Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.443
Cevap
56
Favori
346.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlar uygulamalar bölümünden Google Play hizmetleri uygulamasinin önbellek ve tüm verileri temizle yapın. Beş saat alırken rahat 7 almaya başladım. Oto parlaklık yerine de elle ayar daha iyi derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkrryy -- 10 Ekim 2018; 16:5:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkrryy

Ayarlar uygulamalar bölümünden Google Play hizmetleri uygulamasinin önbellek ve tüm verileri temizle yapın. Beş saat alırken rahat 7 almaya başladım. Oto parlaklık yerine de elle ayar daha iyi derim.
    önbellek ve tüm verileri temizle seceneğini bulamadım kardeşim tam olarak nerde ayarlar- tüm uygulamaları seçiyorum google play hizmetlerini seciyorum dediklerini bulamıyorum.
  • Arkadaşlar telefonu % kaçta şarja takıyorsunuz?
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Hocam batarya sağlığı için %20nin altına inmeyin ve %80in üstünde telefonu %100 olana dek prizden çıkarmayın %20 ile %80 arasında istediğiniz zaman şarja takabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogukankaya844

Hocam batarya sağlığı için %20nin altına inmeyin ve %80in üstünde telefonu %100 olana dek prizden çıkarmayın %20 ile %80 arasında istediğiniz zaman şarja takabilirsiniz.
    Teşekkür ederim. Umarım eski hurafelerden değildir, doğru bilgidir
  • Geceden şarja takıp, sabaha alıyorum. Aynı geceye kadar şarj %5 kalıyor. 6 7 8 saat çıkıyor, kullanılan uygulama ile alakalı oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.N.E.Y.H. kullanıcısına yanıt
    Tek seçenek yok da iki ayrı seçenek var. İkisini de ayrı ayrı yapın.

• Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum, telefon home tuşunda parmağımı gezdirince ekran açılıyor. çok sinir bozucu bir şey, nasıl kapatabilirim bunu?
  • Kagrenac K kullanıcısına yanıt
    Parmak izinizi okuyordur açması gayet normal değil mi

Parmağını gezdirip aç diye orası zaten :(

• parmak izi kilidini kullanmıyorum ama. ve telefonu sürekli yanlışlıkla unlock ediyorum. tuş kilidi de (swipe, kod vs.) kullanmadığım için telefon oraya dokununca direkt açılıyor.
  • Ekim güvenlik güncellemesi ile güvenir yüzü kaldırmışlar sizde de öyle mi smart lock boş bir ekran geliyor bir bakın

• SuskunDemokraT kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam smartlocku açınca boş ekran geliyor.

Parmak izi kilidi diye birşey yok zaten. Şifre, PIN veya desen kilitlerinden hangisini seçerseniz seçin, parmak izinşz eğer telefonda tanımlıysa kilidi açar. İstemiyorsanız cihazdan parmak izlerini temizleyin.

Ayrıca"hızlıca kaydır" seçeneğini seçerseniz. Orta tuşa dokununca sadece ekran açılır, kilit açılmaz.

• İyi günler abiler hiç bakır rengini kullanan varmı sizce bir erkeğe nasıl gider o renk şuan en pahalı o 2580 TL daha düşer değil mi ?

• Bu ekran yanığı niye sadece koyu gride çıkıyor? iPhone x yanığı varmış.https://forum.donanimhaber.com/apple-uyardi-iphone-x-da-ekran-yanmasi-sorunu-yasanabilir--129719865

• Dogukankaya844 D kullanıcısına yanıt
    Aslında kapatmaları normal çünkü bazen benim kardeşimin yüzünde bile açılıyordu küçük kızımı görüncede açılıyordu ama işte güzeldi telefon hemencik açılıyordu kaydurdığın gibi sadece üzülüdüm biraz belki pia da geri gelir hatta iyisi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuskunDemokraT -- 11 Ekim 2018; 1:36:6 >
  • Telefonda mikrofonla ilgili sorun yaşayan başka birileri de var mı ? Ses cızırtılı kaydediyordu, artık ses kaydedicilerde 1 sn kayıttan sonra kapatıyor.
  • ImbaLanceD kullanıcısına yanıt
    Bende herhangi bir sıkıntı yok video olarak bir kayıt yap orda ses nasıl olacak ona göre belki mikrofon kanalı tıkanmıştır elektrik süpürgesi ile çeken falan diyorlardı sen bir video da test et sonra ona göre sebebini bulursun

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.