Şimdi Ara

-----====NOKIA 1110, 1110i ve 1112 Topiği====----- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
31.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tasarımına bazıları çok plastik görünümlü demişti ancak bence çok şık.şarj süresi gerçekten iyi ve bir cep telefonunda bulunması gereken temel özellikler bunda mevcut.Alın ve tepe tepe kullanın.
  • arkadaşlar merhaba. ben bişeyi merak ediyorum.Bildiğiniz gibi 1112 deresimli mesaj var.Ve içindeki resimlerde baya güzel.Şunu merak ediyorum:
    bu resimleri alıp bekleme modunda ekran koruyucu olarak kullanabilir miyiz yada bana resim indirebileceğim bir link verebilir misiniz?
  • Siemens c60 telefonumun Flash'ı bir kez daha arıza çıkarınca onca borcun harcın arasında gittim bir 1110i aldım bugün... Güzel bir alete benziyor... Ah bir de şu melodi atma işini halledebilsek... Direk metal sallayacağım içine ama yok işte... Aslında bazı yerlerde anlatmışlar da asıl önemli kısım olan programları linkleri sadece telefon servisleri görebiliyor. Para kazanacaklar onlar da işte öğretmiyorlar başkalarına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Vardamir -- 28 Mart 2007; 16:12:01 >
  • 1112 de MMS alımı var mı arkadaşlar
  • 1112 nin yerini tutmuyor arkadaşım.ben eylülden bu tarafa kullanıyorum bu telefonu ve performansından hiçbirşey kaybetmedi.İnan elim başka telefona gitmiyor.Böyle kullanışlılık ve dayanıklılk başka nerde var?bu fiyata alınan renkli ekranlardan hiç fayda beklememk lazım.diye düşünüyorum.
    YAŞASIN 1112...
  • MMS alımı yoktur interneti yoktur renkli ekranı yoktur bluetoothu yoktur telefon gibi telefondur.ekstra hiçbir özelliği yoktur.Sadece konuş mesajlaş ancak telefonun temel özellikleri mevcuttur.mp3 tipizil sesleri vardır.ileri tarihe mesaj atabilirsiniz oyunları zevklidir.
    quote:

Orjinalden alıntı: Black Spell

1112 de MMS alımı var mı arkadaşlar
  • zil sesi nede sürekli artarak çalıyor ayarıda yok 3110 da bile olan menü bunda yok???
  • evet o yönünü bende beyenmedim.direk son ses çalsın canım zil
  • yazılımını yükselterek filan çözmek mümkün olsa keşke
    quote:

Orjinalden alıntı: canozpinar

evet o yönünü bende beyenmedim.direk son ses çalsın canım zil
  • topiğiniz hayırlı olsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: storm_of_oceans

yazılımını yükselterek filan çözmek mümkün olsa keşke
    quote:

Orjinalden alıntı: canozpinar

evet o yönünü bende beyenmedim.direk son ses çalsın canım zil

keşke

@darendelideli
    saolasın n ve e serilerinin yanında bizimki biraz sönük kalıyor ama olsun

• bizimde kendi capimizda topicimiz var.arkadaslar 1112 nin ekranina resim falan koyabiliyor muyuz??hani resimli mesajlarda bulunan resimler gibi....Bilen varsa yardimci olabilir mi??
  • arkadaşlar buldum buldum kablo şu olacak CA-45 !!

http://www.logomanager.co.uk/php/cat.php?id=117

Nokia 1112
    Platform: NokiaOS
    Connection: CA-45

kullanılabilen programlar

MobiFX V1.1
    LogoManager Classic V1.4
    PolyPhonix Studio V1.8
    Mobius/PX V2.8.2

How do I use the USB port on my Nokia device?

The USB port on your Nokia device is intended for use by authorized service personnel only. This port cannot be used to transfer data between your Nokia device and a computer or other mobile device. Not all Nokia devices support PC connectivity.

Note: Nokia does not support third-party software or hardware. Please see the Warranty section of your User Guide or through Support on our website.

For more information about features and enhancments supported by your device, please select it Phones on our menu and select your model device.

For more information about PC Suite and other Nokia software, please select Support and then Software from our menu.

* Similar Terms: miniusb cable DKE-2

Applicable Phones
    1112 1600 2610 6030 6061 7380

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi_büdü -- 7 Mayıs 2007; 12:29:20 >

• arkadaşlar bugün 20 dakika kadar telefonla konuştum ve arama bittiğinde telefonun pilinin aşırı derecede ısındığını gördüm.Bu neden kaynaklanmış olabilir?5 saat konuşma süresi sunan bir telefonda bu normal nidir ve sizde de böyle birşey oluyor mu?
  • Arkadaşlar dün telefoncuya gittim. 6300 diye bir model gelmiş. Bir de 1112 modeli sordum. Benim için bekleme süresi de önemli, fiyat performans oranı da. Bu koşullara göre, hangisini tavsiye edersiniz? Henüz karar veremedim.
  • 6300 da özellik açısından çok geniş ve pilinin süresi tatmin edici.Zaten ort. 3 gün gitmesi normal bir pil kapasitesine sahip olduğunu gösterir.1112 ye gelince haftada 1 kez şarj yeterli oluyor.Sinyal kalitesi gayet iyi ancak sadece konuşmak ve mesajlaşmak için alınabilir bu telefon.
  • ben sirocco kullaniyorum ve 2. telefon olarak 1112 aldim. fiyatina gore gayet iyi bir telefon. rehberde her kisi icin bir numara kaydetmesi ve ajandasinin olmamasi disinda bence bir eksisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackgod -- 4 Haziran 2007; 0:36:34 >
  • Selam arkadaşlar ben dün babama 1110i'yi satın aldım (BABALAR GÜNÜ MÜNASEBETİYLE) 3315'den sonra gayet teknolojik ve hoş bir telefona benziyo basit,kullanışlı ve hafif
    Bu arada bu konuşan saat sadece alarm ve aynı menüdeki konuşan saat bölümünde söylüyor.acaba her saat başı söyleme gibi bir ayarı varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kefenci85 -- 18 Haziran 2007; 16:42:51 >
  • arkadaşlar 1112 tel sahibi birisini arıyorum bişey danışacağım umarım buralarda vardır..

bende 6610 i tel var.. yazı boyutunu küçültmeden 4 satır olarak mesajları görebildiğim gibi yazı boyutunu küçülterek 7 ya da 8 (tam hatırlamıyorum) satır olarak görebiliyorum.. bu özellik var mı 1112 de..
  • 1112 kablosu 1110i'ye oluyor mu peki? Sadece ekranları değişik ama yine de emin olmak istedim. Ona göre gidip alayım...

Düzeltme : Why_Living'in verdiği linkte yazıyor... Uyumlu. Yaşasın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Vardamir -- 29 Haziran 2007; 9:13:35 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.