Şimdi Ara

Nokia 9 dolu dolu bir telefon olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Telefonda en dikkat ettiğim hususlardandır multimedya deneyimi. Kamera ve ses iyi olsun tasarımı s8 gibi olmasa da olur

• Millet hangi tasarımdan bahsediyor anlayamadım. Ya ben Nokia 9'a ait fotoğrafı göremiyorum ya da arkadaşlar Nokia 6'yı 9 diye görüyor...

• Tasarım ve arayüz iyi olursa güzel bir servis desteği ile tutar...

• Bu cihazı 3000tl den cikarsinlar ve kullerinden dogsunlar :)

• arık samsunga mansunga bakmam nokia devam

• şimdiden eşime hikaye bulmam gerekiyor bu telefon için.

• Güzel haberler geliyor Nokia tarafından. Sabırsızlıkla bekliyorum yeni cihazı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni iphone 7 aldım fakat nokia 9 güzel bir tasarım ve bu özelliklerle gelirse fiyatını da güzel ayarlarlarsa hiç düşünmeden geçerim.

• La adamlar resimlerin resmini çekiyor daha yokmudur gerçeği ????????

• 4.3 android

HD veya FHD

Batarya 3k

Ön ve arka kamera tatmin edici (arka kamera flashli)

Boyle telefon uretmek cokmu zor ?

Samsung a3 2017 var o da batarya ve boyutu beni tatmin etmiyor.

Ayfon ayarinda android istiyorum.

• Eğer Nokia Android ile başarı yakalarsa bundan en çok Samsung etkilenir.Ben şahsen gidip Samsung'un Android telefonunu almaktansa Nokia'nın Android telefonunu almayı tercih ederim.Vefalı Nokia kullanıcıları var benim gibi.Windows Phone'un ölü olduğunu bile bile gidip alıp kullanan.Şimdi Nokia Android ile bütün markaların amiral gemileriyle rekabet edebilecek seviyede telefonlar üretiyor.Eğer bunlar kaliteli olursa,ekranı kasası tuşları vs. bir de güncelleme konusunda kullanıcılara sıkıntı çektirmezse Samsung'u da sollar HTC'yi de Sony'yi de.Ama fiyat bazında ilk başlarda pahalı olacağını düşünüyorum.Yeni modeller geldikçe ilk çıkan modellerin fiyatları düşer böylece biz de gidip alabiliriz.

• Gelsede alsak
  • Olsa ne olur. Eninde sonunda Nokia.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.