Şimdi Ara

Nokia 5800xm vs Samsung Corby Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kardesim için telefon arastırıyorum liseye yeni baslayacak bir erkek
    Ona kalsa n97 istiyor fakat yasına göre gereksiz buluyorum bu 2 telefon ona göre uygun geldi bana fakat hangisi daha iyi karar veremedim pek 5800 sinmiyor aslında içime cıkardıgı problemleri duydugum için fakat samsung da saglam olmaması acısından kararsızlastırıyor beni.bu telefonların fiyatı civarında bu özelliklerde baska telefon öneriniz varsa alabilirim tabi.

İyi bir kamera yeterli.
    internete hızlı,rahat girsin.
    cihaz sağlam olsun
    dokunmatik olması öncelikli tercih
    uygulama ve oyun kullanacagı için bu yönden de kullanıslı olsun
    yasına uygun bi görüntüsü olsun istiyorum.
    Ve ilk defa telefon kullanacak bu nedenle öneri ve yorumlarınızı bekliyorum

İyi forumlaar..

Edit: Fiyat aralığı 450-500 civarı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damie -- 23 Ağustos 2010; 1:53:22 >

• 2. el iphone 2G tavsiye ederdim ama kardeşin eminimki memnun olmaz bunun bluetoothu yok kamera flaşı yok diye beğenmez tahminimce.500 tl civarında 2. el N97 alınabilir aslında hem kardeşinin istediğini almış olursun.Sıfır alıcaksan 350 tlye corby iyi bir tercih olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

2. el iphone 2G tavsiye ederdim ama kardeşin eminimki memnun olmaz bunun bluetoothu yok kamera flaşı yok diye beğenmez tahminimce.500 tl civarında 2. el N97 alınabilir aslında hem kardeşinin istediğini almış olursun.Sıfır alıcaksan 350 tlye corby iyi bir tercih olur.

tesekkurler:)
    corby pro nun yanında corby basit kalıyor bana göre.pro tercihim olur sanırım corby serisinden alacaksak.
  • corby ve corby pro arasında klavye dışında bir fark yok ki klavye boşu boşuna corby proyu kalınlaştırıyo o yüzden corby dedim.
  • kamera olarak da farkları var dıye bılıyordum?
  • Evet corby de 2 mp corby pro da 3.15 mp kamera varmış.Ama zaten ikisinde lensi dandik plastikten olduğu için pekde kalite beklememek lazım ha 2 mp ha 3 mp kamera yönünden birşey bekleme.
  • peki bu özelliklerde önereceginiz baska telfon var mı sıfır ?
  • inceleyeceğim tesekkurler
  • quote:

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-i7500-android-8-gb/ProductDetails.aspx?productId=telcepsami7500&categoryId=371946

samsung i7500a bak birde.

Hem İndirim Varmış (Son 1 Gün) .Benimde Tavsiyem Androidli Cep Yönünden.

• kardesimin inadı inat
    n97 yi takmıs kafaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: damie

kardesimin inadı inat
    n97 yi takmıs kafaya

N97 Al O Zaman.
  • N97 alıcağına 2. el bir iphone alın daha iyi.N97nin dandil dokunmatik ekranı ve sorunlu işletim sisteminden zamanla kardeşinde bıkar memnun kalmazsınız gibime geliyo.Kardeşin havası için istiyo gibime geldi yoksa özellik olarak i7500 N97den kat kat daha iyi.Hava olarakda iphone N97den kat kat daha iyi.Bilemiyorum ama kesinlikle N97 tavsiye etmiyorum.
  • quote:

N97 alıcağına 2. el bir iphone alın daha iyi.N97nin dandil dokunmatik ekranı ve sorunlu işletim sisteminden zamanla kardeşinde bıkar memnun kalmazsınız gibime geliyo.Kardeşin havası için istiyo gibime geldi yoksa özellik olarak i7500 N97den kat kat daha iyi.Hava olarakda iphone N97den kat kat daha iyi.Bilemiyorum ama kesinlikle N97 tavsiye etmiyorum.

Kardeşi İlla N97 İstiyormuş Yapacak Bir Şey Yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brainy

quote:

N97 alıcağına 2. el bir iphone alın daha iyi.N97nin dandil dokunmatik ekranı ve sorunlu işletim sisteminden zamanla kardeşinde bıkar memnun kalmazsınız gibime geliyo.Kardeşin havası için istiyo gibime geldi yoksa özellik olarak i7500 N97den kat kat daha iyi.Hava olarakda iphone N97den kat kat daha iyi.Bilemiyorum ama kesinlikle N97 tavsiye etmiyorum.

Zamane çocukları Gerçi bende 4 yıl önce babama motorola v3i istiyorum diye tutturmuştum.O zamanlar aynı paraya 3 katı daha iyi özellikli d900i alınabiliyodu yanlış hatırlamıyosam en azından telefoncu babama d900i alın v3İden daha iyi demişti.Babamda d900i alıcaktı ama ben v3i diye tutturunca onu almıştı.Çok sevinmiştim 2,5 yıl kullandım hayatımda en uzun kullandığım telefon oldu.

Bence kardeşine N97 al sen dostum bırakda çocuk mutlu olsun ne kadar berbat bir telefon olsada insan sevince gözü birşey görmüyo severek kullanıyo kendimden biliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Brainy

quote:

Zamane çocukları Gerçi bende 4 yıl önce babama motorola v3i istiyorum diye tutturmuştum.O zamanlar aynı paraya 3 katı daha iyi özellikli d900i alınabiliyodu yanlış hatırlamıyosam en azından telefoncu babama d900i alın v3İden daha iyi demişti.Babamda d900i alıcaktı ama ben v3i diye tutturunca onu almıştı.Çok sevinmiştim 2,5 yıl kullandım hayatımda en uzun kullandığım telefon oldu.

Bence kardeşine N97 al sen dostum bırakda çocuk mutlu olsun ne kadar berbat bir telefon olsada insan sevince gözü birşey görmüyo severek kullanıyo kendimden biliyorum

aynen öyle. ben de tavsiye etmiyorum ama formatla halloluyormus diye bahaneler üretiyor kendi kendine ben de öyle dedim zaten n97 alıcaz büyük ihtimalle en azından pişman olursa da kendi istediğiyle pişman olduğu için çene yapma hakkı olmaz

• dün farkettim n97 kapasitif değilmiş nasıl berbat bir ekrandır o öyle o dkar para vericeksin ve berbat ekranı alıcaksın kalın zaten hoş gözükmüyor tuşlar felan. n97 almayında ne alırsanız alın bence ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoman245

dün farkettim n97 kapasitif değilmiş nasıl berbat bir ekrandır o öyle o dkar para vericeksin ve berbat ekranı alıcaksın kalın zaten hoş gözükmüyor tuşlar felan. n97 almayında ne alırsanız alın bence ..

bir de kardesime anlatabilsem bu GERÇEĞİ
  • kardeşine samsung waveyi bir mağazada göster. kesinlikle hayran kalacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denixex

kardeşine samsung waveyi bir mağazada göster. kesinlikle hayran kalacaktır.

deneyeceğim teşekkürler

siz hangi telefonda karar kıldınız x6 inceleme topic nde kararsız olduğunuzu farkettim birkaç model arasında
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.