Şimdi Ara

Nokia 5.1 Plus 32 GB 1412TL Amazon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu anki zamlardan sonra acil olarak uygun fiyatlı telefona ihtiyacı olanlar için fena telefon değil. İşlemcisi fena değil, android 10 da alacak. Bir de benim gibi küçük boyutlu telefon sevenleri de boyutu memnun eder. Aynı işlemcili büyük telefon isteyenlere ise gm 9 plus öneririm neredeyse aynı fiyatlar. Ekran kalitesi de daha iyi, ayrıca NFC de var. Daha mantıklı bir tercih gibi geliyor şu an. 100-200 lira daha bütçesi olanlar meizu x8 ve gm 9 pro bakabilirler, çok daha iyi tercih olurlar. Ayrıca ihtiyaçlara göre vestel venüs z20 ve casper via p3 modelleri de incelenebilir. Link:https://www.amazon.com.tr/Nokia-5-1-Plus-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Telefon/dp/B07W94CT7F
    gm 9 plus link: ttps://www.n11.com/urun/general-mobile-gm-9-plus-32-gb-distributor-garantili-1275750?magaza=ceptelefonu-online

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratozgulz -- 13 Mayıs 2020; 1:36:27 >

• Tuşlu telefon sıcak fırsatı açılana kadar forumdayım o gün gideceğim ama. Gerçekten sıcaksa tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazonda diğer sitelere göre 70 ₺ daha uygun. Fırsat gibi gelmedi. 2 ay önce 990 ₺ fiyatı vardı
  • White Water kullanıcısına yanıt
    Aciliyeti olanlar için önerdim. M11'den iyi telefon, yoksa bence de çok pahalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 sene önce aldım hem port kısmında sorun oluştu hem de ekranın köşelerinden sararmaya ( yanığa benzer) basladi. Servise gönderilecek bakalım ne yapilacak. 1 yıl önce de aynı fiyat idi

• 1~2 ay önce 700e satmıştı Nokia 5 ti sanırım. %40-50 kazık yeni vergileri yedirme yarışı başlamış. almasın kimse yazıktır paranıza.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Water

Amazonda diğer sitelere göre 70 ₺ daha uygun. Fırsat gibi gelmedi. 2 ay önce 990 ₺ fiyatı vardı
    Şuan piyasadan tam anlamıyla farkında değilsiniz sanırım.Telefon bir ihtiyaçtır ve piyasada ne kadar yükselirse yükselsin ihtiyacını ertelemeyecek kişiler var ve bu kişiler el mahkum 2200 TL'ye redmi note 8 satın alıyor 1 hafta önce 1699 TL'ye satıldığını bilerek, fiyatı daha az artan ne bulursa onu alıyor şuan millet.
    Konu sahibi arkadaşta arada kalmış bu fiyata mantıklı bir tercihi söylemiş iyide yapmış teşekkür ederim.
  • codred kullanıcısına yanıt
    O satılan model bunun çok altında. A101de satılan model bunun çeyreği etmez.

• isayldrmmm İ kullanıcısına yanıt
    Elektronik ürün şans işi biraz hocam geçmiş olsun. Umarım servis sıkıntı yapmaz.

• blank42 kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için ben teşekkür ederim hocam hayırlı forumlar.

• Çok sıcak hem akıyor hem yakıyor

• inceuclusarj kullanıcısına yanıt
    700 lira edecek telefonları kur ve vergi yüzünden bu şekilde paylaşmak bana da dokunuyor ancak insanlar gidip redmi 8a, Samsung m11 gibi saçma sapan modellere bu paraları vermesinler diye paylaştım. Dün m11 amazonda en çok satılan telefonmuş sanırım 1350 liraya mı ne. Maalesef iyi fiyat şu an için.

• quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Şuan piyasadan tam anlamıyla farkında değilsiniz sanırım.Telefon bir ihtiyaçtır ve piyasada ne kadar yükselirse yükselsin ihtiyacını ertelemeyecek kişiler var ve bu kişiler el mahkum 2200 TL'ye redmi note 8 satın alıyor 1 hafta önce 1699 TL'ye satıldığını bilerek, fiyatı daha az artan ne bulursa onu alıyor şuan millet.
    Konu sahibi arkadaşta arada kalmış bu fiyata mantıklı bir tercihi söylemiş iyide yapmış teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Şu an vergi çıkmazı olduğunun farkındayım. Ama Nokia 5.1 Plus’a piyasa bu kadar yükselmiş olsa da bu fiyatla fırsat demem dedirtmem. Buna olsa olsa elin mahkumiyeti denir.

• oyle hocam maalesef birileri itibardan tasarruf etmesin diye boyle yuksek vergilere maruz kalıyoruz.habire vuruyolar kırbacı mazoşist halkımıza

• NFC yok sanırım bunda. Geçen ay N11 den 3.1 plus 1200e ve 150 puanla aldım. Telefonlarda arabalar gibi hızlı bı yükselişte. Paramız pul oldu pul

• inceuclusarj kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam bize reva görülen hayat bu, Allah darda sıkıntıda olanlara yardım etsin. Bir parça yardımım olur belki diye açtım konuyu, şu anda 20 lira bile büyük para insanlar için.
  • Jumaruu kullanıcısına yanıt
    Evet hocam maalesef yok, NFC isteyenler gm 9 plus bakabilirler. Aynı fiyata biraz daha özellik sunuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.