Şimdi Ara

Nokia 7.1 ve Nokia 5.1 Plus Türkiye'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Nokia 7.1  ve Nokia 5.1 Plus Türkiye'de

Nokia 5.1 Plus 999,00 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 28 Aralık 2019; 12:43:19 >

• İleride düşer o fiyatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia 5.1 plus vücut sar değeri çok yüksek. Helio p60 chip olmasına rağmen 4k video kaydedemiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisinin de hiç şansı yok bu fiyatlarla.

• Snapdragon 636 3200 lira zenfone 5z var o fiyata snapdragon 845 li amiral gemi

• Fiyatlar güncellendi.
  • nokia 7.1 i alasım var ama çözemediğim bir durum var.

hepsiburada nokia türkiye garantili diyor. karşılaştırma sitesinde bu cihaz türkiyede satılmamaktadır diyor. ve bu 7.1 i hiçbir markette göremedim, dokunamadım, hissedemedim. yoksa alıcam bu telefonu.

var mı bu konuda bilgisi olan.
  • 7.1 neden sadece internette satışta yok mu bilen yahu?
  • heryerde H kullanıcısına yanıt
    malesef sadece internet üzerinden satılıyor.
  • nokia ya akıl sır ermiyor.

teşekkürler
  • nokia 5.1 plus'ın fiyatı 1,395 tl'ye indi. bu fiyata resmi dispiratör garantili en uygun MediaTek MT6771 (Helio P60)'li cihaz şimdilik.
  • Mayis ayinda aldim, 6 saat kullandim geri kutusuna koydum, isteyen olursa 1000 tl.. Sifir gibi hatta sifir diyebiliriz

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    7.1 mi? Memnun kalmadınız mı telefondan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.1 bende ki, vodafone da volte ve vowifi destegi yok uzun zamandır kullanmadığım hattım için almıştım. Ama fiyatına göre kamerası fena değil baya iyi hatta.. Ekranı ppi degeri düşük olması yanıltmasın ben pikselleri sayardım diyordum ama gerçekten kaliteli ekranı var

hocam bir arkadşım bendeki iphone 6 32 gb la kendi kullandığı 5.1 plus cihazı takas edelim diyor kafa kafaya.

İphone 6 tecrüben hiç oldu mu acaba, iki cihazı kamera kalitesi veya genel olarak bakarsan değiştirsem mi sence?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagızalp

hocam bir arkadşım bendeki iphone 6 32 gb la kendi kullandığı 5.1 plus cihazı takas edelim diyor kafa kafaya.

İphone 6 tecrüben hiç oldu mu acaba, iki cihazı kamera kalitesi veya genel olarak bakarsan değiştirsem mi sence?
    7.1 plus olsa takas et derim ama 5.1 in işlemcisi mtk olduğu için önermem. Mtk işlemciler 4g de özellikle de vodafone da çok sıkıntı çoğu kişi farkında değil. Zamanında distribütörlere operatörlere de yazdım mtk işlemcili cihaz getirmeyin diye ama dinleyen olmadı, şimdilik cihazı koydum bi kenara yedekte dursun..

anladım sağolasın cevap için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.