Şimdi Ara

NOKİA C6-01 İNCELEMEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
131.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TELEFON GAYET ŞIK MALZEME OLARAK GERÇEKTEN 10 ÜSTÜNDEN 10 ALIR.ELE ALIR ALMAZ KALİTESİNİ HİSSEDİYORSUNUZ.ÖN TARAFINDA EKRANIN ETRAFINDA PARLAK METAL BİR ÇERÇEVESİ VAR VE ÇOK ŞIK DURUYOR..ELE OTURMASI GAYET İYİ EBET OLARAK C7 DEN BAYA Bİ UFAK FAKAT KALINLIK OLARAK BİRAZ DAHA KALIN AMA AVUÇİÇİNE DAHA İYİ OTURUYOR.
    KUTUDAN CİHAZ SARJ ALETİ KULAKLIK USB KABLOSU VE 2GB HAFIZA KARTI ÇIKIYOR.BİRDE KILIF ÇOK ŞIK OLURDU GERÇİ AMA NOKİA KOYMAMIŞ..
    ARKADA 8 MP KAMERASI VE TEK HOPARLÖRÜ VAR.YAN TARAFTA SES DÜĞMELERİ VE KAMERA KISAYOL TUŞU MEVCUT..SARJ KULAKLIK GİRİŞİ VE USB GİRİŞİ CİHAZIN ALT KISMINA KONUMLANDIRILMIŞ.USB GİRİŞTE KORUMA YOK.ÖN KISIMDA AÇMA KAPAMA VE MENÜ TUŞU MEVCUT.2.KAMERADA HER ZAMANKİ YERİNDE KONIMLANDIRILMIŞ.CİHAZI AÇMA ÜSTE AYRI BİR TUŞLA DEĞİL NO TUŞUYLA GERÇEKLEŞİYOR.
    DONANIM OLARAK N8VE C7 İLE AYNI SAYILIR.8MP KAMERA 3G SYMBİAN^3İŞLETİM SİSTEMİ C7DEN DONANIMSAL TEK FARKI C7DE 8GB DAHİLİ HAFIZA VERKEN C6-01 DE 345MB CİVARI DAHİLİ HAFIZA VAR
    MENÜLER ARASI GEÇİŞLER GAYET HIZLI DONMA TAKILMA GİBİ SORUNLAR HENÜZ YOK:))
    BU ARADA ŞUNU BELİRTEYİM C7 VERİP BUNU ALDIM ONUN İÇİN KIYASLAMALARDA PROBLEM YAŞAMIYORUM
    NAVİGASYON GAYET HIZLI.HARİTAYI AÇAR AÇMAZ KONUM BULUNUYOR.FACE OVİ STORE GİBİ UYGULAMALAR BAĞLANTI VE VERİ İNDİRME HIZI GERÇEKTEN TATMİN EDİCİ
    ANA EKRAN 3 SAYFADAN OLUŞUYOR.BU NOKİANIN İLK DEFA KULLANDIĞI BİR SİSTEM GAYETDE FAYDALI OLMUŞ SAYFALARA ÇOK KULLANDIĞINIZ PROGRAMLARIN KISA YOLLARINI EKLEYEBİLİYORSUNUZ.WAVE DEKİ GİBİ.
    MÜZİK ÇALARIN VE VİDEOLARIN DIŞARI VERDİKLERİ SES GAYET TATMİN EDİCİ KULAKLIKLA HELE ÇOK KEYİFLE MÜZİK DİNLEYEBİLİYORSUNUZ.TİZLER BASLAR ÇOK NET.
    ARAYAN KİŞİLERE RESİM EKLEDİĞİNİZDE TELEFON ÇALARKEN RESİMLER GAYET BÜYÜK VE GÜZEL GÖRÜNÜYOR.BENCE FULL SCREEN CALLER GİBİ PROGRAMLARA GEREK KALMIYOR.
    MESAJ BÖLÜMÜNDE OTURUMLAR BÖLÜMÜ MEVCUT YANİ NOKİA YADA BLACKBERRYDEKİ GİBİ KARŞILIKLI BALONCUKLAR İÇİNDE KONUŞMALARINIZI TAKİP EDEBİLİYORSUNUZ.
    ŞİMDİLİK BU KADAR BUNUN İLK İNCELEMEM OLDUĞUNU UNUTMADAN DEĞERLENDİRİNİZ EKSİKLERİM OLABİLİR.AMA KURCALADIKÇA DETAYLARI BURDA SİZLERLE PAYLAŞIRIM
    BU ARADA CİHAZI DOĞUBANKTAN 750LİRAYA ALDIMKAÇAK DEĞİL TÜRK BİR FİRMADAN GARANTİSİ VAR.
    TEŞEKKÜRLER.........

