Şimdi Ara

Noctua NH-U9S İncelemesi [Fındıkkıran] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
4.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

quote:

Orijinalden alıntı: rindaasd

Arkadaşlar ''Hyper evo 212'' mi yoksa bu soğutucumu daha sessiz ve soğutuyor,hangisi önerirsiniz,eğer bu soğutucuyu önerirseniz hyper 212 den baya öndemi biraz açıklarsanız çok makbule geçer

İkisi farklı kulvarın soğutucuları aslında. U9S dar alanda bir şeyler yapmak için üretilmiş. Eğer yer varsa hyper 212 ses, fiyat/perf açısından daha mantıklı olur. Fan ufaldıkça sıcaklığı uzaklaştırmak için yüksek devirlere ihtiyaç duyar.

Çok teşekkür ederima çıklamalarınız için
  • corsair 100r kasa icin bu ile arctic freezer 13 co arasinda kaldim. arada 20 avro fark var secemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radical Brain

corsair 100r kasa icin bu ile arctic freezer 13 co arasinda kaldim. arada 20 avro fark var secemedim.

İki soğutucunun net bir karşılaştırmasını bulamadım fakat freezer 13 pro ile karşılaştırması var. Teorik olarak Freezer 13 Pro 120MM radyatör ve fana sahip olduğu için teknik bakımdan U9S ve Freezer 13 co dan daha üstün fakat teslerde U9S ile freezer 13 pro aynı sıcaklık değerlerini elde etmiş. Yani freezer 13 co'dan daha iyi olduğunu varsayabiliriz. Zaten akustik performans, termal macun, montaj kiti, malzeme kalitesi bakımından Noctua açık ara daha üstün.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.