Şimdi Ara

Nokia 5800 XM -5230xm 5530XM ve Nokia n97-X6 - N8 Program ,oyun,tema , uygulamalar (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.499
Cevap
18
Favori
1.422.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tuş kilidindeyken ekran koruyucu olarak saat ve tarihi ayarlayabiliyorsunuz. Program arkaplanda çalışmıyor. Sadece bir key ayarlayın ve kapatın.
    Tuşlar kilitliyken sadece menü tuşuna dokunarak son derece kolay tarih ve saati görebileceksiniz...

Program İmzasız yani unsigned dır. Çin sitesinden sertikası olmayan arkadaşlar maalesef seyretmekle yetinecek..

Nokia 5800 XM -5230xm 5530XM ve Nokia n97-X6 - N8 Program ,oyun,tema , uygulamalar
     Nokia 5800 XM -5230xm 5530XM ve Nokia n97-X6 - N8 Program ,oyun,tema , uygulamalar

http://rapid_share.com/files/253183096/KeyLockClock_050_0_Unsigned.SIS.html

http://rapid_share.de/files/47787013/KeyLockClock_050_0_Unsigned.SIS.html

• bu sitede kaç kişi var acaba bu çin sitesinden uygulama imzalayan merak ediyorum...
  • http://gizmogates.com/forum/YaBB.pl?num=1211083917/0

sitesinden sertifika alabilirsiniz. Site ingilizcedir. İmei ve tel bilgilerinizi foruma mesaj atar gibi yazın. Sonra devamlı son mesajı takip edin 1 hafta içinde sertifikanızın linkini siteye koyuyolar.
  • su terazisi

You can download level 1.1 from:
    http://rapid***share.com/files/253293153/mfNivel_v1.1.wgz
    (500 kb)

açıklama resim
    http://n5800xmusic.blogspot.com/2009/07/nokia-5800-xm-terazi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanMutlu -- 8 Temmuz 2009; 9:44:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: meydiyak

mediacoder programıyla altyazılı video hazırlama;

öncelikle söz konusu programı indiriyoruz

http://mediacoder.sourceforge.net/mirrors.htm?file=MediaCoder-0.6.2.4275.exe (açılan pencerede "Auto choose a nearest mirror" u seçiyoruz ve programı indirip kuruyoruz.

*

programı açtıktan sonra ayar dosyasını indirip programın üstüne sürükleyip bırakıyoruz

http://www.zshare.net/download/570925033f24d11d/

*

sonra çevireceğimiz filmi programın üstüne sürükleyip bırakıyoruz.

eğer filme altyazı eklemek istiyorsanız çevireceğiniz film ile altyazı aynı klasörde ve aynı isimde olursa otomatik tanır.

üstte "add, remove, clear..." diye ilerleyen sekmelerden "start" a basıp videoyu çevirebilirsiniz.

lütfen dikkat: telefonda video boyutu olarak 640x480 sınırı var yani 642x482 çözünürlükteki bile videoları oynatmıyo o yüzden 640x480 den daha büyük çözünürlükteki dosyalar için;

kırmızı ile gösterdiğim kısım videonun çözünürlüğünü gösterir. eğer çözünürlük 672x254 gibi (ilki telefonun açacağı değerlerden büyük, ikincisi küçük ise) ilk değeri 640 a düşürüyoruz yani; 672x254 çözünürlüğü 640x254 yapıyoruz ve "picture" sekmesinde değeri giriyoruz (eğer seçmeye kalkarsanız istediğiniz değer olmayabilir o yüzden silip kendiniz yazın.) altta "crop" yazan yerde "edge coordinates" i seçiyoruz.

eğer iki değerde telefonun açacağı değerden büyük ise geniş ekran videolar için 640x360, televizyon görüntüsü gibi 4:3 videolar için 640x480 i seçip çevirebilirsiniz.

