Şimdi Ara

NoBody® ile takas (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bunların birkaç tanesini Sallandıracaksın Bak bakalım kalıyormu Hack-Koxp-Dupe vs vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NGabbyNGaGe

götür dekontu ver emniyete onlar kişinin bilgilerine ulaşır
    5 milyon yada 5 milyar farketmez hırsızlık hırsızlıktır
    bir de msn kayıtları varsa onu da bilişim suçlarına yollayın

Aynen öyle,evet. Yanlarına bırakmayın bu yaptıklarını,oyun bu nası olsa 30tl nin peşine düşmezler cebe indiririm o parayı diye düşünüyorlar.İnşallah bunun gibi hırsızlar tez zamanda cezasını çeker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamerstyle33

Bunların birkaç tanesini Sallandıracaksın Bak bakalım kalıyormu Hack-Koxp-Dupe vs vs..

abartma .
  • quote:

Neden başka Bir Online Oyun sitesinin hesap numarasını versinki ?
    Böyle söyleyip İnsanların sizin hesap numaranızdan Sizi şikayet etmesin diye Caydırmaya çalışıyorsunuz.Ama Yanılıyorsunuz !!!
    Hepinizin köküne kibrit Suyu..
    quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

Selçuk Hesap Numaralrını kullanmıo bulmazmışınız

Ayrıca ben sadece onun söyledklerini buraya yazıyorum sizin charlarınızdan elime geçen yok hatta ko bıraktım

O hesaap numaraları online oyun sitelerinin hesap numaralarıymış

Bak bana laf atmayı keser misin lütfen benim olayla ilgim yok böyle şeyler yapmıcaktı kendisi ben sadece onun söylediklerini buraya yazıyorum

• Bu Forumdaki herkes Biliyor Kim kimin yağveri,Boşver Zaten şikayet edenler Etti Artık bir önemi yok sen veya bir başkası
  • quote:

quote:

Neden başka Bir Online Oyun sitesinin hesap numarasını versinki ?
    Böyle söyleyip İnsanların sizin hesap numaranızdan Sizi şikayet etmesin diye Caydırmaya çalışıyorsunuz.Ama Yanılıyorsunuz !!!
    Hepinizin köküne kibrit Suyu..
    quote:

Selçuk Hesap Numaralrını kullanmıo bulmazmışınız

Ayrıca ben sadece onun söyledklerini buraya yazıyorum sizin charlarınızdan elime geçen yok hatta ko bıraktım

O hesaap numaraları online oyun sitelerinin hesap numaralarıymış

Bak bana laf atmayı keser misin lütfen benim olayla ilgim yok böyle şeyler yapmıcaktı kendisi ben sadece onun söylediklerini buraya yazıyorum

Bilal abi , Fırat ,Ben ve Selçuğun tartıştığımız gün ne mal olduğunu anlamalıydın

• Arkadaşlar bu kişilerden alanlara açıkcası artık üzülmüyorum. Gerçekten iyi oluyor. Ben o arkadaş hakkındaki düşüncemi kendi konusuna yazdım .. Uyarıda bulundum. O Fiyatlara ürün satışı olmıcanı belirttim. çünki bu işi eskiden beri yapanların başında gelıyorum fiyatları ben biliyorum o adamın yazdığı fiyatlardan belliydi neler olacağı , açıkcası kımse akıllanmaz . Ucuza kaçanın sonu bu.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.