Şimdi Ara

Nokia 6230 dan TV Kumandası Olurmu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu forumdaki ilk günüm. Sormak istediğim bende 6230 var. 6600 a kumanda programı yükleniyor. 6230 a bu program yüklenebilirmi?

• maalesef bildigim kadarıyla 6230'da symbian işletim sistemi yok java var. kumanda programı da java degil. sis uzantılı yani symbian.
  • olmaz. bence olur tipi kumanda gibi ama şartlar el vermiyor.
  • 6230 a olmaz. sadece6600,7650,,3650 gibi symbianlı telefonlara olur....
  • malesef telefon sban değil o yüsden yüklenemez
  • evet 6230 için kumanda programı yok fakat symbian olmadığı için bu programın java versiyonunun olmadığını söyleyen arkadaşlara soruyorum.k700 de symbian değil ama ona oluyor kumanda programı.nasıl oluyor?
  • yüklenmez yani 2.5 milyona kumanda alcan
  • abi zaten doğru düzgün çalışmıyor o program. üzülme senin 6230 da stero ve radio var...
  • ewet genelde çalışmıyo o prog kafasına eserse çalışıyo
  • Telefondan kumanda çok kullanışlı bişey değil.
  • 6230 da kızılötesi yok ki
  • var 6230 da kızılötesi...
  • neyse olsun bakalım
  • 6230 s40 serisi olduğu için program yüklenmiyor...ama üzülme s60 serisinde 6600'da falan düzgün çalışmıyor zaten..
  • ya arkadas sözun kisasi 6230 dan ne köy olur ne kasaba, balkondan at gitsin o kultablasini,
  • quote:

Orjinalden alıntı: isvecli

ya arkadas sözun kisasi 6230 dan ne köy olur ne kasaba, balkondan at gitsin o kultablasini,

öyle deme 6230 baba telefon ama onunda kusurları var......
  • quote:

Orjinalden alıntı: isvecli

ya arkadas sözun kisasi 6230 dan ne köy olur ne kasaba, balkondan at gitsin o kultablasini,

sen telefondan anlıyosan neysee..
  • 6230 en iyi s40 tır s60 larla kıyaslamayın.hatta eklenebilir hafızalı tek s40 tır.kıyasladığınız 6600 den radyo ve stereo sesle sıyrılır.bir tek symbian yok die gömmeyin aleti.ayrıca yukarıda yazdım cevaplayabilen çıkmadı.madem irremote symbian olmayan telefonlara olmuyor hiçbir şekilde,k700i de nasıl oluyor?symbianlarımı çalıştırıyor k700i?yoksa java irremote varmı?kimbilir???
  • Sanırım bi hatan, yanlışın war k700 de kumanda çalışmıyo sadece bt ile pc kontrol war!
  • quote:

Orjinalden alıntı: klonajinsky

6230 en iyi s40 tır s60 larla kıyaslamayın.hatta eklenebilir hafızalı tek s40 tır.kıyasladığınız 6600 den radyo ve stereo sesle sıyrılır.bir tek symbian yok die gömmeyin aleti.ayrıca yukarıda yazdım cevaplayabilen çıkmadı.madem irremote symbian olmayan telefonlara olmuyor hiçbir şekilde,k700i de nasıl oluyor?symbianlarımı çalıştırıyor k700i?yoksa java irremote varmı?kimbilir???

klonajinsky dostum k700 de bi symbian var kapalı kodlu deniyor ve bence bu doğru çünkü 6230 da rahatlıkla takılmadan izlediğim bir 3gp dosyayı k700 6600 3660 7610 6260 telefonlara yolladığımda muazzam bi takılma olarak izledim ben iddia ediyorum 6230 çok ii bi telefon o telefonu kullanmayı bildiğimiz sürece tadına ozaman varırız şahsen şuan 7610 a 6260 a hele 6600 a hic değişmem bu telefonu bana hızlı telefon lazım symbian program diil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.