Şimdi Ara

Nokia 5800 XM Navigation Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Severek kullandığımız Nokia 5800 XpressMusic telefonun dış görünüş olarak makjaşlanmış, ayrıca Ovi Maps ile özelliştirilmiş, kutusunda araj içi tutacağı ile gelen sürümü sonbaharda ülkemiz de dahil olmak üzere tüm dünyada piyasaya sürülecek. Donanım olarak herhangi bir farkı bulunmayan Navigation Edition'ın kutu içi aksesuarlarının ayrıca piyasa sürülmesi ihtimali ise tüm sevenlerini heyecanlandırıyor...

• ben 5800'ın normal versiyonunu ingiltere'den almayı düşünüyordum ki bu yeni makyajlı halini gördüm malum forumda okuyoruz telefonun epey kronik sorunu var acaba bu yeni makyajlı hali bu sorunlara çözüm bulmuş mudur ? fiyat farkı var mıdır? ve son olarak yabancı bir ülkeden alınan telefonların Türkiye de garantisi olması için ne yapmak gerekir
  • yanlış hatırlamıyorsam bir sitede ilk çıkan 5800 fiyatına 285 dolar demiişti ve bu telefonun fiyatının da 410 dolar olacağı yazıyordu yani 125 dolar fark olcak aralarında. . . bu farkı da türkiyede satılan 5800 fiyatı üzerine eklersek yeni 5800 950 1000 lira olcak gibi görülüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mac3560 -- 24 Ağustos 2009; 18:00:54 >
  • bu telin yeni versiyonunu çıkaracaklarına msj yazmadaki sorunu halletsinler ayıp yani... nokiaya kaç defa durumu anlatmama rağmen saçma sapan çözm sunuyorlar. çözüyor mu? tabii ki hayır. yeni güncellemede çözülmesini bekliyoruz...

• renk kullanımı olarak 5530 a benzetilmiş
  • 5800 başlığı altında daha önceden verilmişti.
  • @luxaeterna

HOCAM BEN ARAMA BUTONUNA YAZDIM BU ADDA BİR KONU BULAMADIM YANLIŞLIKLA BİR KONU DAHA AÇMIŞIM.AMA HOCAM BENİM AÇTIĞIM KONUYA TEKNİK ÖZELLİKLER DE KONULDU DAHA AYRINTILI GELDİ BENİM Kİ İZNİNLE ARKADAŞLARI BENİM AÇTIĞIM KONUYA YÖNLENDİRMEK İSTİYORUM.SAKIN SAKIN YANLIŞ ANLAMA SENİN AÇTIĞIN KONU KÖTÜ ANLAMINDA DEMİYORUM LÜTFEN YANLIŞ ANLAMA TÜM SAMİMİYETİMLE SÖYLÜYORUM.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.