ikinci önemli nokta ise; eğer çevirdiğiniz video dosya boyutu olarak kaynak videodan daha büyük oluyorsa veya çok daha kaliteli videoları seyretmek istiyorsanız video bitrate ini kaynak video ile aynı yapın. çünkü ben kaliteden fazla ödün vermemeniz için video bitrate i olarak sabit bir değer belirledim.

değiştirmek için;

üstte kırmızı ile gösterdiğim değeri altta video sekmesinde gösterdiğim yere girin böylece 8000kbps lik dvd videoları çözünürlük düştüğü için 7200kbps gibi değerlerde cam gibi seyredebilirsiniz veya 700kbps lik ve toplamda 700mb tutan videoyu boşuna 1.5 gb gibi gereksiz büyütmezsiniz

uzun zamandır hazırlamayı düşünüyordum, şimdi bir arkadaş özel mesajla sormuş ondan şimdiye kısmet oldu. aslında çok vaktim yoktu o yüzden biraz apar topar oldu ama sorularınız olursa burda cevaplarım

allah aşkına ben dvd filmleri telefona atıcam yanlız ne alt yazı importlayabildim nede türkçe dublajı acil yardımınıza ihityacım yola çıkıcam ve yoldayken film seyretmek istiyorum ama bi türklü ne alt yazıyı nede dublajı importlayamadım

• yaw ne uğraşıyorsunuz bu altyazı bilmemneyiyle...
    indirin netten Türkçe dublajlı mp4 bir film ...
    ne telefonda yazı okuyacam derdine girin ....nede convert derdine...
    biti gitti yaw...
  • netteki mp4 filmler genelde apple ın çıkardığı "avc" codec i ile çevrildiğinden ve 5800 bu codec i belli bir çözünürlüğün üstünde çalıştırmadığından nette bulunan mp4 filmler genelde işe yaramıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: krst_krst

quote:

Orjinalden alıntı: meydiyak

mediacoder programıyla altyazılı video hazırlama

...

allah aşkına ben dvd filmleri telefona atıcam yanlız ne alt yazı importlayabildim nede türkçe dublajı acil yardımınıza ihityacım yola çıkıcam ve yoldayken film seyretmek istiyorum ama bi türklü ne alt yazıyı nede dublajı importlayamadım

bu program dvd riplemiyo bildiğim kadarıyla, imtoo dvd ripper diye bir program var o yapıyo. paralı bir program olduğundan google a sor bir istersen

• WebGate Advanced Call Manager v2.74.254 S60v5 SymbianOS9.x Unsigned

Arama yönetim programının güncel ve son sürümüdür.

Yenilikler :

* Fixed compatibility problems with Nokia N97
    * Dynamic change of language from the application

http://rapidshare.com/files/254637845/WebGate.Advanced.Call.Manager.v2.74.254.S60v3.v5.SymbianOS9.x.Unsigned.Cracked-DiL.rar

• HongDi Technology DuDu.v3.40 S60v5 SymbianOS9.x Unsigned

DuduRecorder bir ses kayıt programıdır ayrıca gelen ve giden aramalarıda kayıt yapabilen bir programdır.Güncel ve son sürümdür.

Özellikleri;

Otomatik kayıt
    Telefon ve Hafıza kartına sınırsız kayıt özelliği
    AMR ses format kaydı
    Arka plan modu
    Arayan kişi bilgileri gösterme(Konuşma süresi gibi)
    Telefon açıldığında otomatik başlatma özelliği

http://rapidshare.com/files/254654101/HongDi.Tech.DuDu.v3.40.S60v3-5.SymbianOS9.x.Unsigned.Cracked-mEnPDA.rar

• Arkadaşlar çin sitesinden sertifika alırken illada bizim 5800 imei sinimi vermek gerekiyor.evde kullanmadığım tellerden birisinin no sunu versek olmazmı?
  • olmuyor maalesef

