar ownskin.com adresinden tema alabilirsiniz. üstelik kendi temanızı da yapabiliyorsunuz. ayrıca bir sorum var. ben telefona 110 tane mp3 attım. şarkıların türüne göre dosyaladım. ama telefon şarkıları dosya dosya değil de karışık gösteriyor. telefona yükleyebileceğim bir mp3 programı var mı? böyle karışık olunca düzenli olmuyo... ayrıca arkadaşlar uzaktan kilit olayını tarif etmiş. mükemmel bir özellik.

• selam arkadaşlar bizim başlık epey gerilere düşmüş ben ise agır geçen bir gribal enfeksiyondan dolayı üçgündür yataktan çıkamadım ama şükür atlattık hadi bakalım başlığımızı üstlerde tutalım linke http://forum.donanimhaber.com/m_10712899/tm.htm bakarsanız burada e50 metal black var bence bu renk çok daha güzel olmuş keşke önce bunu görse idikte bu metal black i alsaidik diye düşünüyorum

• ya bu renk harika olmuş. telefon acayip oturaklı duruyo. bende beyaz var. acaba kapağı değiştirsem mi? hep böyle oluyo. bişey alıyosun hemen arkasından daha iyisi çıkıyo. ben bu siyah kapağa hasta oldum. kaç paraya değişir acep?

• tuşlarla ilgili bir probleminiz var mı,
    ben ekonomikticaret.com dan aldım,
    inanılmaz "sert"
    basarken parmaklarım acıyor resmen,
    diğer arkadaşlarınkinde böyle değil, normal tuş,
    garantiye versem mi?
  • benim telefonun tuşları normal. telefonun orjinal kapağı mı bi bak. eğer değiştirilmişse kapak tuşları sıkıyor olabilir. ya da tuşlar orjina değildir. sen en iyisi garantiy gönder
  • quote:

Orjinalden alıntı: dostclick

tuşlarla ilgili bir probleminiz var mı,
    ben ekonomikticaret.com dan aldım,
    inanılmaz "sert"
    basarken parmaklarım acıyor resmen,
    diğer arkadaşlarınkinde böyle değil, normal tuş,
    garantiye versem mi?

bende hepsiburada.com dan almıştım tuşlar gayet yumuşak bir problem yok bence sizin kapağınız ve tuş takımınız orijinal olmayabilir en iyisi garantiye gönderin diyeceğim ama garanti tuş takımını değiştirmez inşallah alırken değiştirmemişlerdir sizin tuş takımını yoksa yenisini almanız gerekebilir...
  • E 50 için oyun bulabildiniz mi? ben sadece tema buldum. oyun ve pro yok. bilgi verirseniz sevinirim. özellikle file manager programı olursa iyi olur. en çok işe yarayan program bence .

• heeyyyy... herkes nerelerede? bu forum bu şekilde çok yavan kalıyo. E 50 yi tanıtalım ki piyasası artsın. hadi beyler ...

• Arkadaşlar,

E50 de font u büyütmenin hiçbir yolu yok mu gerçekten ?
  • acep bu siyah kasanın krom yerleri (arka kapak felan) boya mı....zira boyaysa ufak tefek çizilmelerde alttaki krom rengi meydana çıkmaz mı...ama gerçekten çok güzel bi görüntüsü var....
  • arkadaşlar ekteki link nokia ların işlemci hızını gösteriyor E50 nokianın en hızlı ikinci işlemcisini kullanıyor 220Mhz enhızlısı N93 330Mhz iştelinkhttp://www.nokiaport.de/index.php?mid=&pid=processor
  • telefonun ses çıkışı çok iyi. ayarlanabilir eqolaizer var. ericsson un ses çıkışını hep kıskanırdım. artık nokiada da aynı kalite var.

• Arkadaşlar 2 aydır E50 kullanıyorum çok çok memnunum. Ama o kadar ekran koruyucu indirdim, kullanamıyorum. Bu telefonda yok mu ekran koruyucu özelliği. Ya da ekran koruyucu için kullanabileceğim bir program bilen var mı
  • Nokia E50 incelemesi var burada isteyenler bakabilir:

http://www.ctmania.com/content/view/67/27/

Saygılarımla
  • merhaba arkadaşlar;

e50 ile çekilmiş fotoğraf ve video örneği ekleyebilirseniz ben ve benim gibi kararsız kalanlara büyük yardımı olacağını düşünüyorum. zira birçok yerde fotoğraf kalitesinin vasat, videosunun ise çok kötü olduğunu okumuştum. eğer böyle ise tercihimi e60 veya e61 den yana kullanmak istiyorum. örnek fotoğraf ve videolarınızı bekliyorum. teşekkürler.
  • peki mümkünse biri bana 6233 yerine E50 yi almam için (symbian haricinde) gerçekten elle tutulur bir neden söyleyebilir mi?????
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdula_5

peki mümkünse biri bana 6233 yerine E50 yi almam için (symbian haricinde) gerçekten elle tutulur bir neden söyleyebilir mi?????

cevabını kendiniz vermişsiniz elle tutulur bir neden yani görünümü ve elde duruşu ve tutuluşu bana göre....
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdula_5

peki mümkünse biri bana 6233 yerine E50 yi almam için (symbian haricinde) gerçekten elle tutulur bir neden söyleyebilir mi?????

bi kere symbian başlıbaşına bi özellik. bunun dışında telefon tam bir karizma. uzaktan kilitleme özelliği var. arayan kişinin ismini söylüyo. ayrıca çelik kasa. :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.