Şimdi Ara

Nokia 5800 için AKG K-414 P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Nokia 5800 kulaklıklarından memnun değilim.Bunun için kulaklık almaya karar verdim.Ancak kulakiçi doktor tarafından yasaklandı.Bende AKG K-414 P'yi beğendim.Link isteyen için:http://www.hepsiburada.com/akg-k-414-p-mini-kulaklik/productDetails.aspx?categoryid=17414&productid=evakgk414.. Bu sizce nasıl bir kulaklıktır.Ayrıca telefonumla uyumlu mudur?Son olarak başka marka tavsiyeside olabilir.Kullanan arkadaşları ve tavsiyelerinizi bekliyorum.İyi forumlar.

• kulaklığınla uyumunu bilmem ama k414p baya tutulan bir kulaklık ondan daha iyi bir seçenek olarak koss portaprodur bass yönünden ama k414ün yalıtımı daha iyi deniyor ne derece doğrudur bilemem ben portapro siparişi vermek üzereyim
  • K414p kapalı yapısı itibariyle ses yalıtımı olan , başarılı bir kulaklıktır. Aldığında pişman olacağını sanmıyorum. Yalnız cep telefonlarının mp3 çalarlar
    kadar kaliteli ses verdiğini söylemek yanlış olur. (ses çıkışından bahsetmiyorum , sinyal/gürültü oranları çok düşük ). Bu yüzden mesela sansa clip +
    akg k414p ikilisi seni oldukça mutlu eder. Yine eğer ev ağırlıklı kullanacaksan grado sr60 oldukça iyi bir seçimdir.

Koss portapro özellikle yurtdışından satın alacaksan fiyatına göre performansı çok iyi bir model. Ama dışarıda kullanmak için saydığım nedenlerden
    ötürü k414p daha uygun.
  • İkarusa binince portapro kullanılmıyor cidden;ama diğer otobüslerde ve dolmuşta izolasyın kabul edilebilir seviyede bence.k414p benim kanaatime göre portaprodan daha üstün ama fiyat performansı portapronun çok çok daha iyi.Para durumuna göre tercih yapılsın bence;mymemoryden uygun fiyata getirme şansı var portaproyu ama bugünlerde biraz sorunluymuş değişik sebeplerden,kredi kartı ile sorun yaşayanlar var ama ben yaşamıyorum...
  • evet ya mymemory bu aralar baya bi sorunlu baya uğraştırıyor
  • Sorun derken ? Ben de dün gece Paypal ile PortaPro siparişi verdim oradan...

Sorunları açarsanız ben de bileyim,ona göre hareket ederim.
  • Son günlerde siparişleri geç felan verebiliyorlarmış kargoya, sorunlu denilen kısmı o. Yoksa dolandırıcılık gibi birşey yok..
  • Tamam ozaman, çok acelem yok nasılsa. Geç derken 1 ayı bulmuyodur umarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.