Şimdi Ara

Nokia, 5 Eylül'deki Windows Phone etkinliği için ilk tanıtım videosunu yayınladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
3.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • farkımız kameralarımıza getirmişler işlemci ram gibi özellikleri microsoft standart olarak belirtti
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Önümüze bakmadan gidiyoruz. Gerisi Allah kerim mi demek istemişler?

muhahahaa :D

ama bence bu yollardan gözümüz kapalı bile gidebiliriz mesajı veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 30 Ağustos 2012; 3:59:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Önümüze bakmadan gidiyoruz. Gerisi Allah kerim mi demek istemişler?

muhahahaa :D

ama bence bu yollardan gözümüz kapalı bile gidebiliriz mesajı veriyorlar.

Şuanki durumuda önünü görememekten farkı yok

Wp8 ile yükselişe geçerler umarım

• Nokia'nın en büyük silahı, finlandiyalı olmaları
  • ya beyler video 21 saniye... eğer biraz dikkat ederseniz nokia nın yeni amiral gemisininde phi... yunan alfabesinde 21. sırada bulunuyor... biraz ince düşünmüş nokia bence
  • Gayet güzel bir video , koskoca firma kullanıcısına duygusal olarak sesleniyor. Ben oldukça samimi buldum

Şu dandik iphone 4 ü satıp ,yine nokia ya dönmek istiyorum ,N8 i sattıktan sonra ,sanki içimde birşeyler eksildi.
  • Kamerası dışında Samsung un ATIV in den çok farklı bir şey geleceğini düşünmüyorum. Ki öyle de olacaktır.
    Yüksek beklentiler, hayal kırıklığı doğurur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Orijinalden alıntı: curufperlit

bu video cep telefonu ile çekilmiş

Bu videoyu çeken çocuk kör oldu.

Ameliyat olacak tedavisi için para topluyoruz dimi
  • Video sade, açık ve samimi olmuş. Normal kameralarla yarışan üst seviye özelliklerde bir Windows Phone çıkacak zaten, bunu özetlemişler.
  • İnşallah stabil bir telefon olur samsungun kalitesiz kasalarından bıktım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

İnşallah stabil bir telefon olur samsungun kalitesiz kasalarından bıktım artık.

samsungun ativ s kasası birçok telefonun kasasından daha sağlam, arka kapak aluminyum.
  • Lumia kalitesi ve tasırımı + PureView + WP8 =
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Mania

quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

İnşallah stabil bir telefon olur samsungun kalitesiz kasalarından bıktım artık.

samsungun ativ s kasası birçok telefonun kasasından daha sağlam, arka kapak aluminyum.

İstisnalar kaideyi bozmaz. Samsung'un ürettiği telefonların malzeme kalitesi ve tasarımları genel olarak kendini hemen belli eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Sırf kız için bile nokia alınır :D

• Fırçalanmis aliminyum kasa, n9 tarzı tasarım, iyi bir kamera, stabilite, uzun kullanım sunan batarya
    Cok şey istemedim bence :) bunlar gelirse applein ısı ciddi anlamda zor, Androidi zaten gömer :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşın dediği gibi video 21 saniye Nokia nın telefonunun adı ' Phi ' ve buda Yunan alfabesinin 21. ci harfi.Bence video telefonla çekilmiş ayrıca en son kızın totoyu izlemememiz :D bazı şeyler değişecek sloganıyla birlikte bizim arkamızda kalacaksınız demek olabilir.

• Bi de 21 mp pureview olursa tadından yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi ürün ;)
  • bune şimdi....ulan yoksa bunlar karımı satacaklar.
    (kesin banlandım hayırlı olsun.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 31 Ağustos 2012; 22:02:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

bune şimdi....ulan yoksa bunlar karımı satacaklar.
    (kesin banlandım hayırlı olsun.)

ehh ticareti farklı yorumlayabilirler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.