Şimdi Ara

Nokia 5800, 5530 Xm ve N97 Dev Arşiv(Oyun,Program,Tema,Duvar kağıtları)1.7GB+7 Alternatif (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
4
Favori
64.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fenman

quote:

Orijinalden alıntı: ilengiz
    REİS in Garmin dosyalarıyla ve anlatımıyla belki yaklaşık 100 kere garmini kurdum.Anlatım sper açıklayıcı ve eksiksiz.

O zaman ben de bir becereksizlik var. "Şuna buna dikkat et" diye tecrübesinin ayrıtılarını paylaşan birilerinden yardım alıp bir kez daha ve yine tek tek bakarak yapayım.

Sen 1. sayfadan garmin dosyalarını çek yapamadığın veya takıldığın yerde buraya yaz veya pm at ben sana yardımcı olurum sıkıntı yok günlük 10-12 saat nette buralardayım ben.
  • Ya peki 5800 lara uyumlu televizyon kumandası programı var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulo206
    quote:

Orijinalden alıntı: Fenman
    quote:

Orijinalden alıntı: ilengiz
    REİS in Garmin dosyalarıyla ve anlatımıyla belki yaklaşık 100 kere garmini kurdum.Anlatım sper açıklayıcı ve eksiksiz.

O zaman ben de bir becereksizlik var. "Şuna buna dikkat et" diye tecrübesinin ayrıtılarını paylaşan birilerinden yardım alıp bir kez daha ve yine tek tek bakarak yapayım.

Sen 1. sayfadan garmin dosyalarını çek yapamadığın veya takıldığın yerde buraya yaz veya pm at ben sana yardımcı olurum sıkıntı yok günlük 10-12 saat nette buralardayım ben.

Yapamamak veya takılmak değil hocam. "Her şeyi yapıp da tam sürüm halinde kullanamamak" var
    Şöyle bir ekleme yapayım bari:

Bahsedilen sw.unl ve gmapsupp.unl dosyalarını baştan yaratmak yerine klasörün içinde bulduğum ve içinin boş olduğunu gördüğüm aynı isimli dosyaları kullandım gerekli kodları kaydederken. Aynı isimli ve uzantılı dosya olduğundan ve içi boş bulunduğundan bunları kullanmamın sorun olmaması gerekiyor mantıken. Yine de "yok hocam; öyle olmuyor işte" diyebilirsiniz diye ekledim

Eklenti: Tabi bahsettiğim dosyaları talimatlarda söylenen yerlere kopyalamayı unutmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenman -- 14 Mayıs 2010; 19:58:46 >

• @Fenman

Gayet açıklayıcı olmuş. Evet o dosyaları kullanmanda mantıken bir sorun yok ve olmaması lazım zaten aklıma sorunun kodları üretmede bir hata olabilirmi diye düşünüyorum ?. Dahada olmazsa sana kendi telefonumdaki garmin dosyasını upload edebilirim. Sadece dosyaların içini değiştirirsin(gmapsupp.unl,sw.unl). Olur denerim dersen upload yapayım. Başka bir çözüm aklıma gelmiyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Caty]

Ya peki 5800 lara uyumlu televizyon kumandası programı var mıdır acaba?

yok mu? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulo206
    @Fenman

Gayet açıklayıcı olmuş. Evet o dosyaları kullanmanda mantıken bir sorun yok ve olmaması lazım zaten aklıma sorunun kodları üretmede bir hata olabilirmi diye düşünüyorum ?. Dahada olmazsa sana kendi telefonumdaki garmin dosyasını upload edebilirim. Sadece dosyaların içini değiştirirsin(gmapsupp.unl,sw.unl). Olur denerim dersen upload yapayım. Başka bir çözüm aklıma gelmiyor malesef.

İlgin için teşekkür ederim hocam. Ben bir kez daha deneyeyim boş bir vaktimde. Olmazsa, senden isterim o dosyaları.
  • dostlar size zahnet netter in anatomi veya histoloji atlasının nokia versiyonunu bulabilirmisiniz tabi varsa ...
  • eline kaşına gözüne nereni istiyorsan orana sağlık olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Judas

eline kaşına gözüne nereni istiyorsan orana sağlık olsun

Teşekkür ederim arkadaşım. Kolay gelsin.
  • Programlar 2 yüklendi.
  • quote:

quote:

Ya peki 5800 lara uyumlu televizyon kumandası programı var mıdır acaba?

yok mu? :)

bildiğim kadaruyla uzaktan kumanda programları için kıızılötesi gerekli...5800 da da kızıl ötesi olmadığı için uzaktan kumanda programınında olmadığını sanıyorum...
  • bu mapsı wifisiz açabilirmiiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

bu mapsı wifisiz açabilirmiiz

Eet açabilirsin.
  • Selam arkadaşlar;
    mpeg-avi-flv-mp4 formatlarını tekelden destekleyen bir oynatıcı varmıdır ?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • arakdaşlar ben de facebook dan indirdiğim bazı videoları realplayer ile izleyemiyorum, başka proğram tavsiyesi olan var mı?
  • Beşiktaşlı arkadaşlar için Quaresma duvar kağıdı.

Çözünürlük 360x640
  • Symbian 60 için değişik formatlarda oynatıcı sonunda buldum ama trial version :(
    dolayısı ile yüklemedim bile ama bulursam tam versiyonunu hemen yükleyeceğim
    bulabilen varsa yardım ederse sevinirim.

saygılarımla

Mobiola Media Player S60 (2nd edition) 1.0.2
    Everything you need to play videos on your cellphone. ... on the phone by Mobiola® Media Player and to transfer these ...

Language: English License: Trial version O.S.: Symbian OS Updated: 11/12/07 Mobile series: Sym 7 S60
  • Eyvallah
  • garmin navigasyon programını indirdim rar şifresi istiyor ne yazacam arkadaşlar bilen varsa paylaşabilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

garmin navigasyon programını indirdim rar şifresi istiyor ne yazacam arkadaşlar bilen varsa paylaşabilirmisiniz ?

Rar Pass: bulo206
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.