Şimdi Ara

Nokia Asha 503 | Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
3.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ben asha 501 i deneyebildim 503 e denk gelmedim maalesef
  • Bu telefonda kamera flaşını el feneri kullanmak için bir program var mıdır?
  • Eşime bugün Çağlayan'da ki İstanbul bilişimden kırmızı rengini 285 tl'ye aldım.

Eşine ya da çocuğuna alacaklar için kırmızı rengini tavsiye ederim,bayağı güzel duruyor.Tam bayanlara ve gençlere göre bir telefon yapmış Nokia.

Evde ki wifi'ye hızlı bir şekilde bağlandım.En son bir telefon güncellemesi vardı onu yükledim.Unutmadan kendi mail hesabımı girerek,mağazadan hediye 10 tane oyunu da yükledim.320*240piksel çözünürlükten çok da beklentiniz olmaması kaydıyla,radyosu,wifi'si v.s v.s olan,fiyat performans olarak gayet iyi bulduğum bir telefon.

Görüşme ses kalitesi gayet iyi.Oyun grafikleri daha önce de belirttiğim gibi,çözünürlüğü ve asha yazılımla alakalı olarak,5-6 sene öncesinin s40yazılımlı telefonlarında ki gibi vasat Java oyunları.

Uzunca bir kurcalamadan sonra özet olarak.Internet hızı yeterli,wifi bağlanması iyi,Radyosuyla,whatsup ve diğer sosyal uygulamalarıyla,telefonu sadece temel özellikleriyle bir iletişim aracı olarak düşünenler için ideal buluyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum.(Nexus4 kullanıcısıyım bu arada)

• Bu telefonun kasası nasıl?

Elde yapış yapış bir his bırakıyor mu? Terletiyor mu?

Cevap veren arkadaşa şimdiden teşekkürler
  • BU URUNDEN 9 GUN ONCE SIFIR KUTULU SATIN ALDIM BUGUN YENI CIF HATLI TELEFON ALDIGIM ICIN BUNU PIYSA FIYATININ
    100 TL ALTINA - 160 TL SIFIR KUTULU FATURALI DORA GARANTILI - SATISA KOYUYORUM KONU ILE ILGILI IKINCE EL SATIS
    FORMUM ASAGIDADIR.ILGILENEN OLURSA PMDEN MESAJ ATABILIR.

http://forum.donanimhaber.com/m_100441554/tm.htm

SAYGILARIMLA,
    BAHA TASER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BAHATASER -- 13 Aralık 2014; 3:03:29 >
  • Üründen önce size cevap yazayım. Maalesef yok. Uygulama pazarında sadece ekranı fener yapan uygulamalar var. Eh işte.
  • Anneme kırmızı rengini aldım. Ben hayatta böyle tatlı bir telefon görmedim. Siz bakmayın ucuz olduğuna. İçinde hemen hemen her türlü program var. Piyasada 230 liraya bile bulunabilir. Mavi ve yeşil renkleri de inanılmaz şık. O kadar sağlam görünüyor ki defalarca düşse bile bir şey olmaz gibi. Tavsiyem asha 501 i es geçip çok az daha fark ödeyerek bu ürünü alın.Rengarenk çeşitleri var.Ben mp3 çalar niyetine kendime almayı bile düşündüm. Sebebini aşşağıda açıklıyorum.

Artıları :

1-Gorilla Glas ekranı var. Olmasa bile kırılmaz orası ayrı...:)
    2- arka kapak rengin üstüne şeffaf bir koruma ile kaplı. İnanılmaz sağlam görünüyor ve sağlam da.
    3- Erkan küçük olmasına küçük ama yazılıyor be...
    4-Hoparlörden çıkan ses sizi şoka sokacak kadar kaliteli ve bass tonları anlamında gayet doygun. İphone dan böyle ses çıkmaz bilginize.
    5-Uygulama pazarında işinize yarayacak hemen her uygulama var. Ama bu platforma özel. Androiddeki whatsapp veya facebook u beklemeyin.
    6-En önemlisi gayet uygun fiyatı. Bu fiyata Samsung veya diğerleri böyle bir ürün vermiyor.
    7-Kullanımı gayet kolay. 60 yaşındaki annem 1 günde çözdü.
    8- Kulaklıktan çıkan ses çok çok iyi. Hatta ben sırf mp3 çalar niyetini almayı düşünüyordum. Ekonomim elvermedi:) Tamam ekolayzer ayarı falan yok ama alınan performans çok çok pahalı ürünlerle yarışır nitelikte.
    9- Olmazsa olmaz çıkarılan pili var.
    10- Pil ömrü gayet iyi. Annem hemen hemen 1 haftada 1 kere şarj eder. Benim gibi birine bile 3-4 günü rahat çıkarıyor.
    11- Ürünün içinde 4 gb hafıza kartı var. Class 6 veya 10 değil. Tahminim class 4. Ancak ürün için fazla bile. Zira dosya indeksleme hızı yavaş.
    12-Fm radyosunu başarılı buldum.

eksileri :

1- Kişiden kişiye değişebilir ancak ekranı biraz küçük ve kalitesiz gibi. yanlış anlamayın ekranın dışı gorilla cam ama ekranın kendi idare eder işte. Bu fiyata bu kadar olur.
    2- Kutudan çıkan kulaklık tam istediğim gibi kulak içi değil. Ancak çok iyi bir kulaklık değil. Kablosu falan kaliteli ama.
    4- Akıbeti belli değil. Yani microsoft destek vermeyi keser mi bilinmez. Kesse bile gene kullanılır.
    5-Gps sensörü yok. Eğer ki olsa elimdeki telefonu satıp 2 tane alırdım:) Ancak uygulama pazarında Here Haritalar var. İndirip kullanabilirsiniz. Konumunuzu şebekeden buluyor. Nokta atışı bulmasa da acil durumlarda iş görür.

Eksiler listesi kişiden kişiye uzayıp gidebilir ama arkadaşlar 250-280 lira arası bir üründen bahsediyoruz. Bu fiyata diğer firmalar adam akıllı bir şey vermiyor bundan emin olun.Çok araştırdım Lg - huawei ve samsung un ucuz ve küçük ekranlı ürünleri var. 2 inçlik ekranları var. Emin olun onları alsanız 2 gün sonra çöpe atarsınız. Muhteşem renkleri ile teknolojiye bağımlı olmayan eşe,anneye veya çocuklara alınacak belki de en iyi telefon desem abartmış olmam.

Belki çok övdüm ama napıyım gaza geldim. Ben çok sevdim. Merak eden mediamakt gibi büyük yerlere gidip telefonu bir görsün. Aklınıza takılan bir şey olursa pm atın.

• İyi günler kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak.
    İpadim var ama sadece wi-fi bu telefonu modem olarak kullanabiliyormuyuz onun için alacağım yani internet paylaşımı var mı?
    3g bağlantı hızı var herhalde hep açık olsa paylaşım yapmak için şarjı ne kadar gider?
  • Nokia Babama Alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia

• Wifi hotspot var mı bu telefonda arkadaşlar.. Yoksa ben mi göremedim..

• Merhaba arkadaşlar bende 501 var ve oyunları silemiyorum bunun bir yolu var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.