Şimdi Ara

:..Nokia 6280 [6270 / 6288]..: (494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.872
Cevap
1
Favori
456.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • en 2008 de mesaj atmışım bu telefon hala yaşıyor mu yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

en 2008 de mesaj atmışım bu telefon hala yaşıyor mu yaw

yaşıyor elbette bende var sadece ana kasada kırıklarvar herşeyi çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

6288 ANA KASA VE KAPAK DEĞİŞİM VİDEOSU VARMI ELİNDE OLAN BİRDE 6288 bozuk telefon satan varmı

http://www.youtube.com/watch?v=u6miXAJ14_k

tşkler hocam
  • vay bea nokia nın en güzel telefonlarından biriydi ama flex kablosu çok sorunluydu..onun dışında sanırım videoyu vga (daha kaliteli) çeken ilk telefondu.. birde flex kablosunuda sağlam yapsalarmış kullancısını hiç üzmeyen telefon olarak adını tarihe yazdırabilirdi
  • Bende halen 6280 duruyor bu forumda ilk alanlardanım. Ne günlerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede şarj sorunu olmasaydı hala kullanıyor olurdum bu telefonu.şarjı 5 satte bitiyor. orjinal batarya aldım yine aynı sorun olmuştu.bende başka tel aldım
  • konuyu biraz hortladdık gibi oldu neyse telefon arada bir hep baglantı ayarlarınızı kontol edin falan yazısı cıkıyo bu sorun neden cıkar cozumu varmı. (BİRAZ NOSTALJİ YAPAK DEDİM ESKİ TELEFONMU TAMİRE VERİP YAPTIRDIM HALA KULLANAN VARMI MERAK ETTİM)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Bende halen 6280 duruyor bu forumda ilk alanlardanım. Ne günlerdi
    telefon hala duruyorsa fiyatta anlaşırsak almak isterim. bende hatırası ve önemi çok farklı ..

• Hort

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biolog_hakan kullanıcısına yanıt
    Durmaz mı duruyor bekleye bekleye devrede oksit var herhalde pili durduk yere sömürüp ısınıyor eskilerden 6280 n95 kaldı anı olarak duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Orjinalden alıntı: bariss93

Ya ben hala karar veremedim
    Galba 6280'İ almam yada başka bir telefonu almam 3-4 ay sonraya kaldı....Ama o zamana kadar (ben bilmiyorumda ondan soruorum)Acaba 6280'in üretimi biter de bulamassam die düşünüorum ya da internette ucuz bi yer vardı orada biterse die...veya daa:D:D:D:D üretimdeki hatalı telefonlar bbana kalırsa naparım diorum acaba 3-4 ay sonraya 0'a alabilrmiyim....Bi de 6280'de TV izleme gibi bi şansımız war mı?Ücretli mi?
    sende ne kadar çok pimpiriklisin öyle olursa bana kalırsa öyle olursa böyle olursa fazla kafaya takma. paran ne zaman olursa o zaman al. beklersen hep beklersin çünki hergün yeni bir model üretiliyor onu alıyım diyorsun ilk çıkınca pahalı oluyor bekliyorsun ucuzlasın diye sonra o ucuzluyor dahada güzel model çıkıyor bu böyle hep ilerliyor o yüzden paran varsa durma al yoksa ilerde bu telefonu almak istemezsin dehşet telefonlar yakında piyasaya girecek.
    Vay be nerden nereye..... Hala aynı durum geçerli...

• quote:

Orijinalden alıntı: biolog_hakan

Vay be nerden nereye..... Hala aynı durum geçerli...

Alıntıları Göster
    Şimdi millet kredi çekiyor yine alacağını alıyor

• 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.