Şimdi Ara

Nokia 301 Kullananlar Buraya (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
5
Favori
38.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Menü Ayarlar Telefon Yolunu Takip Ederseniz Zil Sesi Ve Titreşim Ayarlarını Yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 14 Ağustos 2013; 1:36:04 >
  • paixufuk P kullanıcısına yanıt
    üstad telefonu bugün aldım ama ne işse titeşim bidirimi özelliği açık olmasına rağmen hiç bir şekilde titeşim özelliğine geçmiyor.Gözden kaçırdığım bir şey var diyeceğim ama
    defalarca kontrol ettim ve anlayamadım.Telefonmu bozuktur daha kutusundan bugün açıldı .Bir öneriniz varmı.Şuan 12 saatlik ilk şarzını yapıyorum telefon fosmu çıktı anlamadım. Nasıl titreşim olmaz ki ?
  • pccix kullanıcısına yanıt
    arkadaşım aynı sorunu bende yaşıyorum çözüm buldun mu acaba? yardımcı olursan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: duman472

arkadaşım aynı sorunu bende yaşıyorum çözüm buldun mu acaba? yardımcı olursan sevinirim

üstadım durum bana servislik gibi geldi doğrusu ben x2-02 de böyle bir sorun yaşamıştım telefonu teleservice göndermiştim saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Menü'ye Geçmeden Yıldız Veya Kare Tuşuna 5 Saniye Basılı Tutarsanız Titreşim Moduna Veya Genel Moda Geçecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 15 Ağustos 2013; 1:11:19 >
  • Telefonun bazı olumsuz yönleri:

- Ses düzeyi yüksek gibi görünse de kalite(netlik) olarak biraz düşük kalmış
    - Mesajların silinmesi sırasında arşivdeki mesajlarınız da Gelen Kutunuzda gibi gösterilmekte ve onlar da arada gitmekte (dikkat edin)
    - Operatörden gelen bazı bilgi mesajları, sanki arkadaşınızdan gelmiş gibi görünebiliyor (Belki sadece benim tel.de durum böyledir ama operatör numarası ile arkadaşın numarası birbirinden farklı tabi)
    - Donma sorunu zaman zaman yaşanıyor, bundan kurtulmanın yolu, "No" tuşuna basarak giderilebiliyor.
    - İlk başlarda pil sorunu vardı, fakat sonrasındaki güncelleme ile büyük oranda giderildi.
    - Tabi ki wifi yok ve internet paketiniz de yok ise, güncelleme için hattınızdaki TL'ler cayır cayır gidiyor
    - İnce bir tasarıma sahip, yalnız en ve boy biraz büyük kalabiliyor.

• Merhaba Nokia 301 Kullanıcısı Olarak Telefon'dan Çok Memnunum. Herhangi Olumsuz Yönü Yok. Donma Sorunu Yok. Memnun Değilseniz veya telefon da sorun varsa garantisi devam ediyorsa servise aldığınız yere götürürseniz fabrika kaynaklı sorun varsa cihazın yenisini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu en doğal hakkınızdır. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 19 Ağustos 2013; 23:56:21 >
  • merhaba ben nokia 301 kullanıyorum internet paketim var ama kullanamıyorum neler neler yaptım ama olmuyor tüm kontürlerim gitti paketimi kullanmak istiorum turkcellden ayar istedim ve kurdum da ama yine olmuyor lütfen yardım edin o kadar çok uğraştım ki ama olmadı lütfen yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolkopuklu

merhaba ben nokia 301 kullanıyorum internet paketim var ama kullanamıyorum neler neler yaptım ama olmuyor tüm kontürlerim gitti paketimi kullanmak istiorum turkcellden ayar istedim ve kurdum da ama yine olmuyor lütfen yardım edin o kadar çok uğraştım ki ama olmadı lütfen yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler

