Şimdi Ara

Nokia 5800, 5530 Xm ve N97 Dev Arşiv(Oyun,Program,Tema,Duvar kağıtları)1.7GB+7 Alternatif (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
4
Favori
64.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leminat

Hocam büyüksün :)

teşekkür ederim zahmet verdim.
    ancak uyumlu değil deyip yüklemedi bile :(
    divx plaler mobile yükledim onda da problem dokunmatik ekrana uyumsuz olduğundan işlem yapamamak :(

verebileceğin alternatif bir player varmı aceba (real player hariç :) ) divx gibi problemsiz açan.

saygılarımla

core player ı denedinmi gerçi bu versiyona göre varmı bilmiyorum...ama bir çok formatı oynatabiliyor..
  • Hocam bize bazı videoların galeride gözükmemesini sağlayan dosya şifreleyici veya o işi gören bir program "signed" şeklinde sunabilir misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sosyal Mario -- 24 Nisan 2010; 19:52:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli Psikolog

Hocam bize bazı videoların galeride gözükmemesini sağlayan dosya şifreleyici veya o işi gören bir program "signed" şeklinde sunabilir misin ?

Mobivation AppLocker

/>

http://ul.to/ebm42o

Not: Sertifikasız bulamadım sertifika istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulo206 -- 24 Nisan 2010; 20:58:24 >

• Sertifika için IMEI vermeye de tırsıyorum ya. Yine de çok saolun hocam.
    Bu arada programların içindeki MSN resmi bildiğimiz MSN mi yoksa başkaları tarafından geliştirilmiş bir uygulama mı?
  • quote:

Sertifika için IMEI vermeye de tırsıyorum ya. Yine de çok saolun hocam.
    Bu arada programların içindeki MSN resmi bildiğimiz MSN mi yoksa başkaları tarafından geliştirilmiş bir uygulama mı?

Valla arkadaşım aradım signed bulamadım. İmei numarasını vermek istemiyorsan hackle telefonunu en garantili yöntem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulo206

quote:

Sertifika için IMEI vermeye de tırsıyorum ya. Yine de çok saolun hocam.

Valla arkadaşım aradım signed bulamadım. İmei numarasını vermek istemiyorsan hackle telefonunu en garantili yöntem.

Haklısın hocam bu hack işine bakacağım bir. Çok saolasın.
  • Paşa eline koluna sağlık çok yararlı bir arşiv... Ben download etmekten sıkıldım sen o kadar sunucuya upload etmekten sıkılmamışsın, gerçekten takdir ettim sağolasın
  • Kardeş sağolasın....

Arkadaşlar core gibi sağlam bi video oynatıcısı yok sanırım n97 için..?

Bir sorum da gdesk için.....pil ömrüne etkisi var mı??Kullanıp bilen pili sömürür diyen??

Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: scaner123

Paşa eline koluna sağlık çok yararlı bir arşiv... Ben download etmekten sıkıldım sen o kadar sunucuya upload etmekten sıkılmamışsın, gerçekten takdir ettim sağolasın

quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Kardeş sağolasın....

Arkadaşlar core gibi sağlam bi video oynatıcısı yok sanırım n97 için..?

Bir sorum da gdesk için.....pil ömrüne etkisi var mı??Kullanıp bilen pili sömürür diyen??

Teşekkürler..

Teşekkür ederim arkadaşlar 5 gündür foruma giremiyordum (malum konu dışı'na takılıyoruz e doğal olarakta ban yedik ). En kısa zamanda yeni paylaşımlarla sürprizlerle buradayım.

• İşime yarayan şeyler var. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: FbA3*

İşime yarayan şeyler var. Teşekkürler

Ben teşekkür ederim kolay gelsin.
  • çok sağol arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

çok sağol arkadaşım

Eyvallah. Kolay gelsin.
  • emeğne sağlk kardeşim
  • S60v3/S60v5 Ovi Maps v3.03.10wk1.b05 Ücretsiz Lisanslı

Nokia 5800, 5530 Xm ve N97 Dev Arşiv(Oyun,Program,Tema,Duvar kağıtları)1.7GB+7 Alternatif

İndirmek için:
    http://www.reis-ieagles.com/gps-ve-navigasyon/s60v3-v5-ovi-maps-v3-03-10wk1-b05-ucretsiz-lisansli-t1713.html

Açıklama: Hala ücretsiz lisans versiyonunu yüklememiş olanlar buyursun yüklesin. Kontör gitmemesi için ve haritaları yüklemek için yapılacaklar bağlantıda açıklanmıştır.

Diğer navigasyon yazılımları için "buraya" tıklayınız.

• @Reis-i Eagles

Teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

S60v3/S60v5 Ovi Maps v3.03.10wk1.b05 Ücretsiz Lisanslı

Nokia 5800, 5530 Xm ve N97 Dev Arşiv(Oyun,Program,Tema,Duvar kağıtları)1.7GB+7 Alternatif

İndirmek için:
    http://www.reis-ieagles.com/gps-ve-navigasyon/s60v3-v5-ovi-maps-v3-03-10wk1-b05-ucretsiz-lisansli-t1713.html

Açıklama: Hala ücretsiz lisans versiyonunu yüklememiş olanlar buyursun yüklesin. Kontör gitmemesi için ve haritaları yüklemek için yapılacaklar bağlantıda açıklanmıştır.

Diğer navigasyon yazılımları için "buraya" tıklayınız.

@Reis-i Eagles hocam, paylaşımlar için teşekkürler; ama iki adet sorum olacak:

1- Garmin'le ilgili kurulum açıklamalarını tam olarak ve tekrarlayarak yaptığım halde tam sürüm kullanmayı başaramadım. Anlatımda küçük bir eksiklik olduğunu düşünüyorum naçizane. "Şuna şuna dikkat et" minvalinde yorumlarsanız sevinirim.

2- Garmin olmayınca Ovi Maps'i deneyeyim istedim. Onda da maps loader'ı bulamama sorunu yaşadım. Nokia'nın sitesinde aratıp karşıma " maps loader donwload" çıkınca "hah şimdi buldum" dedim; fakat linke tıklayınca "ooppsss" yazısıyla ve "aradığınız bulunamadı" mealinde bir uyarıyla karşılaştım. Tabii bu sizin açıklamanızı gerektirmeyen bir durum ama sizin veya bir başka arkadaşın yardımını rica etmek için burada sormak istedim.

Daralmışlığımın özeti şudur:
    "Bu GPS programlarından birini düzgünce ve eksiksizce kursam da 5800'ın bu özelliğini kullanabilsem!!!"

• REİS in Garmin dosyalarıyla ve anlatımıyla belki yaklaşık 100 kere garmini kurdum.Anlatım sper açıklayıcı ve eksiksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilengiz

REİS in Garmin dosyalarıyla ve anlatımıyla belki yaklaşık 100 kere garmini kurdum.Anlatım sper açıklayıcı ve eksiksiz.

Evet hocam reis olmasaydı halimiz dumandı valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilengiz
    REİS in Garmin dosyalarıyla ve anlatımıyla belki yaklaşık 100 kere garmini kurdum.Anlatım sper açıklayıcı ve eksiksiz.

O zaman ben de bir becereksizlik var. "Şuna buna dikkat et" diye tecrübesinin ayrıtılarını paylaşan birilerinden yardım alıp bir kez daha ve yine tek tek bakarak yapayım.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.