Şimdi Ara

Nöbet Sistemini Yaptık - Sakallılar ve Bıyıklılar Web Tabanlı Oyun Yapımı - Bölüm 6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sakallılar ve Bıyıklılar Web Tabanlı Oyun Yapımı - Bölüm 6
    Nöbet sistemi yaptık! Sakallılar ve Bıyıklılar adlı web tabanlı oyun projemizde bugün nöbet sistemini yaptık. Videomuz yüklendi hemen izle!

Nöbet sistemi nedir? ne işe yarar?
    Nöbet sisteminin amacı öncelikli olarak oyuna giremeyecek olan kullanıcılar için düşünülmüş bir sistemdir. Örneğin 2 saatlik bir işim var ve oyuna giremeyecğim yada gece oldu yatıp uyuyacağım karakterimizi oyunda nöbete belirli saatler bırakıyoruz ve biz yokken karakterimiz nöbette oluyor. Seçtiğimiz saat tamamlanınca bize belirli oranda altın ve tecrübe veriyor. Yani ne kadar çok durursan o kadar çok kazanırsın. Ayriyetten geçmiş nöbetlerini görebileceği bir bölümde yapıp videoyu bitirdik.

Konu Linki:https://goo.gl/6nnc8v
    Video Linki:https://youtu.be/WItgUPWG2zQ

• yeter artık kardeş yav açacaksan bi tane konu aç onu güncelle.

her bölüm için konu mu açılır çöplük mü burası!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flood mu yapıyorum arkadaşım günde 1 adet konu paylaşıyorum. 24 saatte 1 konu fazla mı geldi ?
  • quote:

web tabanlı oyun projemizde bugün nöbet sistemini yaptık. Videomuz yüklendi hemen izle!

hemen izle falan n'oluyo öyle kuş mu konuo? Burası Yazılım Geliştirme problemlerinin konuşulduğu yer, dolayısıya yazılımla ilgili problemlere bakmaya geliyoruz, bir oyunun geliştirme adımlarının videolarını seyretmeye değil. Konun yazılımla ilgili birşey olsa,bir yazılım problemini çözen birşey hakkında olsa 10 gönderi olsa birşey demeyeceğim de konun web tabanlı bi oyunun tanıtım videosu, come on!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 17 Kasım 2017; 17:54:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar haklı iyi güzel yardımcı oluyosun arkadaşlara ama seri bitene kadar aynı oyunla ilgili 50 tane konu mu göreceğiz? Tek konuyu güncelleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demars

Flood mu yapıyorum arkadaşım günde 1 adet konu paylaşıyorum. 24 saatte 1 konu fazla mı geldi ?

yeni konu açmanı gerektirecek sebebin var mı? bir tane konu açsan da hergün onu güncellesen nasıl olur?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.