Şimdi Ara

-----====NOKIA 1110, 1110i ve 1112 Topiği====----- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
31.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı.Ben telefonla işim gereği baya konuşmak zorunda kalıyorum ve telefonumu hergün şarj etmekten kurtulmak için Nokia 1112 almaya karar verdim ve internetten inceledim ama kafama bir soru takıldı.Hepsiburada .com da telefonun desteklediği frekanslar içerisinde 900 ve 1900 frekansları yazılmış.Bildiğim kadarıyla Avea 1800 frekansını kullanıyor.Belki mantıksız bir soru olacak ama Nokia 1112 Avea hatları çalıştırıyor mu ? yada diğer hatları kullanırken bi sorun veriyor mu ?
  • Ben 1112 ile Avea hattımı kullanıyorum problemsiz bir şekilde.
  • Teşükkürler o zaman en yakın zamanda bir 112 almak lazım.1110 i ile aralarında önemli fark yok sanırım bu telin
  • 1112 nin ekranını daha rahat okursunuz ve ışıkları beyaz olduğu için gece fener niyetinede kullanabilirsiniz(şahsen benim çok işime yarıyor özellikle apartman merdivenlerini çıkarken lamba aniden sönerse cebimden çıkarıyorum ve yolumu kolayca buluyorum.)
  • 1112 kesinlikle şimdiye kadar kullandığım en rahat ve kullanışlı telefon.
  • 1112 kullanan arkadaşlar bu telefonda kulaklığı konuşmak için kullanabiliyormuyuz ? konu hakkında bilgisi olan var mı ?
  • bugün bir 1112 daha aldık.İçinden yedek pilde çıktıBöylece bu telefonu enaz 7-8 sene kullanabilir kullanıcılar.Ayrıca şarj aletini hızlı şarj aleti ile değiştirmişler benim aldığımda tombul şarj aletlerinden vermişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.Bu ince...
    alacak arkadaşlar!!!!!!!
    Kutu içeriği daha da zenginleşmiş ve yedek pil ile gelmesi ayrıza güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: sungur 13

bugün bir 1112 daha aldık.İçinden yedek pilde çıktıBöylece bu telefonu enaz 7-8 sene kullanabilir kullanıcılar.Ayrıca şarj aletini hızlı şarj aleti ile değiştirmişler benim aldığımda tombul şarj aletlerinden vermişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.Bu ince...
    alacak arkadaşlar!!!!!!!
    Kutu içeriği daha da zenginleşmiş ve yedek pil ile gelmesi ayrıza güzel

Bendede eski berbat şarjından var :) O paraya yedek pil ile valla helal olsun verilen paraya

• radyosu var mı bu telefonların radyolu arıyorumda
  • bunda radyo yoktur.Samsunga veya lg ye bakabilirsiniz.onlarda radyolu modeller mevcuttur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sungur 13

bunda radyo yoktur.Samsunga veya lg ye bakabilirsiniz.onlarda radyolu modeller mevcuttur.

ya şarjı uzun gitsin istiyorum radyosuda olsun istiyorum başka hiç bişey olmasada olur samsunglara falan şarj olayı sakat
  • quote:

Orjinalden alıntı: d_v_a87

bende 1110i var ama bir anda bozuldu hiç bir darbe almadan veya nem kapmadan.bir gün cebimden çıkardım telefon kapalıydı.tekrar açmak istedim ama telefon açılıp açılıp kapanıordu.şimdide simi takın uyarısı veriyor açınca.4 farklı simkar ile denedim hiç biri ile çalışmadı.sanırım ben çok şanssız<ım. garamti belgeleri de kay ıp...offffff

evet bazı telefonlar oyleymıs ben gecen gun ıkıncı hat ıcın nokıa 1112 aldım aldıgım yerdekı adam bana ıkı scenek onerdı bırı 85 ytl ama garantıden gecemeyen telefonları karıp pıyasaya sunmuslar bırıde 100 ytl ama saglammıs dıgerlerınde bataryada yada cekım de bır sorun oluomus dedı annamadım ama sınır oldum sımdı ben aldım saglamını dgru sarj edemedım yınede ıyı sarj tutuyo sefıorum telefonumu n73 bıle bu kadar sefmıomm

-----====NOKIA 1110, 1110i ve 1112 Topiği====-----

• Merhaba arkadaşlar 10 Eylülde gidip Nokia 1112 aldım yalnız telefon kutusunda kulaklık çıkmadı Bimeks teki görevli çocuk onu ayrıca alacaksınız kutudan çıkmıyor dei.Neyse dedim telefonu kullanmaya başladım telefonu alalı 12 gün oldu ama daha 2 defa şarj ettim.Şarjı hakikaten baya uzun süre gidecek gibi görünüyor.Ama en az 4-5 defa bataryayı tamamen boşaltıp doldurmak gerekiyor sanırım.
  • Bu modellere başka bir nokia nın tuş takımı ve kapağı olabilirmi?Deneyen varmıdır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: villaturk

Bu modellere başka bir nokia nın tuş takımı ve kapağı olabilirmi?Deneyen varmıdır?

