Şimdi Ara

==> Nokia 808 | 41mp - 1/1.2''- Xenon - 1080p | 1.3ghz-512mb | 4''nHD-AMOLED | HDMI <== (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.477
Cevap
29
Favori
326.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Orijinalden alıntı: 666

olmamış.41mp bşey değiştirmez.ekran kötü, ram yetersiz vsvs

ram nasıl yetersiz? symbian için fazla bile. şu an n8 belle ile 110-130 boş ram ile çalııyor. bi bak istersen

evet haklısın Ahmet.ama bu değer boştayken tabi yani herhangi bir uyuglama açıkken bakmak lazım birde.ne bileyim içime sinmedi bu telefon.41 mp kamera siyi güzelde o ekran hiç gitmiş mi o telefona?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

bu konu uçar bir haftada 50 sayfayı geçer varmı arttıran?

Çok çirkin olmuş bence.
    60 diyelim şuna. şimdi gidip gelip salıyacak millet 808 e
  • eklemeden geçemeyeceğim. telefonun tasarımını beğendiğimi belirtmiştim. neye benzediğini bulmaya çalışırken wall-e'nin güzel sevgilisi eva'ya benzettiğimi farkettim.

==> Nokia 808 | 41mp - 1/1.2''- Xenon - 1080p | 1.3ghz-512mb | 4''nHD-AMOLED | HDMI <==

==> Nokia 808 | 41mp - 1/1.2''- Xenon - 1080p | 1.3ghz-512mb | 4''nHD-AMOLED | HDMI <==

• ağzım açık kaldı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

Ne çözünürlük, ne ram, ne işlemcisi... em büyük eksikliği turuncusu yok. daha sonradan çıkartırlar diye düşünüyorum gerçi metal kasa değil bu turuncu oyuncak gibi durur. alınmaz.

üç kuruş fazla olsun turuncu olsun hocam turuncu n8 e ne oldu sattınmı yoksa?

Yok satılır mı hiç. aile içinde kalmasını sağladım, yedekte duruyor, şuan NOTe ye devam. ama bu telefon gelince foto konusunda bunun kadar iddalı başka telefon çıkmazsa alabilirim gibi.

• Symbian Belle ? Allahını seven üstüme toprak atsın.
    Varya Nokia adam gibi bir işletim sistemi geçsin veya geliştirsin Birde Uygulamalarını büyütsün ben diyorum Nokia eskisi kadar iyi olur
  • 41mp var dediler geldik. Ama nokia çıktı. İsterse 141mp olsun Android karşısında hiç şansı yok. Allah seni davul etsin Nokia. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

41mp var dediler geldik. Ama nokia çıktı. İsterse 141mp olsun Android karşısında hiç şansı yok. Allah seni davul etsin Nokia. :D

Saygılarımla?
  • quote:

Valla gayet süper foto çekiyor bence.

http://www.flickr.com/photos/nokiaofficial/6875343023/sizes/l/in/photostream/

Egemen kız güzel diye hemen iyi foto çekiyor dedin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Valla gayet süper foto çekiyor bence.

http://www.flickr.com/photos/nokiaofficial/6875343023/sizes/l/in/photostream/

Egemen kız güzel diye hemen iyi foto çekiyor dedin.

valla çeken güzel çekmiş, malzemede 10 numara zaten :))))

• Tasarım açısından ön yüzü hiç beğenmedim. Keşke hiçbir fiziksel tuş kullanmasalardı. Yes no tuşu mu kaldı allah aşkına. Telefonun o modern havasını almış götürmüş. (5800 style)
  • bunda da N8 deki gibi kamerada parlama olacak mı acaba.. çünkü bunda da kamera camı çok açık N8 deki gibi.. yoksa bana mı öyle geldi
  • O Flickr'a koydukları fotoğrafta kesinlikle bazı oynamalar var. Hele bir fotoğraf var öyle ışık altında ben iki saat manuel modda kasarak çekebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

bunda da N8 deki gibi kamerada parlama olacak mı acaba.. çünkü bunda da kamera camı çok açık N8 deki gibi.. yoksa bana mı öyle geldi

parlama olursa ahmetle beraber burdayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyloge

O Flickr'a koydukları fotoğrafta kesinlikle bazı oynamalar var. Hele bir fotoğraf var öyle ışık altında ben iki saat manuel modda kasarak çekebiliyorum.

kullanıcı fotoları çıkmadan hiçbirine inanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadesperado

quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

41mp var dediler geldik. Ama nokia çıktı. İsterse 141mp olsun Android karşısında hiç şansı yok. Allah seni davul etsin Nokia. :D

Saygılarımla?

@hades kardeş: mobilden yazdım. Aceleye geldi. Varmış gibi düşün. :D
    Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

bunda da N8 deki gibi kamerada parlama olacak mı acaba.. çünkü bunda da kamera camı çok açık N8 deki gibi.. yoksa bana mı öyle geldi

parlama olursa ahmetle beraber burdayız

hocam vala gonderdiğin stickerı hala kullanıyorum tekrardan teşekkürler çok işime yaradı....
  • nokia hakkındaki bir sonraki patent davası bu lens hakkında olacağından eminim

ve ayrıca oha dan başka bir şey diyemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 27 Şubat 2012; 16:35:33 >
  • 14 mp mi ben mi yanlış görüyorum
    41 mp hönk...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.