Şimdi Ara

nokia 6020 telefondan resimleri nasıl alırım ? ssli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar telefondaki resimleri bilgisayara atmam lazım bunu nasıl yapabilirim mms ile başka telefona göndermeye çalıştım olmadı , elimde bu telefona ait kulaklık var bunu kullanarak data kablo yapılabilir mi ?
     nokia 6020 telefondan resimleri nasıl alırım ? ssli nokia 6020 telefondan resimleri nasıl alırım ? ssli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axelfoly -- 14 Nisan 2016; 18:01:53 >

•  nokia 6020 telefondan resimleri nasıl alırım ? ssli
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1767156/db16880a-9c57-4748-a828-51f3f89e66fd.jpg
    Bu kabloyu satın alarak pc ye bağlayabilir fotoları alabilirsin, ben para vermem diyorsan pc için bluetooth portu alırsın pc suite kurarsın ordan resim alırsın.
    Ben bu kabloyu seyyardan 2 tl ye almıştım. :)

• andires42 A kullanıcısına yanıt
    2 tlye bulsam alırım :) ama yok 15-20 tl fiyat veren fırsatcı telefoncularada yem olmaya niyetim yok . telefonda blutut yok olsa zaten hiç uğraşmazdım
  • bluetooth portunu dene internetten de fiyatları araştırabilirsin.
    telefonda bluetooth yok ki
  • Kızılötesi vardır, kızılötesi portları hiç denemedim ama dayım yapmıştı kızılötesi ile bağlayıp resim aldığını hayal meyal hatırlıyorum.
    kızılötesi var ama pcye kızılötesiyle aktarım yapmak için adaptör yok yada bende s4 var ona kızılötesi ile gönderilebilir mi ondada kızılötesi var çünki
  • axelfoly kullanıcısına yanıt
    http://nds1.nokia.com/tutorials/support/global/phones/6220/turkish/infrared.html
    bunu buldum dene pek açıklayıcı değil ama.
  • axelfoly kullanıcısına yanıt
    15-20 liraysa al bence. 20 lira dediğin bir günlük yemek veyahut sigara parası. 20 lira için o çile çekilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 29 Nisan 2016; 13:33:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu hort çözüm bulabildiniz mi sorununuza bende şuan aynı dertle uğraşıyorum aynı telefon kablo bulabilsem alıp deniycem ama piyasada kabloda yok
  • vahit_edis kullanıcısına yanıt
    Telefoncuya rica edin 6600 benzeri telefona kızılötesi ile aktarıp ordan da hafıza kartına atıp alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çözümü müşteri hizmetlerini arayıp gerekli ayarları yaparak buldum tabi resim başına belli miktar kontor gidiyor ama önemli değil :)

@vahit_edis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axelfoly -- 14 Nisan 2017; 13:48:44 >
  • anladım üstad teşekkür ederim
  • vahit_edis kullanıcısına yanıt
    rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.