Merhaba Ben De Nokia 301 Kullanıyorum. Internet Baglantısı İçin Paket Almanıza Gerek Yok. Kontorlu Veya Faturalı Hat Sahibiyseniz Sim Kartı Telefonunuz Dan Çıkarın 1 Dakika Bekleyin Sim Kartı Telefonunuza Takın. Nokia 301 Internet Ayarlarınız Otomatik Ve Ücretsiz Olarak Yüklenecektir. Hayırlı Forumlar.
  • ben sim kartı çıkartıp taktım neler neler yaptım ama olmadı tırkcellden internet ayarları da istedim geldi ama yine de olmadı ne yapacağım bilmiyorum ben net paketimi kullanmak istiyorum kontur gitsin istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolkopuklu

ben sim kartı çıkartıp taktım neler neler yaptım ama olmadı tırkcellden internet ayarları da istedim geldi ama yine de olmadı ne yapacağım bilmiyorum ben net paketimi kullanmak istiyorum kontur gitsin istemiyorum

Merhaba Nokia 301 Kontorlu Şekilde Daha Avantajlı Olduğu İçin Ayrıca Faturalı Hat Kullanıcısı Olmadığım İçin Size Yardımcı Olamıyorum Özür Dilerim. Tavsiyem Kontorlu BimCELL Hat Kullanın 1 Dakika Konuşun 10 Kuruş Ödeyin En İyisi Benden Size Tavsiye Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederim. Hayırlı Forumlar.
  • kontorlu kesinlikle hesaplı değil çok daha masraflı ben kendi pakerimi kullanmak istiyorum başlarda yine girebiliyordum ama şimdi hiç olmuyor internet bağlantı ayarları konusunda yardım edecek biri varsa sevinirim
  • Merhaba Kontorlu Hesaplı Değil Ancak BimCELL En Hesaplısı Kim Ne Derse Desin En Hesaplı BimCELL Diyorum. Demeye De Devam Edeceğim. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 20 Eylül 2013; 1:18:18 >
  • Merhaba Bu Konuyu Kapattığımıza Göre Nokia 301 Kullananlar Internet Sorunu Olmadığına Göre (Sorun Varsa Telefonla Değil Sizinle İlgilidir. Lütfen Telefonu Fabrika Ayarlarına Geri Yükleyiniz.) Nokia 301 Internet Dışında Her Konu Da Size Yardımcı Olurum Özel Mesaj Gönderebilirsiniz Nokia 301 Kullananlar Özel Mesajlarınızın Tümü Değerlendirilecek Ve Kesin Olarak Çözülecektir. Nokia 301 Dışında Konu Ve Mesajlar'a Yardım Edilmeyeceği Gibi Mesaj Uygun Değilse Yönetim'e Kişi Ve Yetki Gözetmeksizin Bildirilecektir. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 20 Eylül 2013; 1:23:26 >
  • bu telefonda kapak değişimi oluyor mu? yani bir renkten vazgeçip başka renk kapak takabilirmiyiz?
  • NOKIA MINI HOPARLÖR MD-11

Minik hoparlör. Devasa ses.

Nokia 301 Kullananlar Buraya

Önerilen telefonlar: Nokia 301 - Nokia Asha 205 - Nokia Asha 309

Kaynak:http://www.nokia.com/tr-tr/aksesuar/aksesuar/md-11/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 22 Eylül 2013; 13:06:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: faaty

bu telefonda kapak değişimi oluyor mu? yani bir renkten vazgeçip başka renk kapak takabilirmiyiz?

Nokia 301 Kapak Değiştirebilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız.

http://www.nokia.com/tr-tr/urunler/telefon/301/
  • Arkadaşlar anneme nokia 301 aldım ama ekran koruyucu ayarlarını bulamadım.

Eski telefonunda ekran karardığında sürekli görünen bir saat olurdu.

301 de ise tuşa dokununca saat çıkıyor. Annemin alışkanlığı işte.

Ekran karardığında sürekli saat durması için

yardım lütfen
  • neoxxx N kullanıcısına yanıt
    Merhaba Sorunuz İçin Geri Dönüş Yaptım. Lütfen Özel Mesajınızı Kontrol Ediniz. Hayırlı Forumlar.
  • bunun için kılıf lazım bele yatay takılacak, nette bulabilir miyiz?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.