özelliği senin kendi imei n olması
  • teşekkürler.hala tereddütteyim imei vermeye.
  • merhabalar yeni üyeyim bu sertifika sorununda yardımcı olacak birileri varmı acaba ımei yazıyorum altında email istiyor onuda yazıyorum lakin kabul etmiyor nereye yazacağımıda bılmıyorum konuya yanlış yere açmış olabilirim lakin mümknse acilen yardım bekliyorum doğru mail adresini yazıyorum lakin kabul etmiyor bunun nedeni ne olabilir. lütfen yardım.... teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orjinalden alıntı: keremalp

teşekkürler.hala tereddütteyim imei vermeye.

neden tereddüttesin anlamadım??telefonun kutusunun üstünde kocaman yazılarla imei numaran yazıyor ve bu sana gelinceye kadar kaç tane ülke değişiyor sen buna tereddüt duysan daha mantıklı ve bugüne kadar o siteden belki milyonlarca imei verilmiştir ve hiç böyle kapanma falan duymadım ben şubattan beri imei numaramı verdim ve hiç bir sorun yok bence biraz güvenelim insanlara!!
  • ya ben hiç de bir çıkarları olmadığına inanmıyorum muhakkak yapıyolardır bişeylerde elinde fatıran varsa korkacak bişeyde yok...
  • sağ alt tarafta clear cookers var onu tıklayıp sıteye tekrar gırıs yapın duzelıyor o zaman ( 清除 Cookies - )
    diye yazıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: bitanms

merhabalar yeni üyeyim bu sertifika sorununda yardımcı olacak birileri varmı acaba ımei yazıyorum altında email istiyor onuda yazıyorum lakin kabul etmiyor nereye yazacağımıda bılmıyorum konuya yanlış yere açmış olabilirim lakin mümknse acilen yardım bekliyorum doğru mail adresini yazıyorum lakin kabul etmiyor bunun nedeni ne olabilir. lütfen yardım.... teşekkürler şimdiden
  • TAVLA OYUNU

Güzel bir tavla oyunu:

http://rapid***share.com/files/255295453/ZingMagic.Limited.Backgammon.Pro_II.v3.00.4.S60v3.S60v5_FillMobile.Com_.zip.html

yanlız unsigned oyun sertifikalandırılması gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 13 Temmuz 2009; 14:02:35 >

• merhabalar benim sorunum şu bu oyunu her yerden indirmeme rağmen sertifika işlemlerini de halletmeme rağmen telefona kurmak istediğimde süresi geçmiş sertifika diyor kaç kez denedim sertifikalandırdım. lakin olmuyor sorun ne acaba başkaları 5800 de oynuyor bu oyunu deli olucam yha bi yardımcı olursanız cok sevınırım...

• çok teşekkürler o sorunu hallettim opda dan gerekli key ve cer dosyalarını da aldım birçok programı ve oyun sorunu hallettim lakin şimdik yeni bir sorun var bu c2doom oyunu sertifikalandırmama rağmen telefona yüklerken tmm dosya yeri seciyorum yukleme anında süresi geçmiş sertifika diyor bu sorun ne olabilir.. tel uyumlu olmasa başkalarında görüuyorum youtube da fılan 5800 de oynanıyor.. lakin ben beceremedim bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar var mı şimdiden teşekkürler..
    Orjinalden alıntı: cizbudak

sağ alt tarafta clear cookers var onu tıklayıp sıteye tekrar gırıs yapın duzelıyor o zaman ( 清除 Cookies - )
    diye yazıyorOrjinalden alıntı: bitanms

merhabalar yeni üyeyim bu sertifika sorununda yardımcı olacak birileri varmı acaba ımei yazıyorum altında email istiyor onuda yazıyorum lakin kabul etmiyor nereye yazacağımıda bılmıyorum konuya yanlış yere açmış olabilirim lakin mümknse acilen yardım bekliyorum doğru mail adresini yazıyorum lakin kabul etmiyor bunun nedeni ne olabilir. lütfen yardım.... teşekkürler şimdiden

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.