Şimdi Ara

Nod32 sürekli adres engellendi uyarısı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
20.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Nod32 sürekli adres engellendi uyarısı !

resimde ki gibi sürekli adres engellendi hatası alıyorum. nod32 kapalı olduğunda 3-4 dk da bir arka arkaya yüzlerce sayfa açılıyor... ama bu uyarıda sinirlerimi bozuyor. bir sitede okudum, orada yazan ip'yi engellersen o site bir daha açılmaz gibi bir şey yazıyordu. bu mümkünmüdür ve bunu nasıl engellerim. ne dosyanın yeri var nede başka bir şey. sadece ip var. nasıl bir beladır bun anlayamadım. umarım bana yardımcı olursunuz. şimdiden teşekkürler.

• Bu problemi çözen varmı aranızda ?
  • Otomatik key yükleyiciden kaynaklanıyor heralde bu sorun.
  • Bu PC de otomatik key yükleyici yüklü değil, diğer bilgisayarımda yüklü ama onda hata vermiyor.
  • O zaman trojan vs var sistemde o siteyi açmak istiyor nod32 izin vermiyor.
  • site engellendi diye her 30 saniyede sağ alt köşede mesaj veriyor
  • Trojan felan girmiştir pc yi tarat iyice nod32 + başka bir virüs tarayıcısı ile
  • Evet çözümü internettede pek yok. başka virüs programı için sanırım nod 32 yi silmem lazım.
    Daha sonra başka bir tane yüklemem lazım diye biliyorum iki virüs programı aynı anda çalışıyor mu ?
  • Bide Nod32 için utanmadan en iyi antivirüs derler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafakumbar

Evet çözümü internettede pek yok. başka virüs programı için sanırım nod 32 yi silmem lazım.
    Daha sonra başka bir tane yüklemem lazım diye biliyorum iki virüs programı aynı anda çalışıyor mu ?

Çalışırda sağlıklı olmaz önermem.Nod32 yi silip kaspersky internet security kurup full tarama yaptır zararlı varsa o bulur.
  • Nod 32 iyi iyi olmasına ama zaman zaman unuttuğumuz güncellemeleri unutmamız.
    Şifreleri paralel kullanmamız hep işlevselliğini bozuyor ve böyle sıkıntıları doğuruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

quote:

Orijinalden alıntı: mustafakumbar

Evet çözümü internettede pek yok. başka virüs programı için sanırım nod 32 yi silmem lazım.

Çalışırda sağlıklı olmaz önermem.Nod32 yi silip kaspersky internet security kurup full tarama yaptır zararlı varsa o bulur.

İyice kastı PC en iyiysi dediğin gibi birde Karspersky deneyip olmadı kesin çözüm Formata devam...

• Kaspersky sorununuzu çözer büyük ihtimalle.Formata gerek kalmaz.Güvenli modda tarattırırsanız daha iyi sonuç verir
  • Mesajım bulunsun .
  • dostum nod32 destekle irtibata geç sorununu çözüyorlar
  • programı satın aldıysan eset firmasını ara
  • alo keylooger var sakın faceye felan girme facebook gider girdigin karakterleri internete vermeye calışıyo ama eset engeliyo acil anti keylooger kulan

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  • BULDUMMMMMM.... arkadasşım kolay gelsin bendede vardı bu sorun uzun bir sure cozemedım ve hiçbir forumda cevap bulamamaıstım ve bugun an itibari ile çözmüş bulunmakdayım yapman gereken sey sadece gezginlere girerek ücretsiz olarak MALLWAREBYTES programını indiriyorsun (ücretsiz olan işinizi görecek) sonra tarıyorsunuz ve sorun çözülüyor benim pc de 45 tehtid buldu ve 5 6 tanesi trojan dı. kolay gelsin.... UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR KOLAY GELSİN ARKADŞLAR.....

• Ben de bazı torrent sitelerinden film indirmeye uğraştım ve bu sorunla karşılaşmaya başladım.. insanı sinir eden bi şey..çözmedim de.alttaki iki sitede film falan aramıştım..ordan bulaştı sanırım nası birşey anlamadım.. reklam mı açmaya çalışıyor da nod32 engelliyor anlamadım..
    http://www.btdigg.in/limetorrents/https://www.torrentfunk.com/movies/b.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskikitap -- 5 Nisan 2018; 19:21:6 >

• eskikitap kullanıcısına yanıt
    Malwarebytes Anti-Malware ile tara. Sonucu ekran görüntüsüyle paylaş. Malwarebytes Anti-Malware'nin gerçek zamanlı korumalarını ESET ile sıkıntı çıkarmaması için kapatmanı öneririm.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.