NOKİA C6-01 İNCELEMEM

NOKİA C6-01 İNCELEMEM

NOKİA C6-01 İNCELEMEM

NOKİA C6-01 İNCELEMEM

NOKİA C6-01 İNCELEMEM

NOKİA C6-01 İNCELEMEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serintuna -- 18 Aralık 2010; 0:50:17 >

• Öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun yeni telefonunuz.baya zamandır beklediğim bir üründü.İnşallah yakın zamanda tüm piyasaya yayılır.kullandıkca
    deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Selamlar.İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...
  • Merakla bekledigim telefondu gelmesine sevindim inceleme icin tesekkurler fakat goz yorucu kalin harflerle yazmaya ne gerek vardi
  • Biraz kalinligi olmasa , C7 inceliginde olsaydi mukemmel olurdu ama darty vatan gibi magazalara bir gelsin de yakindan gorelim , bu arada c7 ekraninda olmayan clear black display teknolojisi kendini gostermis ekrani cok guzel...
  • eline sağlik bir aN once bu telefonu ve c5-03 u gorsem de birini alsak..
  • valla bugün kim gördüyse hayran kaldı cihaza biraz kalın ama avuça oturuşu daha iyi olmuş böyle
  • güzel telefon gülegüle kullanın piyasaya daha önce çıksaydı N8 yerine bu telefonu tercih edecektim bende
  • inşallah en kısa sürede piyasaya çıkar...
  • Kardeş, bunda tv çıkışı var mı ve xvid formatındaki videoları izleyebiliyor musun?
  • c7 yi verip bunu almanız sadece dizayn yönünden mi, öylede c7 iyi gibi, merak ettim...
  • Nokia garantili olarak ne zaman satışa sunulacak acaba bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: komazec

Biraz kalinligi olmasa , C7 inceliginde olsaydi mukemmel olurdu ama darty vatan gibi magazalara bir gelsin de yakindan gorelim , bu arada c7 ekraninda olmayan clear black display teknolojisi kendini gostermis ekrani cok guzel...

ikisini de kullanan biri olarak arada fark varmı gerçekten?

ekran karşılaştıması buldum ve belirgin bir fark göremedim ben
    http://www.youtube.com/watch?v=yX35utVD1bc
  • Alalım takibe..
  • quote:

Orijinalden alıntı: reha64

quote:

Biraz kalinligi olmasa , C7 inceliginde olsaydi mukemmel olurdu ama darty vatan gibi magazalara bir gelsin de yakindan gorelim , bu arada c7 ekraninda olmayan clear black display teknolojisi kendini gostermis ekrani cok guzel...

ben bi fark göremedim aynı netlik ve parlaklık var gibi ikisindede...................

tv çıkışı yok galiba ona bakmadım bütün formatlarda video oynatıyor yanlız denedim çoğunu

• Kendi sitesinde yazmasada Yabancı nokia forum sitesi ve bi kaç sitede tv çıkışı var yazıyor.
    Iyice bi baksan kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonan61 -- 15 Aralık 2010; 13:37:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reha64

quote:

Menüdeyken c6'nın ekranın daha parlak gibi geldi bu başka birşeyle alakalı olabilirmi acaba?

• Autofocus var mi bu cihazda
  • Hayır yok.
  • Nokia C6-01 (774 tl)
    http://www.akillifiyat.com/Product/nokia-c6-01-cep_telefonu-en-ucuz-fiyatlari/175379
    Nokia C5-03 (480tl)
    http://www.hepsiburada.com/Liste/nokia-c5-03/ProductDetails.aspx?productId=telcepnokc503&categoryId=371946

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agah07 -- 15 Aralık 2010; 23:34:58 >

• Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.