Şimdi Ara

Nod32 sürekli adres engellendi uyarısı ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
20.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

Malwarebytes Anti-Malware ile tara. Sonucu ekran görüntüsüyle paylaş. Malwarebytes Anti-Malware'nin gerçek zamanlı korumalarını ESET ile sıkıntı çıkarmaması için kapatmanı öneririm.

alttaki siteden indirip kurdum . tarattım ama sildimi anlamadım. türkçe yaması yokmu acaba bunun ? tarattm ama halen çıkıyor eset uyarıları .eseti kapatıp tekrar deneyeyim

https://malwarebytes-anti-malware.tr.uptodown.com/windows

Nod32 sürekli adres engellendi uyarısı !

• quote:

Malwarebytes Anti-Malware ile tara. Sonucu ekran görüntüsüyle paylaş. Malwarebytes Anti-Malware'nin gerçek zamanlı korumalarını ESET ile sıkıntı çıkarmaması için kapatmanı öneririm.

az önce msj yazdm ama ulaşmadı siteye nedense..taradım o programla ama anlaamdım bişy türkçe yaması yokmudur?..alttaki linkten indrdim..
    https://malwarebytes-anti-malware.tr.uptodown.com/windows

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskikitap -- 5 Nisan 2018; 20:16:8 >

• eskikitap kullanıcısına yanıt
    Tehlike algılamamış. Bu uyarı tarayıcıdayken mi çıkıyor?
  • quote:

Tehlike algılamamış. Bu uyarı tarayıcıdayken mi çıkıyor?

valla tam anlamadım ama sanırım torrent açıkken oluyor . ya da firefox açıkken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskikitap -- 5 Nisan 2018; 20:15:13 >
  • az önce nod 32 ile pc taraması yaptım.. 4 adet buldu 2 sini temizlemiş görünüyor. diğer 2 si neden tamizlenmemiş anlamadım

"Günlüğü göster"e basın, tanımlara bakalım. Bu arada ESET korsan değildir umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 5 Nisan 2018; 20:34:35 >
  • az önce dedğin gibi indirilnlerden birine baktım alttaki gibi durum ..birçok adres var içinde..eseti deneme sürümü oalrak indrmiştim daha sonra kod buldum malum yöntemlerle .bu şkliyle korsan mı oluyor bilmiorm.ama o bildirmler gelmeye devam ediyor yine..

şimdi tekrar taradım thdit yok yazıyor ama yine çıkıyor bildirimler..

İlk paylaştığın ekran görüntüsünde Glo Torrents'ı algılamış ESET. İzleyicilerde de bu adres var. Yani indirdiklerinden kaynaklanıyor. Ya antivirüsü o anda kapatacaksın ya da başka bir şey yapacaksın.
  • En iyi antivirüs yat kalk şükret

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki o udp ile başlayan linkleri silsem bi sıkıntı olurmu özelliklerden girdiğim yerden?
    Ben torrent'tan fazla anlamam. İzleyicilerin ne olduğunu araştırdım, indirme hızını artırıyormuş. Eğer silerseniz indirme hızınız yavaşlayacaktır tahminimce. Bence sorun çözüldüyse başka değişiklik yapmayın.
  • peki anlıorm teşkkrler. sorun çzöülmüor maalesef. torrenti açınca o uyarılar da hemen geliyor lanet olası şeyler :) peki dosya indkten sonra silsem ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskikitap -- 6 Nisan 2018; 19:34:40 >
    İndirmeler bittikten sonra metin belgesi açın, izleyicileri metin belgesine kopyalayıp yapıştırın. Yapıştırdıktan sonra silin. Ardından durumu gözlemleyin. Antivirüsü kapatmak da bir çözüm. Ama tehlikeli biraz. Bu arada "Diğer Ayarlar" kısmındaki o 3 seçenek açık kalsın.
  • deniyorum.. listedeki adresleri silip sadece birer tane bırakıp deneyeceğim.
  • nod 32 den bildirimleri kapatmaktan başka çare bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.