Büyük ihtimalle 1 serisinden başka bir telefonun kapağı olacaktır. Deneyen arkadaşlarımız var diye hatırlıyorum..
  • Çoook uzun süredir 1110i kullanıyorum ve tecrübelerimi ben de paylaşayım.

Bir çok kişi bu telefona 2. telefon demiş ama benim ana telefonum oldu, 6600'ı ikinci tel yaptım. Çünkü 6600 taşınmıyor artı 2 saatte açılıyor

Kötü bi özellik söyleyeyim, kapak çok sağlam ama kasa için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. arka kapak ile pil arasına sim kart koymuştum ve kapağı tutan küçük dillerden kapakta olanlara hiç bir şey olmadı ama kasadaki en üstteki iki dil kırıldı. Fakat ilginçtir kapak hiç çıkmıyor ve oynamıyor yerinden, sanırım onlar fazlalıktı
    Ama ben de defalarca düşürmeme rağmen hiç bir sorun çıkmadı, sadece kapakta 1 tane derin bi çizik var. Düşünün, derin bir çizik oluşacak şekilde düşürdüğüm halde bile bozulmadı

Başka telefon kapağı uyan varmı demişler, 1110-1110i ve 1112 telefonlarının kapakları birbiri arasında uyumlu ama extradan 2310'un kapağı da uyumlu ama 2310'un orjinal kapağı pek bulunmuyor (en azından ben bulamadım)

Şarj konusuna gelince ben günlük minimum 150 mesaj çekiyorum (kampuscell sağolsun ) ve şarjım da minimum 5 gün gidiyor. tabiki telefon gece-gündüz açık ve arada konuşmalar da oluyor.
    Konuşma olarak ise 4 saat 23 dk 45 sn kesintisiz bir konuşma sonunda anca bitti batarya (rekorum olduğu için unutmuyorum ) konuştuğum kişi ise konuşma boyunce telefonunu şarjdan çıkarmadı
    ancak şarj konusunda 1 defa yarı yolda kaldım onda da uzun bi yolculuğa çıkmıştım (18 saatlik) yol boyunca telefon açıktı ve mesajlaştım yine ama gece yarısı pil bitti. Bunun sebebi de yol buyunca sık sık baz istasyonunun değişmesinden dolayı pilin daha çok enerji harcaması. Her bağlantı gidip yeni baz istasyonu bulduğunda geçen sürede harcadığı batarya konuşma sırasında harcadığı bataryaya eş değer. Ama neyse ki yedek pil vardı ve ilk defa işime yaradı

Mesaj yazma konusunda ise tam bir kral. Tuşlar sert olmadığı için parmağı yormuyor. Zaten yorsaydı günlük 150-160 mesaj ortalamasıyla benim parmaklarımın felç olması gerekirdi

1110i tam bir ceptelefonu. benim fotoğraf için 4.0 MP Fotoğraf mekinem, Müzik için de çok iyi ses kalitesi olan mp3 player'ım var. gerisi yalan...

• msj yazarken çatur çutur ses çıkartıyormu tuş takımı
  • Tuş takımı çok rahat ve rahatsız edecek derecede bir ses yok.
    quote:

Orjinalden alıntı: _ZuMaZuM_

msj yazarken çatur çutur ses çıkartıyormu tuş takımı
  • hayır silikon gibi bir madde ile kaplı ama hemen soyulmaya başlıyor.dier arkadaşları bilmem ama benim öyle oldu.
    quote:

Orjinalden alıntı: _ZuMaZuM_

msj yazarken çatur çutur ses çıkartıyormu tuş takımı
  • Alın size 2310 görünümlü 1110i
    uyumda hiç bi sorun yaşamadım ama artık tuşları eskisi kadar sessiz değil
    arada karizma olsun diye takarım, zaten 3,5YTL'lik yan sanayi kapak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demente -- 24 Eylül 2007; 21:39:46 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.