Şimdi Ara

Nokia’dan dayanıklılık odaklı iki kurumsal telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia’dan dayanıklılık odaklı iki kurumsal telefon
    Daha çok son kullanıcıya yönelik akıllı telefonları ile tanıdığımız Nokia, bu kez sadece kurumsal müşterilere sunulacak dayanıklılık odaklı iki akıllı telefon ile karşımızda. Telefonlar dayanıklılık konusunda oldukça iddialı.

Nokia HHRA501x ve Nokia IS540.1

Nokia HHRA501x ve Nokia IS540.1 akıllı telefon modelleri son kullanıcı tarafında gördüğümüz dayanıklılık standartlarının oldukça ilerisine gidiyor. Öyle ki belirli patlama seviyelerine dayanıklılık sunuyorlar.

Ayrıca Bkz.Nokia telefonları üreten HMD Global kendi markasıyla akıllı telefon çıkaracak

Nokia IS540.1 modelinde 6 inçlik Full HD+ ekran, Snapdragon 778 muadili bir Qualcomm işlemci, 8GB RAM, 128GB depolama, 4400mAh batarya, 48MP arka kamera gibi özellikler mevcut. Özel 16-pin ISM bağlantı arabirimi ile onaylı aksesuarlara güvenli bir şekilde bağlanabiliyor.

Nokia HHRA501x için herhangi bir detay mevcut değil. Alman i.safe Mobile tarafından dağıtımı yapılacak olan Nokia HHRA501x ve Nokia IS540.1 akıllı telefon modelleri önümüzdeki haftalarda piyasada olacak.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2023/09/30/nokia-hhra501x-nokia-is540-1-industrial-phones-unveiled/

• Bu orijinal Nokia galiba HMD ile alakaları yok.

• mert1907 kullanıcısına yanıt
    Sence, artik bir onemi kaldi mi? Onceden nokia telefon aldik mi kendimizi ozel hissederdik. Simdilerde gelinen noktaya bak...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • halocanaydin kullanıcısına yanıt

Bir önemi olduğu için yazmadım sadece onu belirtmek istedim.

• mert1907 kullanıcısına yanıt
    Yok, anlatmak istediginizi anladim. Bende klasik nokia kalitesi kalmadigi icin hmd olmus olmamis pek gecerliligi oomadigi icin oyle demistim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çöp

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.